שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


אלבום תמונות דיגיטלי מעוצב

אלבום תמונות דיגיטליאלבום תמונות דיגיטלי  

מחפשים עיצוב והדפסת אלבום תמונות דיגיטלי מרהיב ואיכותי במחיר זול? הגעתם למקום הנכון! Print2go הינו דפוס דיגיטלי מתקדם, עם צוות מקצועי ותרבות ארגונית השמה דגש לשירות ומכוונות כלפי הלקוח. אצלנו תוכלו להדפיס אלבום דיגיטלי לכל אירוע עם כריכה מעוצבת במחירים הכי זולים בישראל!


אלבום תמונות דיגיטלי הינו חלק חשוב מכל אירוע ותפקידו אינו רק לחרוט את הרגעים היפים לתוך האלבום, אלה גם לגרום לכם להמשיך ליהנות מהרגעים היפים והמרגשים של האירוע גם לאחר החגיגה. לכן קיימת חשיבות גבוהה 
בהדפסת אלבום תמונות דיגיטלי בדפוס איכותי שיוכל לתת לכם את המענה המיטבי לצרככם.


כיצד מעצבים אלבום תמונות דיגיטלי?

לא כמו פעם, היום אין צורך לפתח תמונות מפילם ולהכניסן לתוך הניילון. באמצעות השיטה המתקדמת הדיגיטלית, תוכלו לעצב אלבום תמונות במחשב, ומשם לשלוח אלינו את הקובץ ישירות למייל החברה, ללא הצורך בהגעה פיזית ובבזבוז זמן יקר, אותו תוכלו לנתב למשימות דחופות אחרות. כל הדיוט יוכל לעצב אלבום דיגיטלי. אין צורך בידע מקדים או ניסיון בתוכנות גרפיות שונות. גם כלת השמחה וחתן הבר מצווה יוכלו לעצב אלבום תמונות מהאירוע שלהם. עיצוב אלבום דיגיטלי הוא תהליך חוויתי במיוחד. תוכלו לעצב אלבום דיגיטלי כרצונכם ולפי טעמכם האישי. ניתן לשלב אינספור עיצובים בתוך האלבום: שימוש ברקעים שונים, שילוב תמונות בגודל וצורה שונה באלבום, שינוי גווני העמוד, הכנסת עיטורים לקצות העמודים, שילוב טקסטים ואף פסקאות שלמים משירים ליד כל תמונה או על גביה ועוד. תוכלו לבחור את העיצובים הקרובים ביותר ללבכם מתוך היצע עצום של עיצובים גרפיים לאלבומים דיגיטליים.


במה נבדל אלבום דיגיטלי מאלבום מסורתי?

אלבומים דיגיטליים מודפסים ישר מקבצי המדיה השונים בשיטת הדפסה דיגיטלית. אלבום קלאסי מורכב מתמונות שהודפסו בבודדים ויש צורך להכניס כל את ואחת לתוך הניילון של האלבום. יש לפתח את התמונות מפילם טרם הכנסתן לתוך האלבום. תמונות באלבום הדיגיטלי מודפסות ישירות על הדפים בסדר שקבעתם מראש בעת עיצוב האלבום. השיטה הדיגיטלית מאפשרת עיצוב תמונות וצפייה באלבום הדיגיטלי בהדמיה בזמן אמת, ורק לאחר קבלת אישור סופי מכם, אנו מדפיסים את האלבום. באלבום קלאסי לא ניתן לעצב עמודי האלבום ולשלב בתוכו אלמנטים עיצובים שונים: מה שאתם רואים בפילם, זה מה שאתם מקבלים, ללא אפשרות לבצע שינויים או עיבודים נוספים בתמונות.

הבדלי הזמן בהפקת שני האלבומים שונים גם הם. כדי להפיק אלבם דיגיטלי איכותי, ניתן להסתפק במספר שעות בלבד. הדפסה דיגיטלית מתבצעת במהירות תוך הקפדה על רמות איכות וחדות צבעי ההדפסה הגבוהים ביותר. לעומת זאת, הפקת אלבום קלאסי עלולה לקחת מספר ימים ולעתים אף שבועות. וכמובן סוגי הכריכה שונים בתכלית בשני סוגי האלבומים. באלבום דיגיטלי, אתם אלו שאחראים לעיצוב הכריכה. תוכלו להדפיס כריכה יוקרתית ומרהיבה בשילוב פרטים אישיים שלכם, מה שלא מתאפשר בעשייה בהפקת 
אלבום תמונות קלאסי.


מה הם השימושים הנפוצים באלבום דיגיטלי?

אלבום דיגיטלי הוא חלק בלתי נפרד מכל אירוע, חגיגה ושמחה. השימוש באלבומים דיגיטליים זוכה להכרה רחבה באירועים קטנים עם מספר מועט של מוזמנים, ובאירועים גדולים עם אלפי מוזמנים. ניתן להפיק אלבומים דיגיטליים לאירוע חתונה, אלבומים דיגיטליים לבת או בר מצווה כאשר בעלי השמחה יכולים לקחת חלק פעיל בעיצוב האלבום ולעצב במו ידיהם באונליין, אלבום דיגיטלי להולדת הבן או הבת, אלבום דיגיטלי ליום הולדת, אלבום דיגיטלי כמתנה לחג, אלבומי טיולים, אלבום שורשים, אלבום משפחתי, אלבום ילדים ועוד.

אלבומים דיגיטליים מעוצבים יכולים לשמש למתנה אישית וייחודית ליקיריכם. תהיו בטוחים כי כל אחד ישמח לקבל אלבום תמונות מעוצב עם הקדשה אישית, הטומן בתוכו את הרגעים היפים והמשמחים של החיים.

אלבום תמונות דיגיטלי מעוצב