שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


כניסת חברות


                                                                                                                                       
                                                                                                                                       בית דפוס בירושלים לוגו 
מועדון לקוחות בתי הדפוס 


לקוח יקר,

ברוך הבא למועדון לקוחות בתי הדפוס בירושלים ובתי הדפוס בתל אביב. כחבר במועדון לקוחות V.I.P של בית דפוס אונליין Print2go, תוכל ליהנות מדפוס אונליין ועיצוב באינטרנט של כל סוגי הדפוס. ישנם בתי דפוס רבים בארץ שמבטיחים ללקוחותיהם דפוס איכותי וזול, אבל רק אצלנו בבית דפוס Print2go תוכל לקבל את כל פתרונות הדפוס והעיצוב אונליין באיכות ובמחיר הכי זול בארץ.  בזכות מערכת הדפוס החדישה והמתקדמת של בית הדפוס תוכל לעצב בעצמך את הדפוס בשלושה שלבים פשוטים מהבית או מבית העסק 24 שעות ביממה.  שילוח ישיר של הדפוס עד אליך תוך  יום עסקים אחד או איסוף מאחד מבתי הדפוס בירושלים או בתי הדפוס בתל אביב של החברה.

בית דפוס אונליין לעיצוב כרטיסי ביקור, הזמנות לחתונה, פליירים, חשבוניות והזמנות לאירועים

בית דפוס Print2go מתמחה בדפוס אונליין ועיצוב באינטרנט על ידי שימוש בטכנולוגיות חדישות ומתקדמות. שרות מקצועי ואיכותי תוך התאמה לצרכים הייחודים ולתקציב של החברה הם רק חלק מיסודות המפתח של בית הדפוס, ולכן עיצבנו במיוחד עבור לקוחות הדפוס מערכת לעיצוב כרטיסי ביקור, הזמנות לחתונה, פליירים, חשבוניות ומגוון הזמנות לאירועים באינטרנט מהמתקדמות ביותר בענף הדפוס. רק לעצב ולהדפיס, בשלושה שלבים פשוטים ואנו נשלח את כרטיסי הביקור, הזמנות לחתונה ושלל מוצרי הפרסום ישירות אליך. בשונה מבתי דפוס בירושלים ובתי דפוס בתל-אביב, בבית דפוס אונליין Print2go כבר אין צורך להפסיד זמן יקר או לנסוע עם הרכב באמצע יום עבודה, כל שעליך לעשות הוא להכניס את קוד החברה, שם משתמש וסיסמה לעמוד אישי שיצרנו במיוחד לחברה שלך, שדרכו תוכל לבצע הזמנה של הדפוס אונליין בשלושה שלבים פשוטים ואנו נשלח את ההדפסה ישירות לחברה.

דפוס אונליין ועיצוב באינטרנט

כחבר במועדון לקוחות בתי הדפוס אנו מתחייבים לשרות מהיר ומחיר זול על פני המתחרים. דפוס אונליין ועיצוב באינטרנט מקצועי ואיכותי להפקת דפוס ייחודי,  שיסייע לכם לפרסם ולקדם את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. הדפסות צבעוניות ובשחור לבן על כל סוגי הנייר ובכל כמות משתנה, הם רק חלק קטן ממגוון רחב של פתרונות דפוס שבית הדפוס מציע ללקוחותיו אונליין. מערכת לעיצוב והדפסת כרטיסי ביקור,
עיצוב הזמנות לחתונה, פליירים, חשבוניות, חותמות, מדבקות וכרטיסי ברכה מהמתקדמות ביותר בענף להפקת דפוס איכותי, מלא חיים, אחיד ומדויק.


כעת, כל שעליך לעשות הוא להכניס את הפרטים הבאים, לעצב בעצמך את הדפוס אונליין ואנו נשלח את מוצרי הפרסום והדפוס ישירות אליך! 
 עובד יקר, אנא הקלד/י את פרטי הכניסה שלך:

קוד חברה:
שם משתמש:
סיסמא: