שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


ברכונים-ברכון

הצעת מחיר להדפסת ברכוניםמדריך להדפסת ברכונים מעוצבים אונליין

לעיצוב והזמנת ברכונים -  לחץ כאן

במידה ויש לכם קובץ מוכן- לחץ כאן ברכונים בעיצוב אישי הם הראשונים להוות מזכרת מקורית מאירוע מושלם, ודרך נהדרת להוקיר טובה לאורחים על שבאו לשמוח בשמחתכם. הברכונים יכולים להוות חלק מעיצוב השולחן באירוע, או כמזכרת בתום האירוע שתישאר ותעלה זיכרונות מיוחדים מהאירוע עצמו.

בית דפוס דיגיטלי Print2go מציע לכם הדפסת ברכונים במבחר דוגמאות מרהיבות, בגדלים ובנוסחים שונים. קיים מגוון רחב של ברכונים לכל סוג אירוע: ברכונים לחתונה, ברכונים לבר מצווה, ברכונים לבת מצווה, ברכונים ליום הולדת, ברכונים ברכת המזון, ברכונים לחגים ומועדים, מזכרות שבת חתן, אזכרה, שבע ברכות, מזכרות לברית מילה, ברכונים לפי נוסח, ספר הקידוש והזמירות, ברכונים בשפות שונות ועוד. ברכונים אותם תוכלו לעצב באופן אישי אונליין ולקבל את הברכונים עד סף דלתכם תוך יום עסקים אחד.

עיצוב ברכונים ב 3 שלבים פשוטים

תהליך עיצוב הברכונים מתבצע ב- 3 שלבים פשוטים! כל שעליכם לעשות הוא, לבחור בנוסח אשכנז או נוסח עדות המזרח, להוסיף הקדשה אישית, תמונה או לוגו לפי בחירה, לבחור כמות רצויה, למלא פרטים למשלוח ולשלוח את הברכונים להדפסה. בית הדפוס יקבל את הזמנת הברכונים, יאשר אותה וישלח לכם את הדפסת הברכונים לכל יעד מבוקש בארץ ובחו"ל. באפשרותכם להחליט אם הברכון שלכם יהיה עגול או מרובע, ברכון יוקרתי או קלאסי, ברכון עם ברקוד, ברכון מאויר, ברכון קריקטוריסטי, ברכונים מושקעים או ברכונים במחיר זול ועוד.

היצע הברכונים שאנו מציעים רחב ומגוון וניתן למצוא ברכון לכל אירוע, אם הוא קטן וצנוע ואם הוא אירוע גדול ממדים עם הרבה מוזמנים. ברכונים מעוצבים בצורה מקצועית ומעניינת מהווים מזכרת מושלמת לאורחים שיגיעו להשתתף בשמחתכם. מלבד להיצע הגדול של הברכונים, תוכלו לבחור את העיצוב המתאים ביותר מבין העיצובים הרבים: לכרוך את הברכון בכריכה קשה, להוסיף עיטורים, לשלב תוכן ועוד. כדי להפיק ברכונים מעניינים ולא בנאליים השקיעו מחשבות לעיצוב מיוחד של הברכונים וכך האורחים יזכרו וינצרו את האירוע שלכם לשנים רבות.

הדפסת ברכונים מעוצבים

בית דפוס דיגיטלי Print2go מתחייב על דפוס מהיר ועמידה בלוחות זמנים תוך הקפדה על הפרטים הקטנים בתהליך הדפסת הברכונים עד לגימור המושלם של הדפוס. Print2go מציע שירותי עיצוב והדפסת ברכונים בכל כמות, גודל או צורה. אתם אלו שבוחרים את סגנון העיצוב של הברכונים ואת התוכן אותו תרצו לשלב בתוכו. אנו מבטיחים לכם ברכונים באיכות גבוהה תוך שמירה על רמות גימור מקצועיות ואיכות ללא פשרות.

דוגמאות לברכונים מעוצבים

באתר "פרינט2גו" תוכלו להתרשם ממגוון רחב של ברכונים מעוצבים לחגים ואירועים. ניתן לעצב ברכון ב-3 שלבים פשוטים במספר דקות בלבד. עיצוב ברכונים אונליין בפשטות ובקלת!
כמו כן, ניתן לשלוח אלינו קובץ מוכן להדפסת ברכונים לאירוע שלכם. בדפוס פרינט2גו אנו מציעים שירותי עיצוב גרפי מקצועיים. נוכל לעצב עבורכם 
ברכונים בעיצוב אישי ומקורי לכל אירוע.

ברכונים מעוצבים ברכונים מעוצבים ברכונים מעוצבים
ברכונים לחתונה ברכונים לחתונה ברכונים לחגים