שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הדפסת תוכניות בניה בהדפסה רחבה

הדפסת תוכניות בנייה בירושלים
הדפסת תוכניות בנייה, תוכנית בניה בהדפסה רחבה

נהוג להדפיס תוכניות בניה בשיטת הדפסה רחבה, המאפשרת הדפסה דיגיטלית ברמת חדות ודיוק גבוהים מאוד. הדפסה בפורמט רחב מתבצעת על ידי העברת קבצים מסוגי מדיה שונים ישירות למחשב, ומשם לתוך דפוסים מסיבים שמדפיסים תוכניות בניה על חומר עמיד לתנאים קיצוניים.

הדפסה בפורמט רחב

שיטת הדפסות בפורמט רחב נקראת גם הדפסות ענק בשל יכולת ההדפסה ללא הגבלה ברוחב ובאורך. בתהליך הדפסה זה, נעשה שימוש בפוסטרים, שמשוניות, באנרים ומוצרי פרסום ענק אחרים, העוברים תהליך של הדפסה רחבה. Print2go מכון העתקות מספק כל שירותי העתקות ללקוחותיה. אנו מתמחים בהדפסת תוכניות בנייה מכל הסוגים ולמתן שירותים הנלווים אליהם (למינציה, קיפול, יצירת תיקים ועוד). קיימים מספר סוגי תוכניות בניה לשימושים שונים.


להלן סוגי תוכניות בניה עיקריים לשימוש:

 • תוכנית בניה – תוכנית בניה כוללת מידות הבניה של הקירות והפתחים ואת פירוט החומרים הנדרשים לצורכי הבניה. לפני כל פרויקט בניה יש צורך ביצירת שרטוט אשר יהווה כשפה משותפת בין כל הגורמים המעורבים בפרויקט הבניה הספציפי. תוכניות בניה משמשות כגשר שנועד לצמצם פערים הבנתים בין אנשי מקצוע שונים. תוכנית בניה מגדירה את יעוד הקרקע וחלוקתה למגרשים, כמו גם השימוש העתידי בקרקע המדוברת. בנוסף, תוכנית בניה מאפשרת לזהות ליקויים בשלבי בניה המוקדמים ולהיערך בהתאם לכך. כל תוכניות הבניה מטופלות ומאושרות על ידי הרשות המקומית בתחומה נמצא הנכס.
    

 • תוכנית בניה אדריכלית – תוכנית זו כוללת פרטים כלליים להבנת הבניין ומסייעת להעריך את צורת המבנה, אופן בו מסודרים חללי פנים ומנחה את הקבלן לבצע לפי המתוכנן. תוכנית בניה אדריכלית מוכנה, מכונה גם תוכנית מגירה, והיא מותאמת לצרכים ולדרישות של הלקוח או של חוקי התכנון והבנייה החלים במקום. קיימים שני סוגי פורמטים עיקריים לתוכניות בניה אדריכליות: תוכנית בניה בפורמט PDF המאפשר לבדוק בצורה
   
  כללית את התכנית המוצעת
  ולהחליט האם כדאי להמשיך את התוכנית המלאה, ותוכנית אדריכלית בפורמט DWG
  המאפשרת למהנדס או אדריכל לבצע שינויים והתאמות לפי הצרכים הספציפיים של הלקוח.

   
 • תוכנית הריסה – כאשר הבית מיועד לשיפוץ שמצריך הריסת קירות, יש צורך בתוכנית הריסה. תוכנית הריסה תכלול את שני סוגי הקירות, הנהרסים והנותרים. נהוג לסמן כל סוג קיר בצבע אחר כדי לאפשר לצופה בתוכנית לקבל הערכה ברורה יותר בקשר לשינויים העתידיים. תוכנית הריסה בתוספת צבע עושה חלוקה ברורה בין סוגי הקירות. כאשר מדובר בקירות רבים להריסה, נהוג מלבד למילוי הקירות הנהרסים בצבע אחר, להוסיף סימני בידול נוספים, למשל נקודות. במקרים שהורסים רק חלק מהקיר, חייבים לרשום מידות.


 • תוכנית הגשה - תוכנית זו כוללת מכלול של תוכניות וטפסים המוגשים לצורך קבלת היתר בניה, כגון: פרטי מגיש הבקשה, תרשים ע
   
  ם פירוט שטחי בנייה המבוקשים
  , מהות הבקשה, פירוט חומרי בניין, מפה טיפוגרפית שמראה את מיקומו של המגרש, תשריט ערוך לכל קומה ועוד. התוכנית מוגשת לוועדה המקומית, ועל פיה נבחן האם לתת היתר או לא. תוכנית הגשה מוגשת על דפי A4 המסודרים בצורת גרמושקה, מפה נובע שמה של התוכנית, תוכנית גרמושקה.
  על הדף הראשון של תוכנית הגשה מוצגים פרטים אישיים, ועל שאר הדפים תרשימים טכניים.

   
 • תוכנית קונסטרוקציה – זוהי תוכנית בסיסית לתוכנית אדריכלית והיא נטולת מידות מפורטות, סימון חתכים, טקסטים ועוד. תוכניות קונסטרוקציה נועדו בעיקר עבור הקמת מבנים ובנייתם בשטח. תוכנית קונסטרוקציה כוללת בד"כ עמודי בטון וקירות בטון עם שרטוט מידות, שרטוט קורות יסוד, שרטות מידות פנים ומידות חוץ, רישום מפלסי הרצפות במפלסים שונים ועובי הרצפות ועוד. תוכנית קונסטרוקציה היא למעשה השלד של הבניין ויכיל מספר מועט מאוד של פרטים ועצמים.

   

Print2go הינו מכון העתקות מתקדם המספק שירותי העתקות אור מקצועיים ללקוחות עסקיים ופרטיים. מבין לקוחותינו נמנות חברות ענק מתחומים שונים. אנו מספקים שירותי העתקות לאדריכלים, מהנדסים, שרטטים, תכננים, קבלנים, יועצים ועוד. כל שירותי העתקות מסופקים בתוך יום עסקים אחד עם שילוח עד לבית הלקוח! פרינט2גו מציעה מגוון רחב של שירותי צילום העתקות אור וסריקת תוכניותהדפסת פלוטים ומוצרים אחרים המודפסים בפורמט הרחב. אנו קשובים לצורכי לקוחותינו ופועלים למען השגת שביעות רצונו של כל לקוח. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, בקשה או פנייה.

הדפסת תוכניות בניה