שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


שלח קובץ מוכן

דפוס ועיצוב גרפי אונליין- שליחת קובץ גרפי מוכן


שם פרטי *
שם משפחה *
טלפון/נייד
אימייל *
בחר קובץ/ים בבקשה

הערות
קוד אבטחה. נא להקליד את הנתונים בדיוק כפי שהם מופיעים בתמונה:לקוח יקר, 
 

דפוס Print2go מספק ללקוחותיו  דפוס ועיצוב גרפי אונליין מהיר, איכותי וזול. שנים של ניסיון בשוק הבינלאומי ומתן שירותים למאות אלפי לקוחות וחברות מענף בתי הדפוס בארץ ובחו"ל, מעמיד את בית הדפוס במקום הראשון על פי סקר הצרכנים בטיב הדפוס, המקצועיות, השרות המהיר והמחיר הנמוך בהשוואה למתחרים שבית הדפוס מציע. מחקרים רבים שנעשו בתחום, והבנת הצרכים של לקוחות הדפוס בתחום הגרפיקה בכלל ועיצוב גרפי של דפוס בפרט, הביא את בית הדפוס לעצב עבורך מערכת דפוס ועיצוב גרפי אונליין של כל מוצרי הפרסום בשלושה שלבים פשוטים בשיטת עשה זאת בעצמך, או אפשרות העלאת קובץ גרפי מוכן להדפסת תמונות, הזמנות מעוצבות וכרטיסים מעוצבים באיכות ורזולוציה חסרת תקדים.

עיצוב גרפי לכרטיסי ביקור והזמנות לחתונה אונליין

בית דפוס Print2go מציע לך חוויה בלתי נשכחת בעיצוב גרפי אונליין לכרטיסי ביקור והזמנות לחתונה באינטרנט. ברשותנו מאגר ענק של אלפי עיצובים שנבחרו בקפידה על ידי מיטב המעצבים הגרפיים בענף לעיצוב כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים, הזמנות לחתונה, בר-מצווה ועוד מבחר עצום של מוצרי פרסום ייחודיים. כל שעליך לעשות הוא לבחור עיצוב גרפי מתוך אלפי העיצובים, הגרפיקות והפונטים ולעצב את הדפוס בשלושה צעדים פשוטים, ולקבל הזמנות מעוצבות וכרטיסים מעוצבים במהירות, איכותיות ובמחירים חסרי תקדים. אנו גם מציעים ללקוחותינו שרות ייחודי לבית הדפוס, שבאמצעותו תוכל לשלוח ישירות לדפוס קובץ עיצוב גרפי מוכן, ובית הדפוס יאשר אותו וישלח את ההדפסות תוך 48 שעות לכל יעד מבוקש בארץ.

הדפסה דיגיטלית- הדפסת תמונות, כרטיסי ביקור והזמנות לחתונה

הדפסה דיגיטלית בבית דפוס Print2go הם באיכות ורזולוציה גבוהה במיוחד.אנו מציעים ללקוחותינו 
הדפסת תמונות, הדפסת כרטיסי ביקור והזמנות לחתונה על ידי מדפסות דיגיטליות מתקדמות, להפקות דפוס מקצועיות ואיכותיות  24 שעות ביממה מהבית או מבית העסק בלחיצת כפתור אחד.  בית הדפוס משתמש בשילוב של שתי מכונות דפוס מהטובות בעולם לדפוס דיגיטלי: Duplo-DC 645 ו Xerox Color 1000 לכל שרותי הדפוס, מה שמבטיח ללקוחותינו הדפסת תמונות, הדפסת כרטיסי ביקור, הדפסת הזמנות לחתונה באיכות הגבוהה ביותר ובמחיר הזול ביותר. דפוס דיגיטלי חדש ויחיד מסוגו בארץ, שבאמצעותו יוכלו חברי מועדון לקוחות הדפוס שלנו ליהנות מדפוס מקצועי ומהיר על כל עובי נייר עם שילוב גימורים, חיתוכים וקיפולים מסוגים שונים בכל כמות משתנה. הדפסות בצבע ובשחור לבן, הדפסות של כרטיסי ביקור, פליירים והזמנות לחתונה על מגוון ניירות מרוקעים תוך החדרת צבע לתוך הנייר והדפסות עם ציפוי סלקטיבי איכותי. אנו מציעים עוד מגוון רחב של הפקות דפוס דיגיטלי מהמתקדמים ביותר בענף הדפוס 24 שעות ביממה במחירי עלות ובמגע של אצבע.

אם בחרת בהעלאת קובץ גרפי מוכן, כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים הבאים ולציין את כמות העותקים להדפסה, ואנו נדפיס עבורך את הקובץ הגרפי ונשלח אותו לכל יעד מבוקש.

 
תודה.