שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


פוסטרים

הצעת מחיר
הדפסת פוסטרים לשימוש עסקי

הדפסת פוסטרים מתבצעת על ידי מדפסות חדשניות ובשיטות מתקדמות להדפסה על פורמט רחב ולשמירה על הדפסה איכותית למשך שנים רבות ללא גרימת דהייה בצבעי ההדפסה.

הדפסת פוסטרים בכל גודל ובצבע מלא לכל מטרה. ניתן להדפיס פוסטר לקישוט החדר או המשרד ,להפיק כרזה שיווקית לקראת אירוע קד"מ, להדפיס שלט או מודעה עם מידע שברצונכם להעביר לקהל היעד שלכם ועוד. אנו בדפוס פרינט2גו מבצעים הדפסות של פוסטרים איכותיות ומקצועיות ובכל כמות.

ניתן להעביר קובץ עם עיצוב גרפי מוכן להדפסה, או לקבל שירותי עיצוב גרפי מקצועיים בדפוס פרינט2גו.

הדפסות על קנבס

הדפסות על קנבס על פורמט רחב עד ל 150 ס"מ ואורך ללא הגבלה. באמצעות מערכות מחשב מקצועיות שברשותנו, אנו מספקים שירותי הגדלת תמונות איכותית ומתקבלת תוצאה באיכות צילום.

אנו מבצעים הדפסה של פוסטרים ותמונות על קנבס איכותית בצבעים אמינים שאינם דוהים במהרה. ניתן להדפיס על מגוון סוגי חומרי גלם: בד קנבס, מדבקת ויניל, נייר כרומו ועוד...

קנבס הוא בד חזק ועמיד ומתאים הן לשימושים עסקיים והן לפרטיים. הדפסה על קנבס להפקת כלים שיווקיים לחברה, או הדפסות על קנבס כמתנות ומזכרות יוקרתיות לחגים ואירועים.

פוסטרים לשימוש עסקי

פוסטרים לשימוש עסקי מסוגלים להעביר מסרים שיווקיים או מידע אינפורמטיבי כלשהו. פוסטר הוא סוג של שילוט המשמש להעברת מידע ללקוחות פוטנציאלים. עיצוב של פוסטרים שיווקיים ופרסומיים שונה מעיצוב של כרזות אינפורמטיביות. בדפוס "פרינט2גו" ניתן לקבל שירותים מקצועיים בכל הקשור לעיצוב פוסטרים. צוות המעצבים שלנו במחלקת קריאטיב בעל ניסיון רב בעיצוב כלים פרסומיים ושיווקיים ויספק לכם שירות מקצועי, אמין ואיכותי בתוך פרקי זמן קצרים ביותר.

עיצוב פוסטרים

פוסטרים צריכים להיות מעוצבים בצורה בולטת לעין ומושכת את קהל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. כדאי להדפיס פוסטר בצבע, בעיצוב בולט ועם תוכן אטרקטיבי. כרזות שיווקיות צריכות לכלול מסר שיווקי תמציתי וברור ושיהיה בולט מספיק להסבת תשומת ליבו של האדם.

בדפוס דיגיטלי "פרינט2גו" יודפס עבורכם פוסטר בהדפסה דיגיטלית איכותית ומהירה בהתאמה לצרכי העסק שלכם.

פנו אלינו עוד היום לקבלת שירות מקצועי איכותי ומהיר!

פוסטרים