שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


סדר הפרשת חלה על מגנט

סדר הפרשת חלה על מגנט
"וידבר ה` אל משה לאמור. דבר אל בני ישראל ואמרת אליהם בבואכם אל הארץ אשר אני מביא אתכם שמה. והיה באכלכם מלחם הארץ תרימו תרומה לה`. ראשית עריסותיכם חלה תרימו תרומה כתרומת גורן כן תרימו אותה. מראשית עריסותיכם תתנו לה` תרומה לדורותיכם"
(במדבר טו, יז-כא).

אחרי שבני ישראל נכנסו לארץ ישראל, הם החלו לעבד את האדמה, לגדל חיטה ולעשות ממנה קמח. אחרי עבודה קשה ומאומצת של עיבוד ועשייה, נשות ישראל הכינו חלה. הפרשת חלה היא מבין המצוות העיקריות שחלות על הנשים. סדר הפרשת חלה לכבוד שבת היא מצווה גדולה.

מצוות הפרשת החלה ידועה כסגולה מיוחדת לברכה. כיום סדר הפרשת חלה ניתן לבצע ביתר קלות, כאשר הוא מודפס על גבי המגנט ותלוי על המקרר.

סדר הפרשת חלה: מזכרת מנצחת לחג

משפחות רבות בישראל מקפידות על סדר הפרשת חלה לא רק בשבתות אלה גם לקראת החגים היהודיים כגון ראש השנה. הפרשת חלה בראש השנה נחשבת למצווה גדולה מאוד. לכן אם הזמינו אתכם להתארח במשפחה שמקפידה לבצע הפרשת חלה, סדר הפרשת חלה מודפס על גבי המגנט תהיה למתנה יקרת ערך עבור המשפחה המארחת.

סדר הפרשת חלה: על מה מדפיסים?

את סדר הפרשת החלה ניתן להדפיס על מגנט. ניתן לעצב כרצונכם או תוכלו להיעזר בגרפיקאית שלנו על מנת לתת לסדר הפרשת חלה נופך ייחודי. כמובן שלא חייבים להדפיס סדר הפרשת חלה על מגנט, אלה ניתן להדפיסו על ניירות משובחים ואיכותיים או להפיק אותו באמצעות החיתוך העץ בלייזר. במידה והחלטתם להדפיס סדר הפרשת חלה על נייר תוכלו לצפות אותו בשכבת למינציה כדי לשמור על ההדפסה לאורך זמן וכדי לנקות אותו מלכלוך.

מהי כמות מינימלית להזמנה?

בבית דפוס פרינט2גו ניתן להדפיס מכל כמות. אנו נותנים שירותי הדפסה מקצועיים הן למגזר העסקי והן ללקוחות פרטיים. אנו מבינים כי לא תמיד הלקוח צריך כמות גדולה של המזכרות, ונותנים שירותי הדפסה החל מיחידה אחת. סדר הפרשת חלה מודפס ניתן לקבל תוך יום עסקים מרגע ההזמנה באיסוף אישי או עם שליח עד לבית, לבחירת הלקוח.

להזמנות ומידע נוסף חייגו: 03-6918484