שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הדפסת תפריט מעוצב לחתונה

תפריט בעיצוב אישיבואו נודה באמת הכואבת: האורחים בחתונה העתידית שלנו כבר ראו הכל. פעם לפחות התנחמנו בידיעה שאנשים נחשפו אך ורק למה שראו במו עיניהם, קרי בחתונות בהם נכחו פיזית. היום, בתקופה שכולה שיתוף מידע ויזואלי דרך רשתות חברתיות, המוזמנים שלנו ״רואים״ גם היכן שאינם נמצאים. הנתונים הללו מייעדים כל ניסיון להפתיע ולהרשים את הקהל שלנו לכישלון מראש. אז מה הם בכל זאת הנישות והתחומים אליהם השחיקה טרם הגיעה? מי ומה הם הספקים החמים והטרנדים העתידיים שיעשו לכם את האירוע?

 

אוכל טוב - הדרך ללב האורחים שלכם

תתפלאו, אך הצבא איננו היחיד אשר צועד על קיבתו. גם האורחים שלכם פועלים דרך משיכה באותם החוטים, וזו הסיבה כי ליבה של כל חתונה הוא האוכל אשר מוגש בה. המטבח, השף, והקייטרינג שאת שירותיהם תשכרו, מקדמים מוניטין יקר ערך שהאורחים שלכם מכירים היטב. זהו אחד הכלים המרכזיים באמצעותם גנים ואולמות אירועים מובילים בארץ פילסו את דרכם לפסגה. זו הסיבה שאנשים לרוב נוטים לסגור מקומות ספציפיים, זהו הגורם המכריע ביותר בפידבק לו יזכה האירוע שלכם, וזה שיקבע איזה רושם ישאר עם המוזמנים לאחר סיומו.

 

תפריט בעיצוב אישי

בעוד גנים ואולמות אירועים רבים עדיין מספקים אופציה של שירותי מילצור, התפריט לא תמיד חשוף לאורחים היושבים בשולחנות, וגם במקרים שכן, מדובר בתפריט גנרי בעיצוב דל, התואם למקום עצמו ולא לאירוע שלכם ספציפית. עיצוב תפריט לחתונה זוהי נישה חדשה המעניקה רובד מקורי ואישי לאירוע שלכם, ומצטרפת לעיצוב הזמנות חתונה, אביזרי צילום לחתונה ואקססוריז המחולקים ברחבה. העיצוב המדובר יכול להמשיך את ערכת הנושא של האירוע כולו ולהשתלב היטב בנוף המקסים שיצרתם ובחרתם לכם. לתפריט מעוצב שכזה שימושים רבים, אפילו אם אתם חובבי הגשה עצמית ומתכוונים בחתונה שלכם לעבוד עם בופה. איך שלא תבחרו להגיש את המזון לקהל שלכם, תפריט מעוצב ומקורי שכזה יכול להישלח למוזמנים מראש, בין אם כקובץ דיגיטלי או כעותק קשיח, עם ההזמנה לאירוע או בשלב מאוחר יותר, כך שידעו למה לצפות ויוכלו להכין עצמם מראש. תוכלו אף להדפיס את התפריט המרשים ולפזרו על השולחנות בין האורחים.

 

דרך חדשה לתקשר עם האורחים שלכם

תפריט בעיצוב אישי הוא לא עוד גימיק, זהו אביזר השובר מוסכמות וחורג מהגבולות השחוקים. אנו לא מדברים על תפריט הכולל תמונת סטודיו ייצוגית של הזוג המאושר, או טקסט מרגש בהתאמה אישית. אנו מדברים על רמה חדשה של השקעה ויצירתיות, מלאכת מחשבת היורדת לרמת הניסוח של המנות עצמן בתפריט, כך שיתאימו לאירוע הייחודי שלכם ולאווירה שתרצו לייצר. תוכלו להרכיב תפריט אינטראקטיבי בו לאורחים זכות בחירה, תפקיד ואמירה משלהם. השמים הם הגבול.

 

הדפסת תפריט אישי לחתונה

ברגע שהבנתם את הפוטנציאל האדיר הגלום בעיצוב תפריט אישי לחתונה שלכם, השלב הבא הוא החלק הפשוט והטכני. הדפסת תפריטים, לאחר שאלו עוצבו לשביעות רצונכם, תהפוך לסה״כ עוד מטלה לוגיסטית שתעמוד בתור אחרי יתר המטלות, המשתרכות באריכות בקובץ האקסל שלכם. בית דפוס דיגיטלי בירושלים זה המקום שלכם להפוך את התפריט המדובר מחלום למציאות. עם ציוד חדשני וטכנולוגיה המהווה את חוד החנית בתעשייה, התפריטים האישיים שלכם יראו כאילו נשלפו בנונשלנטיות מתוך מסעדה יוקרתית הנושאת 3 כוכבי מישלן, לפחות. זו גם התחנה הראשונה עבור זוגות אשר אינם יודעים היכן להתחיל ומחפשים עזרה. עם מעצבים אישיים ומקצועיים, ניצור עבורכם את התפריט עליו חלמתם, ולא ידעתם את מי לשאול.