שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


עיצוב מדבקות

עיצוב והדפסת מדבקותמדבקות מעוצבות

מדבקות מעוצבות זוכות לשימוש נרחב בקרב לקוחות עסקיים ופרטיים. עיצוב מדבקות נעשה לצורכי קידום העסק וקידום מכירות העסק. ניתן לעצב מדבקות שמטרתן תהיה חשיפת העסק לקהל הרחב. מדבקות מעוצבות ניתן להצמיד על חלונות הראווה, קירות ומשטחים אחרים הפתוחים לראוות עיניהם של העוברים ושבים. באפשרותם של בעלי עסקים לעצב מדבקות לכבוד השקת מוצר או שירות חדש אשר מטרתן לספק מידע אודות המוצר או השירות החדש. מדבקות מעוצבות לעסק מהוות כלי חשוב וזול יחסית לפרסום וקידום העסק. ניתן לעצב את המדבקה לפי צרכיו העסקיים של בעל העסק ולשלב בתוכה את כל המידע או הפרטים אותם ירצה בעל העסק להעביר לקהל היעד שלו.

מדבקות מעוצבות זוכות להכרה גדולה גם בקרב לקוחות פרטיים. בשנים האחרונות עיצוב מדבקות כקישוט לחדר הפך לטרנד חזק ואהוד. עיצוב מדבקות לחדרי ילדים, למטבח, לסלון ועוד הפך לתהליך פשוט, מהיר ונגיש לכל אחד. הורים רבים מעצבים מדבקות עם דמויות דיסני רבות ומקשטים את חדרי הילדים שלהם.

מדבקות מעוצבות אונליין

תהליך עיצוב מדבקות פשוט ומהיר. תוכלו לשלוח אלינו קובץ עם עיצוב רצוי למדבקה ואנו נדאג להדפיס כמות המדבקות לבקשתכם. אצלנו ב Print2go ניתן להדפיס מדבקות מעוצבות בכל כמות, גודל או צורה. תוכלו לבצע הזמנה החל ממדבקה מעוצבת אחת. במידה ותצטרכו שירותי מעצבת גרפית מקצועית, תוכלו לפנות אלינו ואנו נשמח לעצב עבורכם מדבקה מעוצבת לכל צורך ומטרה. אנו מפיקים מדבקות בכל צורה: מדבקות מרובעות, מדבקות מלבניות, מדבקות עגולות ועוד. הדפסת מדבקות מעוצבות מבוצעת על ידי מיכון חדשני. אצלנו תוכלו לעצב מדבקות ולהדפיס אותן בתוך 24 שעות בלבד (יום עסקים).

Print2go מספקת ללקוחותיה שירותי עיצוב והדפסת מדבקות אונליין. לאחר בחירת העיצוב, כמות המדבקות וגודלן, תוכלו להשלים את הזמנת מדבקות מעוצבות עוד באתר. במידה ותרצו להוסיף הערה או בקשה כלשהי, תוכלו לעשות זאת באמצעות טופס מקוון שלנו.

הדפסת מדבקות מעוצבות

אנו ב Print2go מתמחים במתן שירותי עיצוב וגרפיקה ללקוחות עסקיים ופרטיים. מכונות הדפסה מתקדמות וחדשניות שלנו יתנו את המענה המיטבי לצרכיכם ותוכלו להפיק מדבקות מעוצבות ברמת איכות גבוהה ביותר תוך הקפדה על גימורים מושלמים. עיצוב מדבקות מקצועי חשוב ביותר ללקוחות עסקיים, כאן ב Print2go אנו מתחייבים לתת לכם את השירות ואת המוצר הטוב ביותר.