שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הגשת תוכניות מקוונות לעיריית ירושלים

לקבלת הצעת מחירשירותי הגשה מקוונת של תוכניות לעיריית ירושלים

שירותי הגשה מקוונת של תוכניות בנייה, הם שירותים ממוחשבים שאנו מציעים לאדריכלים, מהנדסים והנדסאים לצורך קבלת היתרי בניה באמצעות המערכת הממוחשבת של עיריית ירושלים.


עד לאחרונה, הליך הגשת בקשה להיתרי בניה התבצע על ידי האדריכל או המהנדס בדרך הלא ממוחשבת והיה מורכב מ- 5 שלבים עיקריים, כאשר כל שלב היה תלוי ומותנה בשלב הקודם:

 1. קבלת מידע תכנוני ותיאום תכנון
 2. קליטת תיק בקשה להיתר
 3. בדיקת הבקשה והבאת התוכניות לדיון בוועדה
 4. השלמת דרישות לבקשה לאחר אישור הבקשה על ידי הועדה המיוחדת לתכנון ובניה
 5. תשלום אגרות בניה וקבלת היתר בניה


במידה והיו נמצאות שגיאות בתוכניות היה צורך לתקנן ולחזור שוב על התהליך עד לקבלת היתר בניה. תהליך מסורבל שהיה יכול להימשך זמן רב עד לקבלת היתר בניה.

עיריית ירושלים פיתחה מערכת אינטרנטית להגשת בקשות להיתרי בניה באמצעות האינטרנט, והחל מ 01.06.15 ניתן להגיש בקשות להיתר במחוז ירושלים אך ורק באמצעות המערכת הממוחשבת.


אנו מציעים 
שירותי הגשה מקוונת
מתקדמים ברמה המקצועית ביותר, אשר נועדו לתת פתרונות מקוונים לכל שלבי הגשת הבקשה להיתרי בניה, כולל ניהול ובקרה על שלבי הביצוע. מבין השירותים שאנו מציעים:

 • הגשת בקשה לאישור תחילת העבודה וצירוף של כל המסמכים הנדרשים
 • פיקוח ובקרה על הביצוע בפועל
 • השלמת ההגשה בעת הצורך
 • בדיקת ההגשה ופתיחת תיק בקשה להיתר בניה
 • מעקב אחר הליך רישוי הבניה באינטרנט
 • קבלת היתר בניה


הפעלת שירות של הגשת בקשה להיתר בתהליך מקוון וממוחשב, מביא עמה מספר יתרונות כגון: קיצור זמן של הליך להגשת בקשות להיתרי בניה, קיצור תורים וחיסכון בהגעה הפיזית לבניין העירייה. כמו כן, אפשרות הגשת בקשות להיתרי בניה דרך המערכת הממוחשבת, תהפוך את ירושלים לעיר אטרקטיבית ליזמים ולתורמים ותתרום רבות לקידום תחום הבניה בירושלים.

חברת Print2go הינה חברה ותיקה בארץ לשירותי העתקות אור, צילום וסריקת מסמכים ותוכניות בניה, סריקת מפות, צילומי צבע, הדפסות בפורמט רחב של עד 150 ס"מ , שירותי תווין (פלוטר), היתרי בניה, תמ"א 38 ועוד, וכן שירותים נלווים נוספים. אנו מתאימים את עצמנו לשינויים התמידיים החלים בעולם הדפוס ושירותי העתקות, ומאמצים טכנולוגיות מתקדמות אשר מסייעות לנו לתת את השירות בצד הטוב ביותר והיעיל ללקוחותינו.

אנו בעלי ניסיון רב ומקצועיות בתחום תוכניות בניה והגשת בקשות להיתרי בניה. מבין לקוחותינו חברות גדולות ואנשי מקצוע רבים מתחום הבניה. כחלק משירותי הגשה מקוונת של תוכניות שאנו מציעים ללקוחתנו, אנו עורכים את הבקשה להיתר בניה או למידע להיתר בניה, ומגישים את הבקשה בהתאם להנחיות החלות היום, וכל מה שעליכם לעשות, זה להמשיך בסדר היום הרגיל שלכם ולקבל היתרי בניה מאושרים.


תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם ולחסוך לכם זמן ואנרגיות באמצעות השירותים המתקדמים, הייחודיים והחדשים שלנו להגשת תוכניות מקוונות!