שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הזמנות לחתונה מעוצבות

החתונה מתקרבת וסף ההתרגשות עולה, כל הקרובים כמהים ליום המיוחל ואתם מוודאים כי כל ההכנות לחתונה הסתיימו ואפשר להמתין לרגע בנחת וברוגע. אחד השלבים המהנים בהכנות החתונה הן הזמנות לחתונה מעוצבות, אותן ניתן לעצב לבד, לפי טעמכם האישי, עם קריצה המרמזת על האופי שלכם כבני זוג ולחוד. כיום ניתן לראות אופציות רבות בכל הנוגע אל הזמנות לחתונה. כבר אין צורך לשכור את שירותיו של גרפיקאי מקצועי, או ללמוד כיצד לעצב, אלא ליצור הזמנה אישית באתר של בית הדפוס ולערוך שלב אחר שלב, עם ליווי צמוד באמצעות אפליקציית צ`אט אונליין בנוסף.

הזמנות מעוצבות לחתונה הזמנה מעוצבת לחתונה הזמנות לחתונה מעוצבות

איכות ומקצועיות

הזמנות לחתונה מעוצבות לפי אופנה נוכחית ולפי השוק בתחום זה, כך שכל הזמנה נבחרת בקפידה, לפי פונטים ייחודיים שמתעדכנים עם הזמן, נייר איכותי והדפסה מקצועית בעזרת מדפסת מתקדמת בעולם Xerox-1000 , המבטיחה הדפסה באיכות גבוהה של ההזמנות ועוד מוצרי דפוס נוספים כגון: כרטיסי ביקור, גלויות, כרטיסי ברכה, שלטים, וכדומה. אנו תמיד עוקבים אחר הטרנדים החמים בתחום ההזמנות, כך שתבניות העיצוב שלנו מתעדכנות לעיתים קרובות. בחנות האינטרנטית של דפוס "פרינט2גו" תמצאו מאות דוגמאות מרהיבות של הזמנות לחתונה ואירועים. כל ההזמנות מעוצבות בקפידה תוך התייחסות לדברים הקטנים. אנו מאמינים כי עיצוב מקצועי הוא אבן יסוד לאירוע מוצלח.

הזמנה לחתונה ולאירועים תוך מספר דקות 
 
כיום, כשהטכנולוגיה נמצאת בתוך הבית שלכם ולא רק במשרד, ניתן ליצור הזמנות מעוצבות במספר דקות, תוך כדי שימוש במחשב האישי שלכם או במכשיר הסמארטפון. במידה ויש בידכם קובץ מוכן של 
הזמנות לחתונה, יש לכם אפשרות להעלות את הקובץ לממשק ולחסוך כסף בהדפסה זולה אך איכותית. הרוב, מעדיפים ליצור את ההזמנות, על ידי הממשק החכם של בית הדפוס, דרך דפוס אונליין. כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור בעיצוב שמצא חן בעיניכם ולהכניס את הפרטים המדויקים, להוסיף פרטים, לשנות את הצבע, את הפונט וכן הלאה. כך בתהליך פשוט וקצר תוכלו ליצור הזמנות מהממות לאירוע שלכם. התחילו לעצב את ההזמנה בחנות המקוונת של "פרינט2גו", ואם תצטרכו עזרה על הדרך, תרגישו חופשי ליצור עמנו קשר בכל שלב העיצוב. אנו נשמח ללוות אתכם עד גמר תהליך עיצוב ההזמנה, ההדפסה ואיסוף הזמנות מוכנות.

הזמנות מעוצבות

הזמנות מעוצבות לאירועים ניתן להפיק בקלי קלות ובזמן קצר יחסית, לבחור את סוג הנייר ואת הכמות הדרושה ולקבל את ההזמנות מוכנות לאחר יום עסקים אחד, עד סף דלתכם. בית הדפוס מספק לכם את הכלים הדרושים בכדי ליצור את ההזמנה שתמיד חלמתם עליה. הזמנה לחתונה מעוצבת לפי טעם אישי וקריצה מיוחדת, מכם אל האורחים. שימו לב כי ההזמנה בדרך כלל מרמזת על אופי האירוע, לכן חשוב שתשלבו אלמנטים הנמצאים באירוע, כגון צבע מסוים, עיצוב התואם לעיצוב האולם וכדומה.

רוצים לדעת יותר פרטים על עיצוב והדפסה של ההזמנה? 
במדריך זה תקבלו את כל המידע הדרוש.