שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הזמנות לחתונה מגנטיות

הזמנות לחתונה מגנטיות

הזמנות לחתונה מגנטיות - עיצוב מקורי לאירוע בלתי נשכח

מחפשים רעיון להזמנה מקורית לחתונה? נמאס לכם מעיצובים משעממים של ההזמנות?
הדפסת הזמנות לחתונה על מגנט הינה דרך יצירתית להבליט את האירוע שלכם משאר האירועים. האדם הממוצע מוזמן ל 3 חתונות בשנה לפחות. לרוב, ההזמנה שהאורח מקבל תהיה רגילה ודומה מאוד לקדמותיה. אם אתם לא רוצים להיות המקרה הבנאלי, לכו על הזמנות עשויות מגנט. תהיו בטוחים כי 
הזמנות לחתונה מגנטיות
לא ישאירו את המוזמנים שלכם אדישים.

מהו מגנט?

מקור השם של המגנט מהמילה היוונית מגנס, על שם העיר בקרבתה נמצא המחצב שמשך ברזל. מגנט תמידי הינו חפץ העשוי מחומר פרוגמטי כגון ברזל או ניקל ועבר תהליך של מגנוט. ברמה הבסיסית ביותר, מגנט הינו חומר בעל שדה מגנטי שמושך אליו מתכות מכל סוג. חומרים מהם מורכב המגנט יקבעו את עצמת המשיכה של מגנט. מגנטים העשויים מסגסוגת המכילה ברזל, בור או ניקל יהיו מגנטים חזקים יותר. במהלך ההיסטוריה המין האנושי למד כיצד ניתן להשתמש בתכונותיו של המגנט, וכיום ניתן לראות כי המגנטים הינם חומרים מבוקשים עד מאוד בשימושים העסקיים והפרטיים.


יתרונותיהן של ההזמנות המגנטיות

דמיינו לכם כי קיבלתם הזמנה מעוצבת לחתונה על מגנט עם כל הפרטים אודות האירוע. הדבר הבא שתעשו, תצמידו את המגנט על המקרר שלכם, דלת או כל משטח בולט אחר. תאריך החתונה תמיד יהיה לפניכם ולא תוכלו להחמיץ את החתונה! מלבד להצגת הפרטים אודות האירוע, להזמנות מגנטיות יש תפקיד הזכרתי חשוב. חשיפה רבת פעמים ביום להזמנות חתונה תבטיח את הגעתם של רוב המוזמנים אשר קיבלו את ההזמנה. הזמנות לחתונה מגנטיות צריכות להכיל את כל המידע הרלוונטי אודות האירוע שלכם: שמותיכם, שמות ההורים, תאריך החתונה, שעת קבלת הפנים ושעת חופה, מקום החתונה. הקפידו לנסח את ההזמנה כך שיהיה ברור ונהיר לכולם. שלבו רק את המידע החשוב ביותר בתוך ההזמנה.

הדפסת הזמנות חתונה מגנטיות

בחרתם בסגנון הזמנה מגנטית? מעולה! הדבר הבא שעליכם לעשות, זה להדפיס את ההזמנה. אך קודם כל, בחרו בעיצוב גרפי להזמנה. תוכלו לעשות זאת על ידי בחירה באחת מהתבניות הגרפיות המוצעות באתרינו. מומלץ לבחור סגנון של הזמנות חתונה המתאים לאופי האירוע שלכם, לכן עשו את הבחירה בהתאם לכך. במידה ותרצו להוסיף עיצובים אישיים להזמנתכם כגון פסקה משיר רומנטי מסוים או משפט אהבה, תוכלו לשלוח את הבקשה אלינו לבית הדפוס ואנו נעשה את כל המאמצים על מנת לענות למשאלותיכם. לאחר קבלת קובץ מוכן אנו נדאג להדפיס עבורכם את ההזמנות המושלמות לחתונתכם בתוך 24 שעות!

שימושים עסקיים

כיום בעלי עסקים וחברות רבות משתמשים במגנטים ככרטיסי ביקור למקררים. בזמן הזמנת לקוח בתי עסק מצרפים את המגנט למשלוח של הלקוח עם פרטי העסק, אשר יהיו תלויים במקרר עד שהלקוח יזדקק פעם נוספת לשירותי העסק. ניתן לחלק את המגנטים בכנסים, תערוכות, הרצאות ועוד. אין שיווק קידום מכירות טוב מזה. שימוש במגנטים מתאים לכל תחום החל בחברות מכירה וכלה בלקוחות בעלי מקצועות חופשיים כגון רופאים, עורכי דין, רואי חשבון וכיו"ב.>>>
מדריך הזמנות לחתונהעדיין יש לכם שאלות? פנו אלינו עוד היום במספר 03-691-84-84 ואנו נשמח לענות לכל פניה, שאלה או בקשה שלכם.