שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


ספל אישי לחג במילוי מתוק

הדפסה על ספלספל אישי היא מתנה נפלאה שמתאימה לכל גיל, לכל חג ולכל אירוע. כדי להביע הערכה כלפי אנשים אהובים אין צורך לחכות לאירוע מיוחד. ניתן לבחור את הממתקים האהובים על האדם שיקר ללבכם, למלא את הכוס בהם ולהעניק ספל אישי במילוי מתוק באריזה חגיגית. מתנה משמחת שמוסיפה הרבה מתיקות לאווירה ולימים הבאים.

מה להדפיס על כוס?

כל דבר שיעלה בדמיונכם. אל תגבילו את עצמכם בהדפסת שם או תמונה. תוסיפו ברכה חמה אישית, ציטוט, ניב או כל דבר אחר שיכול להתקשר לאופי של מקבל המתנה. תמונה אישית עם שם וברכה חמה יחממו עד מאוד את האדם, בייחוד אם מדובר בימי החורף הקרים. ואם לא די לכם להכין ספל בעיצוב אישי, תמיד ניתן לשדרג את המתנה במילוי פרלינים או בונבוניירות איכותיים. אם אתם יודעים בדיוק מהם דברי מתוקים המועדפים של האדם, תוכלו להוסיף אותם לתוך הכוס. וליצור מארז מהודר באמצעות הוספת עטיפה מעוצבת או צלופן שקוף. לקשט בפרח ולהוסיף מדבקה בעיצוב אישי.

לא רק שוקולדים

אחרי שהזמנתם הדפסה על ספל, למעט מילוי הספל בשוקולדים או דברים מתוקים אחרים, תוכלו להוסיף פריטים שימושיים כגון סט של עטים או ציוד לצרכי המשרד. ספל או מאג עם ציוד משרדי יכולה להיות מתנה שימושית מאוד עבור המנהל שלכם, עובד, ספקי שירות, לקוחות, ילדים ובני משפחה. ציוד משרדי יכול לכלול כלי כתיבה, פתקים אישיים, מדגשים, סרטי הדבקה, ועוד.

ספל ממותג

חברות רבות מחפשות תמיד רעיונות לחיזוק וביסוס המיתוג שלהם. הדפסת לוגו על ספל היא דרך מקורית בעלות נמוכה יחסית למתג את העסק. התועלת המתקבלת אל מול העלות זניחה לצד התוצאות שהוכיחו כבר את עצמם בשטח כיעילות למיתוג העסק וגם לקידום המכירות. ספל ממותג פעמים רבות נקרא גם מוצר קדם של החברה, משום שהוא תורם לקידום מכירות החברה. לתוך הספל הממותג ניתן לשים ציוד משרדי ממותג ולהוסיף כרטיס ביקור. ספל ממותג עם פריטים ממותגים נוספים היא מתנה שיווקית מצוינת ללקוחות הקיימים של החברה, ללקוחות פוטנציאלים, לספקים וגם ללקוחות פנימיים של החברה, דהיינו העובדים.

שוקולדים בעטיפה אישית

עם יכולות הדפוס שיש היום, ניתן למתג הכל: ספלים/כוסות, שוקולדים, ציוד משרדי, אריזה וכו`. רוצים להפתיע את המשפחה או החברים במתנה אישית כמו ספל בעיצוב אישי? לכו עד הסוף והכינו גם את השוקולדים בעיצוב אישי. ניתן להדפיס על העטיפה ברכות חמות, איחולים, משפטים, תמונות, איורים, לוגו. ספל או מאג ממותג עם שוקולדים ממותגים היא מתנה ממותגת מקורית ושימושית לחגים לעובדים, למנהלי החברה, לימי גיבוש, לסדנאות, לכנסים, לתערוכות.

מארז מתנה לחנוכה לילדים

ספל עם תמונה אישית של הילד/ ה או הדפסה על כוס עם שם הילד/ ה הוא רעיון למתנה פרקטית ושימושית עבור הילדים בגנים או בבתי הספר. ואיזה ילד או ילדה לא אוהבים מתוקים? ספל אישי עם שוקולדים היא מתנה שתמיד כיף לקבל. אז, אם אתם עדיין מתלבטים איזה מארז מתנה לחנוכה לילדים להכין, הדפסה על כוסות היא מתנה מיוחדת, אישית ומתוקה שתנעים כל אווירת החג, לרבות חג האורים לילדים.

איפה קונים ספל עם תמונה של הילד או הילדה?

בבית דפוס פרינט2גו תוכלו להזמין הדפסה על ספלים/ כוסות/ מאגים. אנו מדפיסים גם על ספל יחיד. הדפסה על ספל החל מ- 25 שקלים ליחידה. ניתן לבצע הזמנה באחד מסניפי הדפוס: בסניף ירושלים (מרכזי) או בסניף תל אביב. הדפסה על ספל מתבצעת תוך יום עסקים אחד עם שילוח לכל יעד מבוקש.

להזמנות חייגו: 03-691-8484