שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


חותמות לחתונה

הצעת מחיר
חותמות לחתונה בעיצוב אישי

חותמות מהוות לא רק חלק בלתי נפרד מהציוד המשרדי של כל בית עסק, חותמות בעיצוב אישי ממלאות תפקיד חשוב בעיגון ויצירת קונספט עיצובי לחתונה והן מוסיפות נופך אישי ומיוחד לאירוע.

חותמות לחתונה


עד לפני מספר שנים חותמות היו נחלתם העיקרית של בתי עסק. אך לא כך פני הדברים היום. שימוש בחותמות לחתונה הופך גם אצלנו בארץ למנהג חשוב. חותמת חתונה, היא חותמת בעיצוב אישי
שמכניסה נופך אישי ומיוחד על גבי ההזמנה המודפסת, ובכך הופכת אותה לייחודית ומיוחדת במינה.

חותמת לחתונה על פי הזמנה אישית

חותמת בעיצוב אישי לחתונה יכולה לכלול מידע על חתונה, כגון: תאריך, שמות של בני זוג, איור כלשהו, הקדשה או ציטוט וכל דבר אחר שיעלה על הדעת. הזמנה מודפסת עם הטבעת חותמת מקבלת משמעות אחרת, פנייה אישית למוזמן וייחודיות. חותמת חתונה אישית נשארת בבית אחרי החתונה ומלווה את בני הזוג לאורך שנים הבאות. תמיד אפשר להביט פעם נוספת בחותמת ולהיזכר ברגעים היפים של החיים. חותמת לחתונה בעיצוב אישי היא מזכרת שתישאר לעד מיום החתונה.

עיצוב חותמת לחתונה

עיצוב חותמת אינו תהליך מורכב או ממושך. עיצוב חותמת לחתונה מתבצע על ידי 3 שלבים פשוטים באמצעות המערכת המקוונת והמתקדמת שלנו. לא נדרש ידע גרפי או ניסיון בתוכנה. המערכת המתקדמת ידידותית מאוד ופשוטה לשימוש. החליטו אילו פרטים תרצו לשלב בתוך החותמת האישית לחתונה שלכם והתחילו לעצב אותה. אם תרצו להוסיף אלמנטים עיצוביים מיוחדים או לשדרג את החותמת שלכם, תמיד ניתן ליצור איתנו קשר, ואנו נשמח לסייע לכם בהפקת חותמת מושלמת לחתונה.

שימושים נוספים של חותמת לחתונה

ניתן להטביע חתימת החותמת על הזמנות לחתונה, מעטפות מעוצבות, ברכונים לחתונה, מדבקות מעוצבות ומוצרי חתונה נוספים שהחלטתם להזמין. הטבעת החותמת על גבי המוצרים יוצרת אחידות בעיצוב ומחזקת את מיתוג החתונה שלכם. את החותמת לחתונה ניתן לעצב יחד בהתאמה לעיצוב ההזמנות לחתונה ומוצרי חתונה אחרים.


אנו בבית דפוס Print2go תמיד נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם שירות איכותי ומהיר במחירים הכי משתלמים לכם על הצד הטוב ביותר!