שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


מסגור תמונות לעיצוב הבית והמשרד

כך תהפכו את התמונה לפיסת אמנות הכי יפה אצלכם בבית

עד שיגיע העתיד והבתים שלנו יורכבו מחומר הניתן לבחירה ושינוי בזמן אמת, הקירות שלנו עדיין עשויים בטון, גבס או לבנים נדושות וחד גוניות. בעוד צבע הנו פתרון עיצובי לא רע כלל, תמונות עדיין מהוות את האלמנט המוביל בתחום. אך גם אם רכשתם תמונה מקורית של אמן ידוע בסכום נכבד, או השקעתם בפיתוח תמונה מדהימה מהטיול המוצלח ההוא, לפעמים זה עדיין מרגיש שמשהו חסר, שהתוצאה הסופית עדיין לא מרשימה ״כמו בסרטים״. כאן מסגרות נכנסות לתמונה!

למידע נוסף התקשרו 03-691-8484

מסגור תמונות מדלת לדלת

זוכרים שפעם צעירים אחרי צבא היו נוסעים לארה״ב לעבוד כסבלים וחורשים את היבשת מקצה לקצה במשאית, רק בשביל לחסוך כסף, והרבה? מאז הסבלים התחלפו בנציגי מכירות בעגלות בקניונים, וביבשות מקבילות אנשי עסקים מצאו את מכרה הזהב הבא: מכירת יצירות אמנות מדלת לדלת לאוכלוסיות עשירות ברחבי אירופה ואפריקה. שכונות שלמות נכבשו על ידי צעירים שכתתו רגליהם, תרים אחר העסקה הבאה של מכירת יצירות של פיקאסו, ואן גוך, דאלי וגוגן. למרבה ההפתעה, נתח גדול מההכנסה כלל לא היה מהתמונות עצמן, אלא ממכירת מסגרות והתקנתן כשירות נלווה. הלקוחות האמידים הבינו עקרון חשוב ופשוט: מסגור תמונות עושה את כל ההבדל.

זה אתם שם על הקיר?

סביר להניח שגם הטלפון הנייד שלכם הוא המצלמה העיקרית שלכם. קשה לנצח נגישות כזו של מוצר שפשוט תמיד נמצא שם איתנו, בכל אשר נלך. הידעתם שיחד עם האייפון עצמו, מצלמת האייפון הנה המצלמה הנמכרת בעולם? אנחנו מבלים זמן רב מאחורי מסכים, חלק לא מבוטל מהזמן כצלמים חובבים. מבלי להרגיש התחלנו להנציח הכל מהכל, כל הזמן: בבית, בעבודה, בדרך, בזמן הארוחה, עם חברים, עם משפחה, עם עצמנו. וזה נראה מעולה. ואם לא, כמה קל למצוא את האפליקציה הנכונה ולבחור את הפילטר המתאים שיהפכו את המציאות שלנו לקצת יותר ייצוגית. אך אם גורלה של התמונה הוא להיתלות על הקיר ולהיות מוצגת לראווה בבית או בעסק, אנו מפספסים את העיקר - סוד ההצלחה טמון במסגרת, לא פחות מבתמונה עצמה.

מסגור תמונות מקצועי

איש המקצוע שאתם מחפשים הוא זגג. אך בעוד זגגיה הפכה לנדירה בנוף האורבני, וככזו החלו זגגים לגבות מחירים גבוהים מהרגיל, בתי דפוס איכותיים יוכלו לספק את השירות באופן איכותי ומקצועי. מסגור תמונות הוא תחום השמור לבתי הדפוס הגדולים והמובילים בתעשייה. בית דפוס שכזה מפעיל מחלקה ייחודית ואנשי מקצוע ספציפיים המתחמים במלאכת המסגור על בוריה. בבית הדפוס שלנו תוכלו להקיף כל תמונה ולהחיל על כל יצירת אמנות את המסגרת עליה חלמתם. אנו מספקים מסגרות באינספור סגנונות, צבעים וטקסטורות, על פי מידה ובהתאם לבקשת הלקוח.


 

מסגרות מיוחדות לצילומים

לא כל המסגרות שוות. מסגרת עץ תייצר אפקט שונה ממסגרת מתכתית. מסגרת רחבה יכולה להשלים יצירה הנראית קטנת מימדים. תוכלו לבחור למסגר את התמונה בגודלה בטבעי, או לחלופין לייצר סביבה מרחב ריק של זכוכית שקופה או נייר לבן, המיועד למטרה זו, בכדי להרחיב את גבולות היצירה הראשונית. מסגור קנבס למשל הנו דוגמה נפלאה למסגרת אחרת, אותה הגברת בשינוי אדרת, אבל איזו אדרת נהדרת. מי שראה במו עיניו הדפסה דיגיטלית איכותית על קנבס מקצועי, המתוח היטב על מסגרת עץ עמוקה, כך שהתמונה ממשיכה גם בצדדים העוטפים את העץ, מבין כיצד מייצרים מימד שלישי ומכניסים עומק לתמונה, ללא כל שימוש בטכנולוגיה. לא חשובה הבחירה, אנו עומדים לשירותכם ונשמח למלא את משאלתכם.