שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הזמנות לחתונה המלצות

המלצות להזמנות לאירועיםבשל המגוון הגדול של ההזמנות בשוק, זוגות רבים עלולים להתחבט רבות על סגנון ההזמנות לחתונה שלהם. שוק ההזמנות בהחלט רווי במגוון רחב מאוד של הזמנות, מה שיכול להוביל להרהורים ממושכים מצד הזוג בכל הנוגע לקבלת החלטה על בחירת סוג ההזמנה, וזאת מלבד להוצאות כספיות מיותרות שעלולות להופיע בתהליך בחירת סוג ההזמנה. במאמר זה נציג את הטרנדים החמים של ההזמנות מתקופה אחרונה, כך תוכלו לצמצם את הבחירה שלכם למינימום ולבחור הזמנה עדכנית ואפנתית לעונה שמתאימה לאירוע שלכם.

• הזמנות עם תחרה – אם אתם מתכננים להרים אירוע מפואר, הזמנות לחתונה תחרה יוסיפו יוקרה ופאר לחתונה שלכם. את התחרה ניתן להדפיס על גבי הנייר ובכך להוזיל את עלויות הייצור של ההזמנה, או לחילופין לחרוט את התחרה באמצעות קרן לייזר. ישנן הזמנות שמיוצרות בעבודת יד עם תחרה עשויה בד.

• הזמנות עם ציר הזמן / לוח שנה – הזמנות עם ציר הזמן משולבות אייקונים שמעבירים מידע אודות פעילות מתוכננת באירוע לפי שעה. את האייקונים ניתן לסדר לפי עיצוב וגודל ההזמנה. בהזמנה לרוחב מומלץ להציג אייקונים אופקית כדי ליצור מראה מסודר ולהעביר מידע בצורה ברורה ומובנת לאורח. בהזמנת חתונה ורטיקלית ניתן למקם אייקונים בצורת שביל מפותל ליצירת מרווח גדול יותר בין אייקון אחד למשנהו.
בהזמנת חתונה עם לוח שנה מדגישים תאריך מדויק של החתונה, מה שמשמש כתזכורת למוזמן על המועד של היום המאושר. אם תדפיסו
הזמנות לוח שנה על גבי מגנט, מקבל ההזמנה יוכל לתלות אותה על דלת המקרר או דלת הכניסה ולצפות בה כל פעם שהוא מתקרב לאזור. היא תשמש כמזכרת והאורח לעולם לא יפספס את החתונה שלכם.

• הזמנות מאוירותהזמנות מרגשות עם איורים מלבבים. הזמנות מאוירות הן הזמנות צבעוניות, ייחודיות, אופנתיות וצעירות. באיור יכולים להופיע הזוג המאוהב, חיות, דמויות ידועות מסרטים וכד`. ניתן ליצור סיטואציה מצחיקה באמצעות הצגה איורית של אקט מסוים כגון הצעת נישואין הומוריסטית. הזמנות מאוירות לחתונה לרוב מצחיקות ועשירות בצבעים. ניתן לעצב הזמנה מאוירת לחתונה בדפוס אונליין.

• הזמנות וינטאג`בכדי להעביר ניחוח וינטאג` ותחושה כפרית בהזמנה בד"כ מדפיסים הזמנות בסגנון וינטאג` עם פרחים צבעוניים על רקע כהה. מצד אחד הזמנות וינטאג` הן בעלות אופי רומנטי מאוד, לצד הטרנדיות והאפנתיות שהם משדרים. נראה כי הזמנות וינטאג` לעולם לא ייעלמו מן העולם, וכי תמיד יהיה ביקוש לשילוב מנצח זה.

• הזמנות בשקל – אמנם אין סטייל יחיד שנכנס תחת קטגוריה זו וקיימים מספר סגנונות של הזמנות בשקל, אך עצם עלותם המשותפת של ההזמנות, החלטנו כי חשוב לתת להם במה במאמר זה. כיום, ניתן לרכוש הזמנות בשקל מכל הסוגים: מאוירות, עם תמונה, פרחוניות, מצחיקות, וינטאג` ועוד. הדפסת הזמנות בשקל מסייעת לזוג הצעיר לחסוך כסף וזמן רב ולייעל תהליך ארגון החתונה באמצעות ניתוב משאבים למשימות נוספות.