שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


מכון העתקות

מכון העתקותמכון העתקות, שירותי העתקות אור (שמש)

Print2go מספקת שירותי העתקות אור ללקוחות עסקיים ופרטיים מזה עשרות שנים. אנו בעלי ניסיון רב בהספקת שירותי העתקות לאדריכלים, מהנדסים, מתכננים, שרטטים ועוד. מבין לקוחותינו לקוחות מוסדיים ובעלי עסקים מכל התחומים.

לרשותנו מערכת טכנולוגית החכמה והמתקדמת ביותר בשוק, המאפשרת הדפסות ענק של מגוון רחב של מוצרים: תוכניות בנייה, הדפסת פלוטים (שירותי תווין), הדפסת באנרים, הדפסת מדבקות ענק, הדפסה על קנבס. בנוסף Print2go מכון העתקות מספק שירותי תווין ופלוטרים, היתרי תמ"א 38, ביצוע היתרי בניה, סריקת מסמכים ומפות ושירותים נלווים נוספים.


הדפסה דיגיטלית בפורמט רחב

הדפסה בפורמט רחב מתבצעת על ידי מכונות דפוס דיגיטליות רחבות המכונות פלוטרים. הדפסה דיגיטלית נעשית על ידי העברת קבצים גרפיים או תמונות מהמדיה הדיגיטלית (מחשב, מכשיר סלולארי חכם, טאבלט ועוד) ישר על גבי החומר שמדפיסים עליו. הנגישות לרשת האינטרנט והמדיה הדיגיטלית מאפשרים לבצע מגוון רחב ש הדפסות ענק ישר מהבית או מהמשרד. מתאים במיוחד לבעלי עסקים וללקוחות עם לו"ז צפוף. הדפסות בפורמט רחב מתבצעות על ידי מיכון טכנולוגי חדשני בעל ממדים גדולים, מה שמצריך מרחב טריטוריאלי מינימלי לאחסון מכונות הדפסה דיגיטליות להדפסות ענק, לכן לא כל בית דפוס דיגיטלי בעל יכולת לספק שירותי העתקות אור ללקוחותיו.

הדפסות בפורמט רחב מאפשרות להדפיס ספקטרום עצום של מוצרי דפוס ללא הגבלה ברוחב ואורך. בתי עסק רבים פונים לשירותי 
מכון העתקות על מנת להפיק מוצרי פרסום ושיווק גדולים: באנרים ענקיים, שמשוניות, פוסטרים, שלטים, רולאפים ועוד. הדפסה בפורמט רחב מיועדת להבלטת המסר הפרסומי ונועדה לתפוס את עיניו של הלקוח גם ממרחק רב.


הדפסה בפורמט רחב אונליין

אנו ב Print2go מספקים ללקוחותינו שירותי הדפסות ענק כמעט מכל מכשיר דיגיטלי, בכל זמן נתון ומכל מקום. באפשרותו של הלקוח לפתוח חשבון אישי באתרינו ולנהל את הקבצים מכל מכשיר חכם. ניתן להזמין שירותי העתקות בכל שעה, הן בשעות הבוקר המוקדמות והן בשעות הבוקר המאוחרות כאשר בתי העסק סגורים. כך למשל, אם תצטרכו שירותי העתקות דחופים תוכלו לשלוח את הזמנתכם ישירות אלינו למכון העתקות במייל או דרך האתר, ואנו נדאג להדפיס מוצרי העתקות בתוך יום עסקים אחד בלבד. אנו במכון העתקות Print2go מבטיחים הענקת שירותי העתקות איכותיים ומקצועיים תוך נתינת יחס אישי לכל לקוח. אנו משתמשים בחומרי גלם מן הרמה העליונה ומדפיסים עם דיו וצבע איכותיים ועמידים.

קיימת אפשרות לאיסוף עצמי של חומרים מאחד הסניפים של החברה:

סניף ירושלים: רח` קרן היסוד 36
סניף ת"א: רח` דרך השלום 7


>>> לביצוע הזמנת עבודה