שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


מזכרות איכותיות לאירועים קטנים

מזכרות לאירועים קטניםכבר תכננתם את היום הגדול בחייכם לפרטי פרטים, סגרתם חבילת שירותים מקיפה ותפורה לפי מידה עם מיטב הספקים בתעשייה, ועדיין יש לכם תחושה שמהו חסר. אתם יודעים שקבלת הפנים החמימה, מנות הפתיחה המושלמות, והאווירה הקלילה והשמחה בחתונה שלכם, רק ישאירו לאורחים המאושרים שלכם טעם של עוד. אז בואו ונספק אותו. כל מה שרציתם לדעת על מזכרות לחתונה ולא הספקתם לשאול.

מזכרות לאירועים

אומרים שאנשים לא זוכרים פרטים, כמו למשל צבעים או שיחות מתוך אירוע נתון, אך הם כן זוכרים תחושות, או במילים פשוטות, איך גרמתם להם להרגיש. האווירה והתחושה שהחתונה או האירוע שלכם ישאירו, הם אלו אשר יקבעו את הטון וישאירו חותם ורושם שישארו שם לאורך זמן. עקרון נוסף בחקר המוח האנושי בכלל והזיכרון בפרט, גורס כי המוח האנושי זוכר טוב יותר את המאורעות שהתרחשו לאחרונה, או בסוף האירוע אם תרצו. כאן בדיוק נכנסות מזכרות לאורחים לתמונת ההפקה המוקפדת שלכם. חלוקת שי צנוע, יותר או פחות, לאורחים היקרים שלכם עם סיום האירוע, בעת עזיבתם את מתחם החתונה, תהווה המשך ישיר של הרושם שניסיתם ליצור לאורך האירוע כולו. כמובן כי לשם כך מזכרת לאורחים לחתונה צריכה להלום את ערכת הנושא והאופי של החתונה באופן כללי, אך עצם רעיון החלוקה עצמה באה לנעוץ את חותמם של הזוג המאושר בקרב האורחים היקרים להם מכל.

מזכרות לחתונה

אתם רוצים לבלוט ולא להיות בנאליים. אתם מחפשים משהו שונה, לא בהכרח יקר יותר, שיצליח להתעלות מעל לשחוק ולשגרתי. שוק החתונות הנו מכונה משומנת היטב, עולם ומלואו המנוהל על ידי אנשי שיווק ומכירות מן המעלה הראשונה. אין מקרה הדבר כי מרבית החתונות בארץ נופלות היישר למרכז המיין סטרים עם שירותים דומים, ספקים מקבילים וגימיקים שכבר מתקשים לחדש. טרנדים חמים צפים ומתקררים להם חדשות לבקרים, ואתם סה״כ מחפשים אחר שי צנוע ופשוט שיעשה את העבודה. השלב הראשון בדרך להטבעת חותם הוא עשיית שימוש בחותמת אישית ולא אחרת. כלומר, תהיה המתנה או המזכרת שתבחרו אשר תהיה, הדפסת תמונה או הקדשה אישית על גביה, בצירוף חתימת בני הזוג בכתב ידם המקורי, תיצור אפקט אותנטי ותעניק למתנה נופך מיוחד ומגע אישי. אפשרות נוספת הנה חלוקת ספל בעיצוב אישי, אחד הפריטים השימושיים ביותר בחיים המערביים והמודרניים שסיגלנו לעצמנו. השגרה השוחקת, העומס והלחץ היומיומיים איתם רובנו מתמודדים דרך קבע, גובים מחיר ודוחפים את האדם העובד ליותר שעות ערות ופחות שעות שינה. ספל קפה מהודר שכזה, תמיד יעניק לזה האוחז בו ימים יפים להתרפק עליהם.

הדפסה על חולצות

אחת התופעות השחוקות והוותיקות על רחבת הריקודים בחתונות לסוגיהן, היא חולצות מודפסות. אך איכשהו, חרף הקיטש והנושן, הדפסה על חולצות מצליחה לפלס דרכה בין טרנדים חדשים הרבה יותר, ולשמור על מקומה כאחת המזכרות לאורחים המבוקשות ביותר. משהו בפורמט הזה של חולצה מודפסת, פורמט שמסרב למצות את עצמו, גם אחרי שנים בצופים, בצבא ובטיול שאחריו, פשוט מצליח להלהיב את הקהל ולהוות מזכרת ייחודית, מקורית ונהדרת.

מזכרות קטנות ומודפסות

אז סקרנו מספר אופציות ממש על קצה המזלג. המבחר אינסופי ומשאיר המון מקום ליצירתיות משלכם. אתם רק צריכים לבחור את המזכרת האיכותית אשר תתאים היטב לאירוע שלכםובית דפוס בירושלים כבר יגשים את מבוקשכם. עם ציוד חדיש, טכנולוגיות מתקדמות ושירות ללא פשרות, אתם יכולים להרגיש בטוחים, תוך ידיעה שיש לכם מטלה אחת פחות לדאוג לה בתוך הבליל ההפקתי האינסופי.