שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הדפסת פוסטרים בזול

הצעה להדפסת פוסטרים בזול
הגיע הזמן לצאת מהמסגרת ולהפיח רוח חדשה בבית, בעזרת תמונות מקוריות שצילמתם או מצאתם באינטרנט. אחת הדרכים הפשוטות והזולות ביותר להדפיס את התמונה שלכם בגדול, היא דרך הדפסת פוסטרים בבית דפוס.

את הפוסטר אפשר למסגר או למתוח על בד קנבס וליצור תמונה מרהיבה ועמוקה, לסלון, לחדר השינה ולכל פינה בבית. הדפסת פוסטרים נעשית על ידי הדפסה דיגיטלית בבית דפוס המתמחה בהדפסה על קנבס. חשוב לעבוד עם מדפסת איכותית כגון מדפסת זירוקס 1000 ומדפסת דופלו שיבטיחו רזולוציה גבוהה והדפסה באיכות מושלמת. בעזרת המדפסות המשוכללות, ניתן ליצור הדפסת פוסטרים שיישארו אתכם לאורך שנים, לא ידהו ויאפשרו עיבוד תמונה ברמה גבוהה.

הדפסה במחיר נוח

בכדי ליהנות גם מתמונה איכותית וגם ממחיר נוח לכיס, כדאי לאתר בית דפוס איכותי בעל ניסיון ומיומנות בתחום, שמבצע עבודות הדפסה במחירים סבירים. המחיר לא תמיד קובע את האיכות, אלא התחרות הגדולה בשוק הדפוס, לכן שימו לב כי אתם בוחנים פרמטרים שונים ולא מתייחסים רק אל פרמטר אחד.
הדפסת פוסטרים
הוא תהליך מורכב שיש לעשות בדיוק ובזהירות, בכדי שתצא בסופו של דבר תמונה איכותית ברמה גבוהה, שתאפשר לכם לתלות את התמונה בבית, במשרד או בכל מקום אחר.

הדפסת פוסטרים ישירות מהנייד

היום עם המדיה המתקדמת, לכולם יש מצלמה, אם לא מצלמה איכותית עם זום מקצועי, אז מצלמה בפלאפון הנייד. האיכות של המצלמות הללו התפתחה וכעת ניתן להדפיס את התמונות שצילמתם גם בנייד. 
בית הדפוס מאפשר לכם להעלות קובץ מוכן, אפילו ישירות מהנייד ולשלוח אותו להדפסה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור תמונה, גודל רצוי, מספר עותקים, תוספת למינציה וזה הכול, תוך יום עסקים אחד תקבלו את ההזמנה שלכם.

פרסום ושיווק

הדפסת פוסטרים בזול זו לא רק דרך ייחודית לקישוט קירות הבית, אלא דרך אפקטיבית מאוד למסע פרסום ושיווק. בנוסף לפוסטרים, תוכלו להדפיס בבית הדפוס חוברות, קטלוגים, גלויות, כרזות, לוחות שנה ועוד מוצרי דפוס נוספים שירחיבו עבורכם את פרסום העסק או המוצר. ברגע שתשקיעו בחומרים איכותיים ובתוכן שימשוך תשומת לב, השיווק שלכם יצליח. תתחילו להפיץ את המסר בעזרת הדפסת פוסטרים.
        
                                                 

הדפסת פוסטרים בזול