שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


כרטיסי ביקור בעיצוב אישי


כרטיס ביקור מעוצב לעסק


התחרות בעולם העסקים ממשיכה להתעצם וכל יום קם עסק חדש שמתיימר לאכול את קודמיו בלי מלח. בכדי להישאר בתודעה הציבורית ולהראות נוכחות איתנה, אנשי העסקים צריכים לעלות את קולם בשקט. בכדי "לצעוק" באלגנטיות "אני פה", ישנן דרכים מגוונות ומתוחכמות שיעשירו עבורכם את התדמית וייצגו אתכם בדרך הטובה והמכובדת ביותר. כל אדם הוא למעשה שם ובכדי ששמו יהיה טוב ויישאר טוב, חלה עליו חובת ההוכחה. שמו הטוב מתחיל מהפרטים הקטנים ביותר, אפילו בהצגת כרטיסי ביקור המייצגים אותו ואת העסק שלו. כל איש עסקים נבחן בדקויות הקטנות ביותר ועלול לקבל סירוב מחברה מסוימת על הפרט הכי מינימאלי כמו כרטיס ביקור לא איכותי.

עיצוב תדמית

כרטיסי ביקור בעיצוב אישי מהווים כמרכיב מאוד חשוב בייצוג של ארגון מסוים ומעידים על התדמית של האנשים המיוצגים בארגון וכמובן על השאיפות העסקיות שלהם. כרטיס ביקור מכיל פרטים אישיים כגון שם החברה, טלפון, מייל ועוד בצירוף לוגו. אחת מהאסטרטגיות לכבישת היעד הפופולארי, היא בניית תדמית איכותית עם שם מותג חיובי. בכדי ליצור מותג, חשוב מאוד לשווק כרטיסי ביקור מעוצבים שיגרמו לנמען להפעיל את כל חושיו ולגרום לו לזכור היטב את מה שאנחנו משווקים. הנמען יודע להקשיב, אך בדרך כלל הוא יודע ואוהב יותר לצפות, על כן תקשורת חזותית תקלע ישירות לתודעה שלו ותאפשר לו לזכור היטב את העסק שלך או אותך. בעזרת לוגו מושך ומזוהה עם העסק, אותו תצרף על ידי
עיצוב כרטיסי ביקור, תאפשר לנמענים לעשות קישור מהיר בינך לבין הלוגו.
 
כרטיסי ביקור מעוצבים

בית דפוס איכותי Print2go עומד לרשותכם 24 שעות ביממה על ידי דפוס און ליין לפי בחירתכם וטעמכם האישי. לשירותכם מגוון עצום של רקעים דקורטיביים, רקעי טקסטורה, רקעי תמונה, רקעי מסגרות בשלל מקצועות לפי הצורך ועוד. בית דפוס Print2go , בית דפוס בירושלים הוא אחד מבתי הדפוס המובילים והוותיקים, עם שנות ניסיון רבות בתחום הדפסה דיגיטלית וכמובן עיצוב גרפי אונליין. בשלושה שלבים קלים ומהירים, תוכלו להכין לעצמכם כרטיס ביקור מעוצב ברמה הגבוהה ביותר. בית דפוס Print2go דוגל בשמירה על איכות הסביבה ומשתמש עם מגוון רחב של סוגי נייר שבניהם נייר נטול עץ אקולוגי. עיצוב כרטיסי ביקור באיכות מקסימאלית ובגימור מושלם, עם פונטים ייחודיים ואלפי עיצובים. כל מה שעליכם לעשות הוא לצפות בסרטון הדרכה ולבנות כרטיסי ביקור בעיצוב אישי שמייצגים אתכם, או לעלות קובץ גרפי מוכן ואנחנו נמשיך משם. Print2go מתחייבים לא רק לאיכות אלא גם למהירות, תוך יום עסקים אחד בלבד נשלח לכם את ההזמנה לכל יעד מבוקש.