שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


טיפים לעיצוב והדפסת פנקסי חשבוניות

10 טיפים לעיצוב פנקסים והדפסת פנקסים לעסק

פנקסי חשבוניות הם כלי עבודה פשוט ונוח לשימוש. פנקסי חשבוניות מס הם מסמך מסחרי המתעד עסקה בין קונה למוכר, או בין מעניק השירות למקבל השירות. למעשה, חלה חובה על כל בית עסק לנהל מערכת חשבונות לפי חוק מס ערך מוסף ודרישות מס הכנסה.

בעל העסק יכול לנהל את פנקסים או חלק מהם באמצעות מערכת מחשב. ניהול חשבונות בצורה ממוחשבת צריך להיות בהתאם לתקנים אשר נקבעו בהגדרות מערכת חשבונות ממוחשבת.

עסקים קטנים עד בינוניים בד"כ משתמשים בפנקסי חשבוניות לצורך ניהול חשבונות. הדפסת פנקסים וחשבוניות בבית דפוס הינה דרך פשוטה, נוחה וזולה יחסית, לכן אפשרות זו שימושית מאוד בחברות רבות. עיצוב פנקסי חשבוניות והדפסת פנקסי חשבוניות בדרך הפשוטה והמהירה ברשת.

עוסק פטור

 1. "עוסק פטור" הוא בעל עסק אשר מחזור העסקאות השנתי שלו הינו עד לסך של 79,482 ₪ נכון לשנת 2015.
 2. בעל עסק יסווג כ"עוסק פטור" כאשר משתייך לאחת מקבוצות המקצוע כמו אדריכל, רופא, מנהל חשבונות וכדומה.
 3. עוסק פטור לא יכול לנכות מס תשומות הכלול בחשבוניות המס שהוצאו לו
 4. עוסק פטור לא צריך לשלם ולהגיש דוחות מע"מ חודשיים

חשבוניות עוסק פטור

הגדרת המושג עוסק פטור נועדה להקל על אנשים לפעול כעצמאים תוך הגמשת חלק מהביורוקרטיה הכרוכה בכך. חשבונית עוסק פטור תכיל את כל הפרטים של חשבונית המס הרגילה פרט לכל המרכיבים הנוגעים לעניין המע"מ. סכום העסקה שיופיע בחשבונית עוסק פטור תהיה ללא מע"מ. בחנות המקוונת של דפוס פרינט2גו תוכלו להזמין הדפסת פנקסי חשבוניות ושירותי עיצוב פנקסי חשבוניות ב-3 צעדים פשוטים. הדפסת פנקסי חשבוניות עוסק פטור תוך יום עסקים.

הקדמה הטכנולוגית והתפתחות של תעשיית הדפוס והנייר הובילו לשיפור ניכר בתהליך ההזמנה של הדפסת פנקסי חשבוניות. היום, אין צורך להגיע לבית דפוס כדי להזמין פנקסים לעסק, וניתן להפיק פנקסים מכל הסוגים דרך האינטרנט. עיצוב פנקסי חשבוניות במספר שלבים פשוטים תוך דקות ספורות, והפנקסים בדרך אליכם למשרד. למרות שעיצובים גרפיים רבים מוצעים באתר, עדיין חשוב להקפיד על מספר דברים על מנת להפיק פנקסים מקצועיים ואיכותיים:

 1. סוג הפנקס – קיימים סוגי פנקסים רבים, וכל בעל עסק צריך לדעת אילו פנקסים יש להזמין לניהול חשבונות העסק שלו. למדריך המלא בנושא פנקסי חשבוניות וקבלות.

 2. פרטי העסק – חשוב מאוד לכלול את פרטי העסק שלכם בצורה בולטת וברורה. אחד היתרונות הבולטים בהזמנת פנקסים בבית דפוס, הוא היכולת להדגיש את פרטי העסק שלכם ללקוח. פנקסי חשבוניות בחנות לציוד משרדי בסיסיים ולא משמשים למיתוג העסק שלכם.

 3. לוגו החברה – לוגו החברה הוא תעודת הזהות של העסק שלכם. מיצבו אותו בחלק העליון על כל דף בגודל בולט מספיק לעיני הלקוחות. הדפסת לוגו החברה על גבי הפנקסים מחזקת את המיתוג של העסק שלכם. צירוף הלוגו לפנקסים מעוצבים פשוט ומהיר.

 4. סוג הנייר – קיימים סוגי נייר שונים להדפסה. ניתן להתייעץ עם צוות בית דפוס בנוגע לבחירת סוג נייר לפנקסים שלכם. ניתן להדפיס על נייר צבעוני או ללא צבע. את כריכת הפנקס מוטב להדפיס על נייר עבה לצורך שימור הדפים הפנימיים.

 5. בר קוד QR – בשנים האחרונות הדפסת בר קוד QR הפך לדבר נפוץ בקרב בעלי עסקים. המציאות היום, כי לרובנו יש לפחות מכשיר סמארטפון אחד שמאפשר סריקת קוד מהירה והנגשה למידע רב אודות החברה. הדפסת קוד קיו- אר ללא תוספת תשלום וזאת דרך מצוינת לספק ללקוחות שלכם מידע שיווקי וערך נוסף.

 6. מידת הפנקס – בחרו במידה שתתאים לצורכי העסק שלכם. בחירה בפנקסים קטנים מספיקה בד"כ להצגת מידע בסיסי אודות החברה. במידה ואתם מעוניינים לשלב לתוך עיצוב הפנקס פרטי העסק הנוספים כגון: מגוון מוצרים שהעסק שלכם מספק, סוגי שירותים, סלוגן, פירוט רשתות חברתיות של חברתכם, מבצעים מיוחדים ועוד ניתן להזמין הדפסת פנקסים בממדים גדולים יותר.

 7. כתובת למשלוח דברי דואר – כחלק מתצוגת פרטי העסק, חשוב לציין את פרטי הכתובת הפיזית של החברה במידה והלקוח יהיה מעוניין בשליחת דברי דואר שונים או בשליחת מכתבים או מסמכים לחברתכם.

 8. סוג הטבלה – קיים מספר לא מבוטל של סוגי טבלאות לפנקסים. בחירה בטבלה מסוימת מושפעת מתחום העיסוק של החברה וסוג המוצרים או השירותים שהיא מספקת ללקוח.

 9. כמות הפנקסים להדפסה – כדאי להזמין כמות פנקסים כזו, שתספיק לכם למשך זמן. מוטב להזמין כמות גדולה יותר של פנקסים מאשר להימצא במצב של חוסר פנקסים במלאי, מה שימנע את היכולת לעקוב אחר החשבוניות בצורה יעילה.

 10. מקור + העתק או שניים – פנקסי חשבוניות עסקה מודפסים בד"כ עם העתק אחד. מכיוון ש אין צורך לדווח לרשויות המס על כל מכירה או מתן שירות שהוענק ללקוח, נהוג להדפיס פנקסי חשבוניות עסקה + העתק אחד. בפנקסי חשבוניות מס יש צורך לדווח על העסקה שבוצעה, ולכן נהוג להדפיס פנקסי חשבוניות מס מקור + 2 העתקים, עותק אחד נמסר ללקוח ועותק שני למנהל חשבונות של העסק.

דפוס Print2go נותן לך פתרונות דפוס לבית ולעסק באיכות ובמחיר הכי זול בארץ ב- 3 צעדים פשוטים. אם העסק שלך זקוק לפנקסים, חשבוניות, קבלות, כרטיסי ביקור, פנקס חשבוניות ופנקס קבלות, ועוד מגוון רחב של דפוס בעיצוב אישי, מותאם לעסק שלך ולפי הצרכים והתקציב שלך, דפוס Print2go היא הבחירה הנכונה עבורך!