שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


מתנות לאורחים בחתונה

מתנות לאורחים בחתונה

אולי לא שמתם לב, אבל עונת החתונות החלה. במחשבה שניה, כל עונה היא עונת חתונות, תקופה אחת ארוכה המתפרסת על פני 365 ימים המתחברים יחדיו לשנה עתירת שמחות. כל עונה מורכבת מחתונות יום או לילה, בגן או באולם, עם שירות או הגשה עצמית. כל חתונה מורכבת מזוג חגיגי ומאושר, קייטרינג עשיר, די ג׳יי מנצח וצוות צילום מוכשר. אז מה מייחד את החתונה שלכם מיתר החתונות? מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? שבכל הלילות אין אנו משקיעים במתנות לאורחים בחתונה.

לתת את הנשמה ואת הלב

אי שם בעבור הרחוק, עוד הרבה לפני שחתונות הפכו להפקת ענק עמוסה פרטים טכניים הנושאת עלויות כבדות, חתונה היתה טקס סמלי ופשוט שכולו מושתת על טהרת האהבה. אהבת הזוג המתאחד בברית הנישואין, אהבת המשפחה את הזוג, אהבת הזוג את אורחיו. אם תשאלו מי צריך בכלל מתנות לאורחים בחתונה, תגלו תשובה מפתיעה והיא ״מי שאוהב לתת ומאמין שנתינה היא אהבה״. בשונה מהרבה אלמנטים אחרים המרכיבים חתונה קלאסית, אשר לרוב כפופה לפורמט גנרי כלשהו, מתנות לאורחים צריכות להגיע מהלב ולא ממקום של הכרח. מטרתם להעניק משהו קטן מכם ישירות לאורחים.

היה היתה חתונה…

הכלה לובשת לבן צחור, החתן מהודר מתמיד. תחושה חגיגית במיוחד עומדת באוויר, כולם מצפים לבאות. טקס רב רושם נערך במרכזו של קהל רחב ומגונדר, שהתכנס במטרה לחלוק רגע יחיד ומיוחד עם הזוג המאושר, שמחייך לאור הזרקורים. זו בקלות יכולה להיות החתונה שלכם. אך בואו נקדיש שניה של מחשבה שתסייע להבין את אותו קהל שעתיד להפוך את האירוע שלכם לסיפור הצלחה: הקהל הזה הטרוגני מיסודו, עשוי קבוצות קבוצות, אשר אינן בהכרח קשורות זו לזו. אורחים מהצד של החתן, מהצד של הכלה, מהצבא, מהטיול שאחרי הצבא, מהעבודה, מהטיול שאחרי העבודה, מהחיים. בואו ננסה לחשוב על מזכרות לחתונה שיתאימו לכל וישארו עם יקיריכם גם לאחר שהמסך יורד.

לגעת באורחים עוד לפני שהחתונה החלה

אפשרות אחת ומיוחדת, מקורית מאין כמוהה, שאיננה נראית הרבה במחוזותינו, היא הענקת מזכרות לחתונה בהן האורחים ממש יצטרכו לעשות שימוש באופן פיזי, אולי אף במהלך האירוע עצמו. מתנה חדשנית שכזו תצליח להפתיע גם את החוגגים המנוסים והשחוקים שברשימת המוזמנים שלכם, אלו שהחליפו זה מכבר את המונח ״חתונה״ במונח ״קנס״. דוגמה אפשרית לכך היא חלוקת זוג פותחני בקבוקים ממותגים במארז מהודר, בכניסה לחתונה בה אין פותחנים בנמצא, לא על השולחנות ולא בידי המלצרים. אורחיכם היקרים ״יאלצו״ לעשות שימוש במתנה לה זכו לפני דקותיים כבר באותו הרגע. אופציה ייחודית נוספת, שונה ומשונה (מתאים במיוחד לחתונה בגן אירועים המכיל בריכה), היא חלוקת חולצות דרייפיט (מנדפות זיעה) ממותגות, ארוזות היטב בחגיגיות התואמת לערכת הנושא של החתן והכלה, אותן יוכלו האורחים ללבוש תוך כדי האירוע, כשיגיע שלב הרחצה.

צידה לדרך

הדרך המסורתית יותר לצעוד בה, בבואנו לחלק מתנות לאורחים בחתונה, היא חלוקתם עם סיום האירוע, בעת ביציאת האורחים מהמתחם, בדרכם לביתם. בדרך זו האורחים יוצאים לדרכם בידיים מלאות כל טוב, עייפים, שבעים ומרוצים. קופסת הפתעה המכילה מטעמים, עציץ זעיר שעוד ינטע שורשים, או כל מתנה אחרת אשר עולה לראשכם, אנו כאן לרשותכם עם היצע רחב של מתנות לחתונה ואירועים. העיצובים שלנו יצירתיים, המוצר הסופי ניתן לעריכה והתאמה, טווח המחירים משתנה ומתאים לכל כיס. רעיון פשוט או פרוע ככל שיהיה, אנו כאן בכדי לעזור לכם להגשים את החתונה עליה חלמתם ולהעניק לה נופך משלכם.

למידע נוסף והזמנות חייגו: 03-691-8484