שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


מדבקות מיתוג לאירועים

יצירת מיתוג לאירוע מייחדת אותו ומעניקה לו קונספט שונה ומיוחד בהתאם לטעם האישי ולבחירה של כל אחד ואחת מאיתנו. באמצעות המיתוג האירוע ישדר אחידות במהות שלו עד הפרטים הקטנים ביותר וימצב את המוצר או אתכם במיוחדים במינכם. ישנן הרבה מאוד דרכים וצורות למתג אירוע, החל מאופן עיצוב ההזמנה, דרך גימיקים קטנים כמו מדבקות לקופסאות של מתנות לאורחים או מדבקות למיתוג אירוע אחרות, פלייסמנטים, מגנטים, חבקי מפיות, מספרי שולחנות, פוסטרים, ועוד אביזרים שונים להשלמת האווירה.

בבית הדפוס המתקדם Print2go ניתן למצוא מיכון חדשני וצוות מקצועי ומנוסה המספק שירותי דפוס ברמת איכות גבוהה ביותר.

עלויות קטנות ואפקט עצום

מיתוג אירועים, בין אם מדובר בחתונה, יום הולדת או אירוע עסקי, מעניק ביטוי אישי וייחודי לאירוע.
מדבקות למיתוג אירוע עושות את העבודה הזו היטב, ואפשר לעצב מדבקות יפות מכל גודל וסוג ולהדפיס על מתנות, עוגות , כוסות או צלחות, ולהדביק אותן על מטבעות שוקולד או מתנות אחרות לאורחים. מדבקות מודפסות למיתוג אירוע הן דרך מקורית לשדרג את האירוע ולהפוך אותו לאישי ומרשים. כל הפרטים הקטנים הללו יוצרים יחד חיבור ומוסיפים לאירוע אלמנטים שיגרמו לו להיות יותר זכיר, אישי וייחודי.

למה דווקא מדבקות?

הדפוס הדיגיטלי הביא עמו מגוון אפשרויות חדשות למיתוג אירועים והאפשרות להדפיס על חומרים כמו קאפה, וויניל, פלסטיק או בד, הביאו לגילוי הפוטנציאל המדהים בעיצוב והדפסה של מדבקות לאירוע. מדבקות הן כחומר ביד היוצר - הן גמישות, קלות לעיצוב ולכן בקלות ניתן לחתוך אותן בכל צורה שנרצה, ומדובר בחומר גלם זול יחסית מאפשר להפיק עיצובים מרהיבים לכל אביזרי המיתוג לאירוע בתהליך פשוט, קצר וזול.

המדבקה המבוקשת ביותר היא מדבקת וויניל, אותה ניתן בקלות לעצב בכל צורה וגודל על ידי חיתוכים מיוחדים, כמו חיתוך צורני או חיתוך אותיות. בזכות אופיו של הוויניל ניתן להדפיס עליו את כל קשת הצבעים, כולל זהב וכסף מטאלי, ובכך ליצור מעברי צבעים וגוונים מרשימים, כך שהאפשרויות הן למעשה בלתי מוגבלות ליצירת כל עיצוב שתרצו.


הדרך הנכונה לחתום מעטפה

מיתוג האירוע, בין אם מדובר בחתונה, באירוע עסקי או בכל אירוע אחר לצורך העניין, נמדד בפרטים הקטנים. אזכור הפרטים האישיים של המוזמנים על המדבקות למעטפות ההזמנה, לדוגמא, נותנות תחושה שחשבתם על הכל עד הפרט האחרון, כמו גם הדפסת השם הפרטי שלהם על מתנות שמחולקות באירוע. הרגשת המוזמנים שהזמנתם אותם באופן אישי גם אם לא נתתם להם את המעטפה ביד והם בכל זאת ירגישו חשובים.

מיתוג המדבקה יכול לשמור על הקו העיצובי שמנחה את האירוע כולו ולהדגיש אלמנטים שחשובים לכם ותרצו שיחזרו על עצמם גם בזמן האירוע עצמו, כמו העיצוב הכללי והאווירה של מקום האירוע. מדבקות למיתוג אירוע בעיצוב אישי נותנות תחושה של יחס אישי לאורחים, תחושה שתלווה אותם מרגע פתיחת המעטפה דרך האירוע עצמו ועד קופסאות המתנה שנלקחות הביתה.

בית דפוס Print2go מציע שירותי דפוס איכותיים, מתקדמים ומהירים במחירים ללא תחרות בעזרת שילוב של טכנולוגיה מתקדמת וציוד מתוחכם המאפשר לעצב ולהדפיס כל מוצר, בכל כמות, וברמת האיכות הגבוהה ביותר, תוך הוצאות כספיות מינימליות. שנים של ניסיון בתחום הביאו לפיתוח מערכת גרפית אינטרנטית מתקדמת הנותנת את כל פתרונות הדפוס והעיצוב אונליין, על פי הצרכים והתקציב של כל לקוח ולקוח.

בזכות השימוש בשיטות דפוס הדיגיטליות מתקדמות של בית הדפוס Print2go ניתן להדפיס מדבקות בעיצוב אישי. הצוות המקצועי שלנו יודע לעצב להדפיס עבורכם את כל סוגי הדפוס באיכות גבוהה במיוחד שתבטיח את עמידותם של המוצרים לאורך זמן.​