שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הדפסת פנקסים וחשבוניות

הדפסת פנקסי חשבוניות ופנקסי קבלות בדפוס אונליין

בעל עסק? מחפש בית דפוס להדפסת פנקסים וחשבוניות? כל בעל עסק, גם אם הוא ותיק בשוק או בתחילת דרכו, מחויב בניהול קבלות וחשבוניות עבור רכישות או הזמנות. כדי שהמדינה תוכל להכיר בעסק כעסק חוקי ולהעניק לו זכויות שוות ערך לזכויות עסקים אחרים יש לדאוג להנפקת פנקסי חשבוניות וקבלות. לא כדי לזלזל בשימוש בפנקסי חשבוניות ו/ או קבלות, במיוחד כאשר תהליך הפקתם כה פשוט ומהיר.

הדפסת פנקסים - בלי להמתין יותר מדי

אם אתה ותיק בשוק העסקים, וודאי קרה לך שהזמנת פנקס חשבוניות/ קבלות וחיכית זמן רב לקבלתו. מי שהתנסה בהמתנה שכזו יודע, שכדי לקבל את הפנקסים יש להגיע לבית הדפוס, לשאול אם התקבלה ההזמנה, להיענות בשלילה ולחזור שוב. אם נמאס לך לטרטר את עצמך ואת אנשיך מבית הדפוס ובחזרה, הרשה לנו להמליץ לך על פתרון פשוט ויעיל. הדפסת פנקסים בלי לקום מהכיסא, באמצעות המחשב האישי. הודות לטכנולוגית הדפסה אונליין, תוכלו לקבל את הפנקסים שהזמנתם במהירות שטרם הכרתם. גם עיצוב הפנקסים הוא עניין של כמה דקות, ואתם מקבלים את ההזמנה ישירות לביתכם, כמעט בלי להתאמץ.

בית הדפוס לשירותכם!

כדי להדפיס פנקסי חשבוניות או קבלות, לא צריך לרכוש ידע קודם במחשבים. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט של בית הדפוס Print2go, לבחור את סוג הפנקס הרצוי (פנקסי חשבוניות/ קבלות לעוסק פטור), להוסיף מלל ולשלוח את ההזמנה לבית הדפוס Print2go. גם העוסק הזעיר הפטור מתשלום מע"מ וגם העסק הגדול שמנהל הזמנות בהיקף נרחב, שניהם זקוקים לפנקסים תקינים. כיום, לא צריך להגיע פיזית לבית הדפוס. הדרך היעילה להדפסת פנקסים עוברת דרך המחשב האישי.

Print2go מפעילה מערך שליחים עצמאי לשילוח עד בית הלקוח באזור ירושלים והמרכז תוך יום עסקים אחד. לבחירת הלקוח ניתן לקבל את ההזמנה באמצעות הדואר על פי פרטי המשלוח, או להגיע לבית הדפוס לאיסוף ההזמנה באופן עצמאי באחת משתי נקודות איסוף:

רח` קרן היסוד 36, ירושלים.

רח` דרך השלום 7, תל- אביב.

אנו עומדים לרשות לקוחותינו בכל עת ולגבי כל פניה ניתן ליצור עמנו קשר ולקבל מענה מידי.


להזמנות:

חייג: 03-691-84-84

דוא"ל: info@print2go.co.il