שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הזמנות לחתונה בעיצוב אישי

הזמנות לחתונה בעיצוב אישיהזמנות לחתונה בעיצוב אישיהזמנות לחתונה מעוצבות


לפני התפתחות הדפוס, היה זה הגבאי שבבית הכנסת שהכריז על נישואין קרבים ובאים בתוך הקהילה וסופר סת"ם עיטר כרזה גדולה בפסוקים הלכתיים, בה הוא מפרט את פרטי האירוע, במקום לשלוח הזמנות לחתונה. בשלבים מתקדמים יותר, כל זוג מאורס זכה לקבל עיצוב הזמנות לחתונה בצורה שבלונית עם אותו ציור של מרכבה מפוארת, מאחוריה מביטים חתן וכלה מהודרים, כאשר השוני היחיד בין הזמנה להזמנה היה שמם של הזוג.

כיום, כשהדפוס תפס תאוצה גדולה והתפתח באופן משמעותי, כל זוג שמתחתן מחפש להמציא מחדש את ההזמנה שעדיין לא נראתה בשטח. הדפוס המתקדם מאפשר ליצירתיות לחרוג מהגבולות ולעצב הזמנה מקורית ובעלת דמיון רב. בית דפוס דיגיטלי Print2go מאפשר לכם לחסוך כסף וזמן בחיפוש אחר גרפיקאי ובית דפוס ומאגד את הכול עבורכם תחת קורת גג אחת!

עיצוב אישי של הזמנות

עיצוב אישי של הזמנות היא דרך מצוינת לבטא את עולמם של בני הזוג. כל אדם הינו אישיות בפני עצמה, עם תפיסת עולם שונה וזוית ראיה אחרת על העולם. לכן, כאשר ההזמנה הונפקה בעיצוב אישי, היא תהיה שונה מהזמנות אחרות, כיוון שאין אדם הזהה לאחר. ניתן לראות דוגמאות רבות של הזמנות אישיות: הזמנות בצבעי פסטל, הזמנות בעיצוב נקי צחורות, הזמנות על גבי נייר בוהק, הזמנות עם עיטורי זהב או כסף, הזמנות עגולות והזמנות מרובעות והרשימה עדיין ארוכה. מגוון ההזמנות הקיימות בשוק הוא עצום, גם בשל אפשרויות ההדפסה והחיתוך של ההזמנה. היום, כל אחד יכול להפיק בדיוק את ההזמנה שהוא חלם עליה ואף יפה יותר J

עיצוב אישי באינטרנט - יש דבר כזה?

בית דפוס דיגיטלי Print2go הוא בית דפוס בירושלים המתמחה בעיצוב גרפי אונליין על ידי דפוס בעיצוב אישי. יצרנו עבורכם ממשק ידידותי וקל לתפעול שעובד בשלושה שלבים עד למשלוח ההזמנה וקבלתה, תוך יום עסקים אחד בלבד.

עיצוב הזמנות לחתונה, כיצד זה עובד?

עיצוב הזמנות לחתונה אונליין מעולם לא היה קל יותר! בשלב הראשון עליכם לבחור את גודל ההזמנה, בשלב השני עליכם לבחור עיצוב ממגוון רחב מאוד של עיצובים בסגנונות שונים, אשר עוצבו על ידי מיטב הגרפיקאים. לאחר בחירת העיצוב, עליכם להרכיב את ההזמנה לפי עיצובכם האישי, בשינוי הגוון, בחירה ממגוון פונטים ייחודיים לבית דפוס Print2go ושינוי מיקום הטקסט. באפשרותכם לשמור את העבודה ולהמשיך מאוחר יותר, לקראת סיום תוכלו לצפות בתצוגה מקדימה לפני ההדפסה, לבחור סוג נייר ומעטפות.

הזמנות לחתונה בעיצוב אישי יישלחו אלינו ואנחנו נדאג ליצור עבורכם הזמנות איכותיות בזמן הקצר ביותר. תוך יום עסקים תוכלו לקבל את ההזמנות בדואר או לאסוף אותן משני סניפים לבחירה בירושלים או תל אביב. במידה ויש בידכם קובץ של
הזמנות לחתונה מעוצבות, תוכלו להעלות את הקובץ לאתר ואנחנו נדאג להדפיס אותן עבורכם.

הזמנות לחתונה- איכותיות ומקוריות בלי פשרות!

דפוס אונליין Print2go הולך אתכם יד ביד לאורך כל התהליך ומסביר לכם כל צעד על ידי מצגת הדרכה מפורטת ופשוטה. בעזרת האיכות שלנו והניסיון הרב, יחד עם היצירתיות שלכם, נוכל להפיק את ההזמנות המקוריות ביותר שייזכרו בליבכם לעד. בית דפוס Print2go דוגל בשמירה על איכות הסביבה ומשתמש בנייר אקולוגי ובמכונות הדפסה חסכוניות, המאפשרות עבורכם עיצוב הזמנות לאירועים באיכות גבוהה אך במחיר חסר תקדים.

>>>
מדריך הזמנות לחתונה