שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


בקשה להיתר בנייה לפי עקרונות מבא"ת

הגשה מקוונת: בקשה להיתר בנייה לפי עקרונות מבא"ת

הגשה מקוונת של תוכניות

שירותים מקצועיים של מכון העתקותPrint2go   להגשה מקוונת של תוכניות לקבלת היתרי בנייה לפי עקרונות מבא"ת לאדריכלים, מהנדסים והנדסאים.


מכון העתקות
Print2go
נותן מענה למגוון סוגי הבקשות להיתרים. הגשת בקשה מקוונת להיתר בנייה מתבצעת לפי הנחיות הקבועות בחוק. הבקשות מוגשות באמצעות מערכת מקוונת. הצוות המקצועי והמנוסה של פרינט2גו מספק שירותי הגשה מקוונת לאדריכלים, מהנדסים והנדסאים החל מהגשת הבקשה לעירייה וכלה בתיקון תוכניות וקבלת היתר בניה.

>> להזמנת פלוטים





בכדי לעמוד בלוח הזמנים הקשיח והמוקפד
לרשותנו טכנולוגיה מתקדמת ומערכת ממוחשבת באמצעותם אנו מספקים שירותי הגשת תוכניות להיתרי בניה ביעילות ועומדים בלוחות הזמנים בכל שלב בתהליך.


בקשת מידע להיתר

בקשה למידע להיתר תוך צירוף כל המסמכים הנדרשים:

  1. מסירת פרטים חשובים לבקשת מידע להיתר
  2. מפת מדידה מעודכנת להיתר
  3. צילומים נדרשים
  4. אישור תשלום

לאחר בדיקת עמידת הבקשה בתנאים על ידי הגורם הרלוונטי, תיקלט הבקשה ויפתח תיק המידע. על פי אופי הבקשה למידע יוכן תיק המידע.


הגשת בקשה להיתר בניה ע"י עורך הבקשה

את מסמכי הבקשה להיתר מגישים בשני שלבים עיקריים:

  • הגשת מסמכים לבקרה מרחבית
  • הגשת מסמכים לבקרת תכן (במידה והבקשה עמדה בשלב הראשון)

הגשת תכולה נדרשת לבקשה להיתר בניה באמצעות המערכת המקוונת של Print2go. לאחר בדיקת רשות הרישוי בתקינות הבקשה להיתר בניה, תיקלט הבקשה ויפתח תיק בקשה להיתר.


מכון העתקות Print2go מספק שירות חדש וייחודי של הגשת תוכניות בנייה מקוונות. כחלק משירותי הגשה מקוונת של תוכניות שאנו מציעים ללקוחתנו, אנו עורכים את הבקשה להיתר בניה או למידע להיתר בניה, ומגישים את הבקשה בהתאם להנחיות החלות היום, וכל מה שעליכם לעשות, זה להמשיך בסדר היום הרגיל שלכם ולקבל היתרי בניה מאושרים!


בכל שאלה ניתן לפנות למשרדי Print2go בטלפון: 03-6918484
או בדוא"ל
info@print2go.co.il