שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


חוזרים לבית הספר 4 פריטים הכי שווים

ערכת חזרה לבית הספרמתכוננים לקראת החזרה לבית הספר? קבלו רשימה של 4 פריטים הכי שווים שכדאי לכם להוסיף לרשימת הקניות שלכם.

החום אמנם בשיאו, אבל החופש הגדול אוטוטו מסתיים ותיקי בית הספר של ילדינו היקרים מחכים להתמלא בכל מה שצריך: ספרים, מחברות, כלי כתיבה ועוד ועוד. בין כל מבצעי החזרה לבית הספר, מצאנו מבצע אחד מיוחד ובאמת יוצא דופן: 4 פריטים שווים בעיצוב אישי שלכם או בשיתוף הילדים, לפי טעמו המדויק של ילדיכם. את כל הפריטים תקבלו בקליק בלי לצאת מהבית ובלי לעזוב את המזגן.

1. מחברות מעוצבות עם שם הילד: זוכרים שפעם, מזמן, היינו קונים בחנות מחברת פשוטה עם כריכת קרטון חומה ואז מחפשים את העטיפה הכי יפה ומוצלחת עבורה? אז ימים אלו אולי תמו מזמן, אבל החידוש האמיתי הוא שהיום לא רק שכבר לא צריך לחפש אף עטיפה מוכנה למחברת באף חנות, ולדאוג לשירותי עטיפה מקצועיים, היום כל מה שצריך זה להיכנס לאינטרנט ולחפש עם הילדים את הרקע הכי יפה נעים שמוצא חן בעיניהם שאותו הם ירצו להפוך לעטיפה למחברת או לספר, להוסיף איזה טקסט שרוצים, אם רוצים, את שם הילד או הילדה, את שם המקצוע או כל דבר אחר שתרצו, למקם את הכול לפי ראות עיניכם על העטיפה, לשלוח להדפסה.

2. מדבקות לספרים ולמחברות: גם את המדבקות תוכלו לעצב יחד עם ילדיכם, עם איזו תמונה ועם איזה טקסט שתרצו. תוכלו להוסיף בהדפסה את המקצוע, שם הילד והכיתה וגם להוסיף על התמונה כל רקע או איור שתבחרו.

3. מערכת שעות לבית הספר: מערכת השעות שלכם יכולה להיות בכל גודל, על כל רקע ובכל עיצוב שתבחרו. לתלות על הקיר, להניח על שולחן או לקפל אל תוך היומן. הכול בצורה הנוחה והמתאימה ביותר לילדים שלכם.

4. ערכה מעוצבת לבית הספר עם שם הילד: כל המוצרים יכולים להתחבר יחד לערכה מעוצבת אחת, לבחירתכם. תוכלו לעצב אותם באופן מתאים זה לזה, עם תמונות וצבעים זהים או שונים לפי החלטתכם. מתנה מפתיעה ללא ספק שאפשר לתת בהפתעה לבן או לבת לקראת השנה החדשה, ערכה שאתם תכינו את כל העיצוב שלה, ועליה תוכלו להוסיף, חוץ מציון המקצוע, הכיתה ושם הילד, גם עוד כמה מילים אישיות מהלב שלכם אליהם, שילוו אותם בכל פעם שיפתחו את התיק ויגשו ללימודים בכיתה.


תיאור התהליך אולי נשמע ארוך אבל מדובר בכמה דקות כיפיות למדי של עיצוב עבור כל מוצר שתבחרו, והגדלת ההתרגשות לקראת החזרה ללימודים, לכם ובעיקר לילדים. המוצרים המעוצבים והייחודיים, שאין ולא יהיו כמוהם לאף ילד אחר בעולם, יגיעו לביתכם עם שליח תוך יום עבודה אחד. שלמות.

בית הדפוס הדיגיטלי המתקדם PRINT2GO מזמין אתכם לתת חופש ליצירתיות שלכם, לחפש תמונות, פונטים וגוונים שקולעים בול לטעם שלכם, ולצאת לדרך.

אנו מאחלים לכם ולילדיכם שנה טובה של שמחה, אהבה, למידה וגדילה משותפת.