שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות
בית דפוס
Print2go מתמחה בהדפסה על חולצות באיכות לכל מטרה. אנו מדפיסים גם על חולצה אחת. הדפסת חולצות לאירועים וחתונה בכל הגדלים והגזרות לנשים, גברים וילדים. ניתן להדפיס על חולצה בודדת בעיצוב אישי ללקוחות פרטיים או להדפיס חולצות ממותגות עם לוגו לחברות, ארגונים ועסקים.

הדפסה על חולצות – כיצד עושים זאת?

תוכלו לשלוח לנו עיצוב שלכם אותו תרצו להדפיס על גבי החולצה או להשתמש בשירותי המעצבת שלנו לעיצוב הדפס אישי. את החולצות אנו מדפיסים תוך יום עסקים אחד. בבית דפוס דיגיטלי Print2go תוכלו להדפיס עד 50 חולצות באיכות גבוהה ובמחיר זול המשתלם לכל כיס. בתום ההדפסה תוכלו לאסוף את החולצות המודפסות באחד מסניפי החברה שלנו (בתל אביב או בירושלים), או לקבל את החולצות באמצעות השילוח עד לבית תוך יום עסקים אחד.

הדפסה על חולצות לחתונה   הדפסה על חולצות   הדפסה על חולצות   הדפסה על חולצות

הדפסה איכותית של חולצה

הדפסה דיגיטלית על חולצות מתבצעת ישירות מקובץ או תמונה דיגיטליים אל בד החולצה. הדפסה על חולצות נעשית באמצעות מכונות הדפסה משוכללות ומתקדמות. כתוצאה, ההדפס על גבי החולצה מתקבל מדויק ואיכותי ועמיד בכביסות מרובות. הדפסה על חולצה מתבצעת תוך מספר דקות. תוכלו אף להדפיס על חולצה ישירות מהבית! אנו מדפיסים על כל סוגי החולצות: טישרטים, סווטצרטים, קפוצ`ונים, חולצות פולו, חולצות שרוול ארוך, חולצות שרוול קצר, גופיות, בגדי תינוקות, חולצות מעצבים ועוד.

להדפיס על חולצה ישר מהבית!

אין צורך להגיע פיזית למשרדי החברה. פשוט שלחו לנו קובץ להדפסה או בקשה להדפס מסוים למייל החברה ואנו נשלח לכם סקיצה נחמדה לחולצה לשכם. עם קבלת האישור מהלקוח לעיצוב ההדפס אנו מבצעים את ההדפסה על גבי החולצה שלכם. את החולצות המודפסות ניתן לאסוף בסניף תל אביב או בסניף ירושלים, או לקבל חולצות מודפוסת על לבית/ משרד הלקוח.

כמה חולצות אפשר להדפיס?

אצלנו תוכלו להדפיס גם על חולצה אחת בודדת! אצלנו תוכלו להדפיס חולצות איכותיות לשלל אירועים כמו חתונה, מסיבת רווקות ורווקים, יום הולדת, בר מצווה ובת מצווה, מסיבות סוף שנה, ימי ציון, חולצות סוף טירונות או סוף מסלול, חולצות לנוער, חולצות למיזמים ועוד. ניתן לעצב כל חולצה לחוד ולהדפיס חולצות בעיצובים ייחודיים. הדפסה על חולצות לחתן ולכלה עם שמות האישיים שלהם או משפטים מצחיקים, חולצות לצבא עם משפטי מוטיבציה, הדפסה על חולצה לילד או ילדת הבר/ בת מצווה עם תמונה אישית ועוד. כמו כן אנו מציעים שירותי מיתוג לחברות ומדפיסים על מוצרים שונים לרבות חולצות. הדפסת חולצות ממותגות עם לוגו וסלוגן החברה לאירועים, כנסים, תערוכות ועוד.

הדפסה על חולצות עם תמונות

השימוש העיקרי בדפוס דיגיטלי של חולצות הוא להדפיס תמונה אישית על גבי החולצות. הדפסת תמונה על חולצה או משפט משעשע הופכת את האירוע למיוחד יותר ואת הרגעים לבלתי נשכחים. חולצה מודפסת עם תמונה אישית היא מזכרת נפלאה ליום הולדת או לאירוע אישי. חולצות עם תמונה בעלות ערך רב יותר על כן נשמרות בארון שנים ארוכות. אנו מדפיסים חולצות מודפסות בעיצוב אישי בכל כמות, גם הדפסה על חולצה אחת. הדפסת חולצות בעיצוב אייש במחיר זול, גם על חולצה אחת.

אנו מפעילים שירותי שילוח עד לבית/ משרד הלקוח של הדפסה על חולצות לכל אזור בארץ! להזמנות ומידע נוסף חייגו 036918484

בחר קטגוריה