שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


מזכרות מגנטיות לאירועים

היום נהוג להעניק מזכרות לאורחים בסוף כל אירוע. המוזמנים מצפים לקבל מזכרת עם תמונה אישית או מזכרת שימושית אחרת. במידה והאורח יוצא בידיים ריקות מהאירוע, הוא עלול לחשוב שלא השקעתם מספיק מחשבה באירוע ולא הקדשתם תשומת לב מספקת לאורחים.


אילו סוגי מזכרות קיימות לאורחים?

עולם המזכרות לאורחים הוא עולם ומלואו. מזכרת יכולה להיות פריט שימושי לבית או מתנה אישית מבני הזוג עבור המוזמן.

ברכונים למשל, נתפסים כמזכרת נפלאה לכל בית. לא חייבים להיות דתיים על מנת להשתמש בברכונים מכיוון שקיים מגוון רחב מאוד של ברכונים למטרות שונות. דוגמאות לברכונים הן ברכת המזון, תפילת הדרך, זמירות שבת ועוד. בעלי אירועים רבים החלו לשדרג את הברכונים המודפסים לברכונים מגנטיים כדי שאפשר יהיה לתלות אותם על המקרר או על דלת הכניסה. האורחים אף מעדיפים לקבל מזכרת בצורת מגנט מכיוון שניתן לתלותו במקום בולט ולהשתמש בו כל פעם שנוצר בכך צורך.

סוג אחר של מזכרות מגנטיות הוא תמונת מגנט. כיום, כמעט ולא תמצאו אירועים בלי לוח מגנטים. בעלי השמחה מזמינים צלם מגנטים שמסתובב בין השולחנות ומצלם אורחים במצבים שונים. המוזמנים שלכם יכולים לאסוף את המגנטים זמן קצר אחרי שצלמו אותם. תמונות מגנטיות מיוצרות בגדלים שונים, עם הקדשה או ללא, עם למינציה או בלי וצלמים שבאים עם ציוד מתקדם יותר יכולים ליצור רקעים שונים לפי בחירתם האישי של האורחים.

• מסגרת מגנטית לתמונה היא מזכרת מיוחדת נוספת שלא תשאיר אף מוזמן אדיש עין. מסגרות מגנטיות לתמונה באות בגדלים שונים, אך מקובל ליצור בגודל של רבע עמוד A4. תוכלו לרשום הקדש אישית על גבי המסגרת. לרובנו עדיין נשמרות תמונות במגירות ארון הבית או באלבומים הישנים. כאשר יש מסגרת מגנטית יפה, אין אדם שלא ירצה ליפות את תמונתו האישית באמצעות מסגרת מגנטית מעוצבת.

• לוח ממו מגנטי יכול להיות מזכרת מעולה לקהל מוזמנים עסקי או לאנשים מבוגרים. רבים נוהגים לרשום את מה שעליהם לעשות במהלך השבוע על ניירות קטנים שמפוזרים בכל הבית. לוח ממו מגנטי ירכז את כל הרישומים במקום אחד וייעל את סדר היום של האורחים. המוזמנים שלכם יודו לכם על כך שחשבתם על מזכרת כה שימושית עבורם.

את לוח השנה המגנטי תוכלו לשלוח לאורחים שלכם יחד עם ההזמנה לחתונה. מצד אחד לוח שנה מגנטי יכול לשמש כתזכורת לחתונה, לצד המזכרת מהאירוע שלכם. תוכלו לשלב את תמונותיכם האישיות בכל עמוד של לוח שנה ולהוסיף הקדשה אישית למוזמן. לוח שנה על מגנט היא מתנה מושקעת ומוערכת מאוד. מזכרת מהסוג הזה מתאימה הן לאירועים גדולים והן לאירועים העסקיים כמו תערוכות, הרצאות, כנסים ועוד.