שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


מכון העתקות בירושלים

מכון העתקות בירושלים, מכון להעתקות אור

מחפשים שירותי העתקות מקצועיים ואיכותיים? הדפסת תוכניות בניה ומוצרי העתקות אחרים בתוך 24 שעות? הגעתם למקום הנכון! Print2go הינו מכון העתקות מקצועי, בעל ניסיון של עשרות שנים להספקת שירותי העתקות אור ללקוחות עסקיים ופרטיים.

מכון העתקות בירושלים

הדפסת תוכניות בניה איכותיות

מכון העתקות Print2go מספק מגוון רחב של שירותי העתקות: הדפסת תוכניות בניה, הדפסת פלוטים, הדפסת באנרים, הדפסת שמשוניות ומדבקות ענק, סריקת מסמכים ומפות, שירותי תווין, ביצוע היתרי בניה ועוד. אנו מבטיחים לספק כל שירותי העתקות ברמת איכות הגבוהה ביותר תוך הקפדה על גימורים מושלמים. Print2go מספקת שירותי העתקות אונליין ומאפשרת ניהול חשבונות אישיים מכל מחשב ומכל מכשיר סלולארי חכם. כאשר אדריכל או מהנדס מסיים את יצירת תוכנית הבניה שלו, הוא חייב בהדפסה איכותית של תוכנית בניה. הדפסה לא איכותית של תוכניות בניה עלולה להוות מחסום רציני לעיכוב בתהליכי קבלת אישורים. הדפסה חובבנית של תוכניות בניה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך. אנו מבטיחים הדפסה מקצועית ואיכותית של תוכניות בניה, תוך שימת לב לפרטים הקטנים.

שירותי העתקות אור

Print2go הינו בית דפוס דיגיטלי מתקדם וחדשני ומכון להעתקות אור (שמש). המכון מאובזר בטיב הטכנולוגיה ובאבזור החדשני ביותר, המספק שירות ללקוח בצד הטוב ביותר. Print2go מספק במהירות כמות רבה של שרטוטים באיכות גבוהה. נוסף על שירות מקצועי ואיכותי, אנו מבטיחים לתת לכם מחיר הוגן וראוי. Print2go מספקת שירותי העתקות אור ושירותים נלווים נוספים.

ברשותנו מכונות הדפסה מהמתקדמות בשוק המאפשרות לבצע פונקציות שונות ללא מעורבותו של יד אדם בדיוק מרבי, עד למיקרונים בודדים. אצלנו תוכלו להדפיס בצורת גרמושקה ולקבל את הזמנתכם בתוך יום עסקים אחד ישר עד למפתן דלתכם. קיפול מסוג גרמושקה קיבל את כינויו בשל צורת הקיפול דמוית אקורדיון. מסמך המכונה גרמושקה מוגש בתוך תיק קרטון. לנוחיותו של הלקוח, ניתן לשלוח קבצים במייל או דרך האתר. אנו בPrint2go מכון העתקות מדפיסים תוכניות בניה ללא הגבלה באורך או רוחב, בצבע או בשחור- לבן, מעניקים שירותי קיפול ושולחים לביתו או למשרדו של הלקוח עם שליח. Print2go להעתקות אור מספקת כל שירותי העתקות תחת קורת גג אחד, במהירות ובמקצועיות.

ניתן לבצע הזמנה באחד מהסניפים של החברה:

סניף ירושלים: רח` קרן היסוד 36
סניף ת"א: רח` דרך השלום 7 

>>> לביצוע הזמנת עבודה