שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


Xerox-1000
בית דפוס דיגיטלי  
Print2go מציגה: מדפסת Xerox 1000 לדפוס דיגיטלי חדש
וייחודי בארץ
!!!  לכה סלקטיבית והדפסה סופר מהירה במחיר זול

מדפסת Xerox1000 לאיכות הדפסה דיגיטלית מדהימה, חדה וברורה.
הדפסת כרטיסי ביקור, הזמנות לחתונה ועוד מגוון רחב של מוצרי דפוס באיכות הדפסה מושלמת
הדפסות דיגיטליות ברזולוציה גבוהה בכמויות קטנות משתנות
מהירות של 100 דפים לדקה תוך שמירה על צבעי ביניים יוצאים מהכלל, טקסט חד, צבעים נטרליים טהורים, צללים מפורטים ועיבוד תמונות מעולה להפקת הדפסי תמונות ייחודיים באיכות ובמחיר הכי זול בארץ!


סרטון להדגמת עבודה של מדפסת XEROX1000

 


בית דפוס 
Print2go גאה להציג שרות הדפסות דיגיטליות חדש וייחודי בארץ- מדפסת Xerox 1000 החדישה ביותר בתחום הדפוס הדיגיטלי להדפסות דיגיטליות חדות וברורות. הדפסה דיגיטלית עשירה עם גימור מדויק ואחיד בכל כמות משתנה, באיכות גבוהה ובמחירים נמוכים, על ניירות מצופים ולא מצופים, מדבקות שקופות, כרטיסי ברכה, כרטיסי ביקור, ניירות נטולי פחם, עלונים מבריקים, ניירות סינתטיים ותבליטים.

דפוס דיגיטלי חדש ויחיד מסוגו בלעדי לבית דפוס Print2go. הדפסת תמונות, פליירים, פוסטרים, כרטיסי ביקור, גלויות, עלונים בקיפול משולש, הזמנות לאירועים, חוברות בדפוס מקופל, חוברות בקיפול מרובע, חוברות בכריכה שטוחה, לוחות שנה ועוד מגוון רחב של מוצרי פרסום באיכות ורזולוציה חסרות תקדים.

אנו
מתחייבים בבית הדפוס להפיק עבורכם הדפסות דיגיטליות באיכות גבוהה לפי הצרכים והתקציב שלכם. כל פתרונות הדפוס והעיצוב אונליין שאנו מציעים הם
 במחירים זולים על פני כל המתחרים. השימוש בטכנולוגיה מתקדמת וחדישה ביותר בתחום הדפוס דיגיטלי, מבטיחה ללקוחות בית הדפוס הדפסות מהירות וחסכון בעלויות.

אז אל תהססו! הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות שלנו ותפתחו
חשבון אישי בבית הדפוס. חווית עיצוב כרטיסי ביקור או הזמנות לאירוע הבא שלכם היא בלחיצת כפתור אחד. עצבו והדפיסו בשלושה שלבים פשוטים ותופתעו מדפוס דיגיטלי איכותי, מדויק וזול!
בית דפוס דיגיטלי בירושליםהדפסת דפוס מלא חיים לקבלת דפוס דיגיטלי חד, אחיד, באיכות ורזולוציה גבוהה מאוד. מהירויות הדפסה גבוהות במיוחד של עד 100 דפים לדקה ללא הגבלה של סוג ועובי הנייר.  
  בית דפוס דיגיטלי בירושלים הפקת מספר גדול של עבודות דפוס בכל כמות משתנה בפורמט רחב ובפורמט קטן תוך שמירה על צבעי ביניים יוצאים מהכלל, טקסט
                                  חד, צבעים נטראליים טהורים הדגשות מאירות עיניים ועיבוד תמונות מעולה להפקת דפוס דיגיטלי איכותי. רק במדפסת Xerox-1000 ניתן להדפיס על ניירות מרוקעים תוך החדרת הצבע לתוך הנייר.

                                                                                                                                                                                                                                  בית דפוס דיגיטלי בירושלים המדפסת הדיגיטלית היחידה בארץ עם צבע חמישי (לקה סלקטיבית) אופציונלית של דיו יבש ושקוף להפקת דפוס דיגיטלי בצבע 
                                         מלא ישירות על הנייר בהרצה אחת . הדגש על תמונות וטקסט לצורך יצירת רושם חזותי עם רזולוציה יוצאת מהכלל ומסכי גווני ביניים דיגיטליים.