שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


מתנות לסוכות בעיצוב אישי


מתנות לסוכותחג הסוכות כבר בפתח וכולם במתח בחיפוש אחר מתנות מקוריות לאהובים, חברים, מכרים ועוד.
סוכות הוא חג של שמחה ושל מצוו. בחג זה כל המשפחה מתאספת ונפגשת סביב השולחן בתוך סוכה מקושטת ומקסימה.

חג סוכות

חג סוכות הוא החג השלישי בחגי תשרי והוא מגיע אחרי יום כיפור. החג נחגג במשך שבעה ימים. מדוע החג קיבל את שמו סוכות? מכיוון שנהוג לשבת בסוכה במשך כל ימי החג. הסוכה משמשת כבית לכל מטרה. אנו אוכלים בסוכה, שותים, מדברים ויש כאלה שאף ישנים בסוכה. לפי אחת הפרשנויות, אנו נוהגים לשבת בסוכה כזכר לסוכות שבהן ישבו בני ישראל בצאתם ממצרים.

מנהגי חג סוכות

בניית הסוכה וישיבה בסוכה - בחג זה המצווה הגדולה היא לבנות סוכה ולהשתמש בה כדירת ארעי, כלומר כמקום מגורים לא קבוע. קיימים כללים ברורים לבנית הסוכה, במידה וכלל אחד אינו מתבצע כראוי, כל התקנות של הסוכה נפסלת. לדוגמה, גודל הסוכה הוא 7 על 7 טפחים לכל הפחות, וגובהה המינימלי הוא עשרה טפחים. טפח היא יחידת מידה קדומה למדידת אורך, אשר אורכה כרוחב ארבע אצבעות של אדם. כמו כן, נהוג לקשט את הסוכה ב "נויי סוכה" שכוללים תמונות, שרשראות, פרחים, בלונים, דגלים ודברי נוי אחרים.

מבנה הסוכה - הסוכה עשויה מקורות עץ או מיריעות בד והיושבים בה יושבים מתחת לסכך אשר מספק להם צל ומכסה.

אירוח אורחים בסוכה - מנהג זה החל סביב ימי הביניים ומקורו בקבלה. האושפיזין, שהם אורחי הסוכה הרוחניים מארמית, הם אבות האומה: אברהם, יצחק, יעקב, משה, אהרון, יוסף ודוד. מעבר לאורחים הרוחניים מוזמנים גם האורחים הגשמיים.

אכילת ארבעת המינים - בסוכות נהוג ליטול את ארבעת המינים בחג:

 • אתרוג
 • לולב
 • הדס
 • ערבה

כאשר נוטלים את ארבעת המינים יחד בסוכה, הדבר מסמל את אחדות עם ישראל.

הושענות - לפי המסורת היהודית נהוג לומר פיוטים בבית הכנסת תוך כדי הקפת הבימה עם ארבעת המינים בידיהם. הפיוטים עוסקים בין היתר בבקשה בירידת הגשמים ובהצלחת התבואה בשנה הבאה.

מתנות לסוכות

כולם אוהבים לקבל מתנות, קטנים כגדולים, צעירים כמבוגרים ודתיים כחילונים. כבר שנים רבות נהוג להעניק מתנות לחג סוכות. נכון שכל אדם שמח לקבל מתנה לכבוד החג וכבר שנים רבות אנו מפנקים את יקירנו במתנות שונות, יחד עם זאת בחירת מתנות לסוכות הפכה למשימה קשה ומאומצת. החברים והמשפחה מצפים לקבל מתנות שקשורות לחג סוכות, בו בזמן הן צריכות להיות מקוריות וייחודיות. פתרון מצוין לסוגיה זו היא הפקת מתנה לסוכות בעיצוב אישי. ומי לא ישמח לקבל מתנה אישית לסוכות? מתנה לסוכות עם תמונה או עם הקדשה אישית? כיום, ניתן לתת מתנות שימושיות לחג סוכות, ומאידך גיסה מתנות שיישארו למזכרת גם אחרי החג. להלן רשימה קצרה של מתנות מקוריות לסוכות:

 1. הדפסת תמונה משפחתית על קנבס (מתנה לסוכות מרשימה מאוד ומזכרת מיוחדת לשנים הבאות)

 2. הדפסת תמונה על קאפה

 3. הדפסת ספר עם מתכונים משפחתיים אהובים

 4. שלט כניסה מעוצב לסוכה
   
 5. מסגרת עץ חרוטה לתמונה (מתנה לסוכות שנשארת שימושית גם אחרי החג)

 6. הדפסת חוברת פעילויות לילדים לסוכות

 7. הדפסת פאזל אישי עם איורים המתקשרים לחג סוכות

 8. הדפסת משחק משפחתי בעיצוב אישי (סולמות ונחשים, מונופול ועוד)

 9. קולאז תמונות משפחתי

 10. לוח שנה בעיצוב אישי
   
 11. הדפסה על ספלים (ניתן להפיק סט משפחתי 6 ספלים בעיצוב אישי) ועוד.

   

בבית דפוס Print2go ישמחו לעצב ולייצר עבורכם מתנות מקוריות לחג סוכות לילדים ולמבוגרים. כאן תוכלו להפיק מתנות בעיצוב אישי על מגוון חומרי גלם: נייר, בד קנבס, פלסטיק, עץ ועוד. אנו מציעים שירותי עיצוב גרפי מקצועי, יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל הדרך. ביצוע כל עבודות הדפוס באיכות ובמחירים הכי משתלמים עבורכם.

פנו אלינו עוד היום לקבלת שירות מהיר ואיכותי, והפתיעו את היקירים לכם במתנה אישית לחג סוכות. חייגו 03-691-8484 או השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מתנות לסוכות עם תמונה         מתנה לסוכות עם תמונה