שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


סריקת תמונות

סריקת תמונות, הגדלה ותיקון תמונות, סריקת מסמכים

שירותי סריקת תמונות ומסמכים איכותית בדפוס דיגיטלי "פרינט2גו"! אנו מבצעים סריקת תמונות, הגדלת תמונות ותיקון תמונות באיכות גבוהה ותוך פרקי זמן קצרים במיוחד. שירותי סריקה מיועדים ללקוחות פרטיים, מוזיאונים, ארכיונים וכן ללקוחות עסקיים, חברות וארגונים.

סריקת תמונות

סריקת תמונות ואלבומים

רוצים להעלות כמה תמונות ישנות שלכם לפייסבוק או לרשת חברתית אחרת? רוצים להגדיל תמונה ישנה ולהדפיס אותה על קנבס? דפוס Print2go מספק שירותי סריקה מקצועית והגדלת תמונה באיכות עם רזולוציה גבוהה. אנו נבצע תיקון תמונות לפי צרכי הלקוח ונדפיס עבורכם תמונה איכותית על קנבס. אנו מציעים שירותי סריקת תמונות מקצועית ומהירה במחירים אטרקטיביים!

תוכלו לסרוק תמונות שבאלבום שלכם ולהעלות אותן לאינטרנט ואף לשמור אותן בענן. סריקת תמונות זוהי דרך קלה ופשוטה לשמר את הרגעים היפים שלכם בדרך בטוחה וזולה. אצלנו תוכלו לסרוק תמונות בכל כמות, החל בתמונות בודדות וכלה באלפי תמונות!

סריקת אלבומים

אנו יודעים לסרוק תמונות בכל סוגי האלבומים: אלבומי כיס, אלבומים עם דבק, אלבומים עם פינות. אנו מבצעים סריקה איכותית בסורק תמונות מקצועי וחדשני. אם יש לכם תמונות פגומות, ניתן "לשפץ" אותן ולהקנות להן מראה רענן וטבעי.

תהליך סריקת תמונות

סריקת תמונות הוא תהליך של המרת תמונות לקובץ תמונה דיגיטלי. בסיום הסריקה ניתן להנגיש את הקבצים הדיגיטליים למדיה החברתית במהירות. לפני סריקת תמונות ניתן לכוון את האיכות, על ידי חיתוך, הבהרה או יישור התמונה.

העברת תמונות לפורמט הדיגיטלי מאפשר שמירה נוחה של קבצי תמונות במחשב, ענן, או בכל מדיה דיגיטלית. סריקת תמונות בדפוס פרינט2גו תבטיח לכם תוצאה איכותית במיוחד, תוך פרקי זמן קצרים ובמחיר הכדאי ביותר שרק תמצאו.

סריקת מסמכים לקובץ לעסקים

סריקת מסמכים לקובץ היא אסטרטגיה יעילה לשמירה על מידע היסטורי בצורה יעילה ויצירת מאגר מידע שימושי ופרקטי. ישנם בתי עסק שמנהלים מאות, ולעיתים אף אלפי, תיקי לקוחות בתיקיות מודפסות. גם אם קיימת בחברה שיטת חיפוש שנחשבת ליעילה ומהירה, עדיין ניהול מאגר מידע דיגיטלי הרבה יותר מהיר ואפקטיבי ועם פחות טעויות.

מסמכים שזוכים לשימוש לעיתים קרובות, או מסמכים בעלי חשיבות גבוהה, ניתן לסרוק ולהמיר לקבצים דיגיטליים לשליפה מיידית בעת הצורך. מסמכים נוספים ניתן לסרוק לפי הצורך. את הקובץ הדיגיטלי ניתן לאתר תוך מספר שניות ולבצע איתו את הנדרש לפי הצורך: להדפיס, לשלוח ללקוח, להעביר למחלקה אחרת ועוד.

מעבר למשרד דיגיטלי יאפשר לכם לחסוך זמן יקר, לייעל עבודה אדמיניסטרטיבית ולחסוך הוצאות מיותרות הכרוכות בניהול ניירת משרדית. המרת מסמכים לקבצים דיגיטליים, במיוחד מסמכים בעלי ערך גבוה כגון הסכמים עם הלקוח או חוזים, יפחית את הסיכון באובדן מסמכים חשובים לחברה.

שירותי סריקה מקיפים

אנו מבצעים שירותי סריקת מסמכים, תמונות, תוכניות, שרטוטים, מפות, ספרים ועוד בצורה מקצועית ואחראית. אנו מודעים לחשיבותם של התמונות/ המסמכים ונוקטים בהם משנה זהירות. סריקת תמונות ומסמכים תוך יום עסקים אחד במחירים הכי משתלמים עבורכם!


                         לקבלת שירות והזמנה חייגו 03-691-84-84 
                             או שלחו לנו מייל
info@print2go.co.il