שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הדפסה על ספל מתנה רומנטית עם הרבה אהבה

הדפסה על ספלמחפשים מתנה רומנטית לאהובים? רוצים להפתיע בן זוג או בת זוג במתנה מיוחדת? מה יכול להיות יותר מיוחד מהדפסה על ספל בעיצוב אישי. הדפסת תמונה שלכם על ספל, הקדשה אישית או ברכה ליום הולדת היא מתנה קטנה עם משמעות גדולה.

עם ספל אישי הקפה טעים יותר

ספל הוא מוצר שימושי. הרבה אנשים משתמשים בו מספר פעמים ביום. מי לא מקדיש מספר דקות לשתיית קפה מרענן על הבוקר? רוב האנשים עושים שימוש בספל מספר פעמים ביום. אם זה לשתות ממנו קפה, תה, מרק, מים. ישנם אנשים שעושים טקסים שלמים לשתיית הקפה, בייחוד כאשר מדובר בקפה של הבוקר בתחילת יום עבודה. כאשר מספר חברים לעבודה מתאספים במטבח או מקום נוח אחר, ונהנים מכוס קפה טוב ושיחת חולין. שתיית קפה עם כוס עם תמונה שלכם ביחד או משפט הקדשה אישי, יכול להפוך את כל היום לבעל משמעות, ואת הקפה לטעים במיוחד.

פשוט לומר תודה

כל אחד, גם החזקים שבינינו, צריכים מדי פעם תמיכה ועידוד להמשיך בחיים, שלא תמיד מחייכים אלינו. והאנשים שתומכים בנו ומזרימים בנו כוח כאנרגיה, אלה בדרך כלל האנשים שקרובים אלינו כמו משפחה או חברים. לא מגיע להם להתפנק מספל בעיצוב אישי? זוהי מתנה צנועה, שעלותה נמוכה, אך המשמעות שהיא נושאת גדולה מאוד. הענקת ספל בעיצוב אישי משדרת ליקירים שלכם כי אתם חושבים אליהם, מעריכים את כל מה שהם עושים בשבילכם, מעריכים את כל הרגעים שהם נמצאים איתכם ולצידכם ומודים להם על התמיכה בעת הרגעים הקשים. לא צריך לחכות לחגים או אירועים כדי לפנק את האהובים שלכם. הדפסה על ספלים מתחילה ב- 25 שקלים בלבד. מחיר זעום לעומת הכוונה והתמורה שמקבלים.

לשמור את ההיסטוריה

אפשר לתעד היסטוריה עם ספלים בעיצוב אישי. ספלים עם תמונות אישיות שלכם מתקופות החיים השונות יכולות ליצור סיפור אהבה שיתועד על גבי הכוס. תמונה אישית שלכם על ספל בתחילת הזוגיות שלכם, ספל עם תמונה מיום הנישואין שלכם, הדפסת תמונת הילדים על גבי הספל וכל רגע קסום אחר שעולה בדעתכם. את הספלים הללו ניתן יהיה לשמור כמזכרת ואף לפנות להם מקום מכובד על מדף לעיני כולם. הדפסה על ספל יכולה להיות מתנה מקורית והמשכית. כאשר יהיה לכם אוסף של ספלים עם תמונות אישיות, ניתן יהיה לסדר אותם לפי סדר כרונולוגי במקום בולט.

קולאז תמונות על ספל?

אם חשבתם שניתן להדפיס על ספל תמונה יחידה, לא הערכתם מספיק את הפוטנציאל של הדפסה על ספל/ כוס J נכון שספל הוא מוצר בעל שטח הדפסה לא גדול, אך בכל זאת, ניתן להדפיס על ספל מספר תמונות, ליצור קולאז תמונות בצורת לב מעויין או כל צורה אחרת, להוסיף הקדשה אישית או ברכה לבבית, לעצב תמונות, להוסיף לתמונות אפקטים בתוכנות פוטושופ או אילוסטרייטור ועוד. כאשר יוצרים קולאז תמונות להדפסה על ספל, חשוב לא להעמיס יותר מדי תמונות, כדי להימנע מקניבליזציה, כאשר התמונה מסתירה תמונות אחרות או מטשטשת אותן. התייעצו עם צוות הדפוס פרינט2גו (לנוחיותכם שני סניפים: בתל אביב ובירושלים) לגבי גודל התמונות ומספר תמונות מומלץ על ספל לפני ההדפסה, כדי להעתיק את הקולאז בצורה הכי איכותית וברורה.

מתוקים לאהוב או אהובה

עשיתם הדפסת תמונה על ספל, כעת תוכלו לשדרג את המראה של המתנה באמצעות עטיפת הספל באריזת צלופן, ולבסוף לקשט בסרט צבעוני ולהדביק מדבקה עם ברכה אישית. את הספל ניתן למלא בפרלינים משובחים או בונבוניירות שוקולד איכותי. היקירים שלכם יעריכו מאוד שחשבתם עליהם ופינקתם אותם במתנה שימושית ומתוקה. עלות ההדפסה על כוס זניחה, ביחס לתרומה שהיא מביאה עימה. אז, אל תחכו לאירוע מיוחד או חג, כל רגע הוא זמן נכון להעניק מתנה ולומר תודה על הכל לאלו שאתם באמת אוהבים וחשובים לכם.

כאשר מדובר באדם אהוב כמו בן או בת הזוג שלנו, מחוות קטנות ומעשים נחמדים כמו הענקת ספל בעיצוב אישי סתם ככה, בלי שום סיבה מיוחדת, משמח את בן או בת הזוג ומעלה חיוך גדול על פניו, כי הוא יודע, שיש מישהו שחושב עליו.

להזמנות: 03-691-8484