שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


אלבום תמונות דיגיטלי

אלבום תמונות דיגיטליאלבום דיגיטלי איכותי

אלבום דיגיטלי הינו מצרך חשוב בכל אירוע. אלבום דיגיטלי טומן בתוכו את הזכרונות המתוקים מיום האירוע שלכם. בעבר, כשעוד לא היו קיימים אלבומים דיגיטליים, אנשים התעסקו רבות בפיתוח תמונות והכנסתם לתוך הניילון. כזכור, האדם היה צריך להכניס תמונה אחת לניילון אחד, וזה גזל זמן רב וגרם להתעסקות טורדנית. בנוסף, לאחר דפדוף מרובה באלבומים הקלאסיים, קצוות הדפים היו מתבלים ומתפוררים, מה שגרם להתיישנות מהירה של האלבום. השפעתם של נזקים סביבתיים חיצוניים גרמה לתהליך הצהבת דפי האלבום אשר גרם לאלבום תמונות לא להיראות אטרקטיבי במיוחד. כאשר מדובר בתמונות האהובות עליכם שהתכסו בכתמים צהובים שלא ניתנים להסרה בשום דרך, זוהי בהחלט אכזבה גדולה.

אלבומים דיגיטליים ויתרונותיהם

לאלבומים דיגיטליים יתרונות רבים. ראשית כל, אלבומים דיגיטליים אינם מכתימים ועמידים בפני נזקים סביבתיים, מה שמבטיח לכם שימור של התמונות האישיות שלכם לאורך זמן. נוסף על כך, אין צורך להשקיע שעות מרובות בהכנסת כל תמונה לניילון משלה, כי לאלבומים דיגיטליים אין ניילון! אלבום דיגיטלי מודפס בשיטה של העברת תמונות מהמדיה הדיגיטלית למחשב והדפסתן באיכות גבוהה. אחד היתרונות הבולטים של אלבומים דיגיטליים, הוא אפשרויות עיצוב אינסופיות. תוכלו לעצב את תמונות לאלבום דיגיטלי כאהבת נפשכם.

ניתן לשנות את גודל התמונות, כך שתמונות יותר מוצלחות ומרתקות ניתן להבליט בהגדלת הממדים שלהם. הוספת אלמנטים עיצוביים נוספים לתוך התמונות כגון תמונות מובלטות או תמונות מצופות בגווני זהב, הינה אופציה מעולה להעשיר את מראה האלבום בסגנונות עיצוב ייחודים. ניתן לשלב משפטי אהבה בחלק מעמודי אלבום הדיגיטלי או פזמונים שלמים משירים רומנטיים, ובכך להוסיף מהנימה האישית לאלבום שלכם.

הדפסת אלבום דיגיטלי איכותי

אלבום דיגיטלי מודפס על נייר עבה איכותי ולבסוף נכרך בכריכה קשה לבחירתכם. ניתן לעצב את הכריכה הקשה של האלבום הדיגיטלי בדומה לאלבום עצמו. תהליך הדפסת אלבום דיגיטלי אינו אורך זמן רב. אנו בבית דפוס דיגיטלי  מתקדם Print2go מספקים לכם אלבום תמונות דיגיטלי בתוך 24 שעות באיכות גבוהה ביותר ותוך הקפדה על רמות גימור מושלמות. בתום תהליך ההדפסה תוכלו לקבל אלבום דיגיטלי איכותי ומרהיב עם הזכרונות הקדושים מהאירוע שלכם.