שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


חוזרים ללימודים מה לשים בתיק

חודש אוגוסט בעיצומו, ובין בריכה, לים ולטיול, בין אבטיח לארטיק ולגלידה, אנו כל הזמן רוצים לתת לילדינו את הטוב ביותר. להספיק את הפעילויות הטובות ביותר, התכנים הטובים ביותר, ובאופן כללי את זמן האיכות הטוב ביותר שלנו איתם. בין כל אלו, צריך גם להכין לכל אחד מהם את התיק לבית הספר כי כן, תיכף ספטמבר. ובאופן מפתיע ומיוחד, גם הכנת תיק בית הספר יכולה להפוך לחוויה מהנה ויוצאת דופן, יחד עם הילדים, והפעם מהבית, בקליק, ובעיצוב אישי שלכם.

ערכת חזרה ללימודים        ערכת חזרה לבית הספר

כל מה שצריך לשים בתיק

ערכת חזרה ללימודים כוללת כמובן את כל המחברות, העטיפות, המדבקות וכן הלאה, וכולם צריכים להיות נוחים, נעימים והמתאימים ביותר לילדינו. אז תארו לעצמכם שבמקום לכתת רגליים בין חנויות כלי כתיבה עמוסות לעייפה בהורים וילדים שמחפשים את המחברת המתאימה, המדבקה המתאימה ומערכת השעות המתאימה, אתם יכולים לעשות הכול כאן ועכשיו, בנוחות שיא, מהבית.

אתם בוחרים מהבית את ערכת החזרה ללימודים שכוללת את כל המוצרים שלהם אתם זקוקים, בעיצוב, בצבע ובכיתוב המושלם האהוב והמועדף על כל אחד מילדיכם. פשוט יושבים ליד המחשב ומעצבים יחד איתם כל מוצר שצריך לשים בתיק.

מעבר לחוויה המהנה והמיוחדת שבעיצוב המשותף, זוהי הזדמנות ללמידה משותפת של תהליך עיצוב מוצר, ההחלטה מה למקם והיכן, אילו תמונות וטקסטים לשלב, מהם הצבעים הנוחים והנעימים ביותר עבורנו לכל פרט, כיצד ישתלבו בצורה הנוחה ביותר הצבעים של המחברות, המדבקות שנדביק עליהן וכן הלאה. ובנוסף לכך זו הזדמנות ללמידה של תהליך הזמנת מוצר דרך האינטרנט. הרי מהכול אנחנו יכולים ללמוד והלמידה מהחוויה היא חווית הלימודים המועילה ביותר.

מתנה ססגונית, מקסימה ומפתיעה

אפשרות נוספת היא להפוך את כל התהליך למתנה מפתיעה, אישית ונפלאה, לקראת החזרה ללימודים. אם אתם יודעים מה יקלע לטעמם של הילדים וישמח אותם, אתם יכולים לעצב בעצמכם ולהזמין עבורם ערכת חזרה ללימודים מושלמת, בהפתעה, שתגיע למחרת עד לביתכם עם שליח. המתנה הזו תלווה את ילדיכם לאורך היום בבית הספר, מדי יום, ותיתן תזכורת לאהבתכם דרך כל מילה או תמונה שתרצו להוסיף.

איך עושים את זה?

בוחרים באתר את ציוד החזרה לבית הספר: מחברות הכתיבה שמתאימות לילדיכם, בין אם אלה מחברות רגילות בעטיפה אישית או מחברות ספירלה בעיצוב אישימדבקות למחברות עליהן אתם יכולים להדפיס את השם, המקצוע וכל תמונה שתבחרו, מערכת
שעות ולוח שנה.
    
מדבקות עם שם הילד        מערכת שעות בעיצוב אישי

לאחר בחירת הציוד מוסיפים את הטקסט והתמונה, ממלאים את הכמות הדרושה מכל פריט ואת הכתובת המדויקת למשלוח. לשירותכם הכנו סרטון הדרכה לעיצוב המוצר כדי שתוכלו לעבור את תהליך העיצוב בקלילות ובכיף יחד עם הילדים, וכמובן שאנו תמיד זמינים עבורכם לכל שאלה. לאחר שתסיימו את ביצוע ההזמנה, כל הציוד ישלח לדפוס ואתם תקבלו אותו לביתכם תוך יום עסקים אחד.

לקראת השנה החדשה אנו מאחלים לכם שנת לימודים פורה, מהנה ומוצלחת. שנה של שמחה, חברות, למידה, התפתחות, ומעל הכול אווירה משפחתית, חמה ואוהבת בכל מקום בו אתם וילדיכם תהיו.