שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


כרטיס ביקור עם בר קוד

עולם העסקים בישראל מאוד תחרותי וניכר כי יש מחסור גדול בידע מקצועי ושימוש רב בשיווק גרוע, לכן מידי שנה נפתחים כ-45 אלף עסקים אך בו זמנית נסגרים 35 אלף בתי עסק. הממצאים מוכיחים כי שיווק נכון הוא המפתח הבולט להצלחה, בית דפוס Print2go פענח את הדרך הטובה ביותר עבור שיווק נכון ומיתוג העסק. עם התפתחות הטכנולוגיה והשימוש הרב בפלאפונים החכמים, בית דפוס איכותי Print2go יצר עבורכם דרך מועילה לשיווק עצמי וקישור ישיר לפרטים שלכם, על ידי כרטיס ביקור עם קוד QR. מדובר על כרטיסים חכמים בהם מוטבע בר קוד ייחודי המכיל את פרטי העסק שלכם בהרחבה, על ידי סריקת הברקוד דרך אפליקציה חינמית בפלאפון חכם.

כרטיסים חכמים

כרטיס ביקור עם בר קוד המעוצב על ידכם בממשק פשוט וידידותי לשימוש, הוא מוצר עכשווי שמוכיח כי גם בית דפוס דיגיטלי מתקדם יחד עם הטכנולוגיה העתידנית. כיום, כאשר כמעט כל אחד כבר הספיק להחליף את הנייד הישן שלו לאחד מתקדם, פרטי העסק שלכם יופיעו אצלו תוך שניות במסך על ידי כרטיס ביקור עם בר קוד. זו הדרך הטובה ביותר ליצור קשרים עסקיים במספר הקלקות ולשפר את התדמית שלכם, תוך כדי מיתוג נכון.

עיצוב אונליין, כיצד?

בית דפוס Print2go מאפשר לכם לעשות עיצוב גרפי אונליין בשלושה שלבים קלים, אותם תוכלו לראות במצגת הדרכה שהכנו עבורכם. תחילה, עליכם לבחור עיצוב כרטיס ביקור ממגוון עצום של רקעים דקורטיביים עם רקעי תמונה וטקסטורה שונים, בניהם תוכלו למצוא מגוון רחב של מקצועות בכדי ליצור עיצוב כרטיס ביקור לפי המקצוע האישי שלכם. לאחר בחירת העיצוב, עליכם להקליד את הפרטים האישיים, לבחור כמות מבוקשת של כרטיסי ביקור, סוג נייר, חד צדדי או דו צדדי, הזנת פרטים לשילוח וההזמנה תגיע אליכם תוך יום עסקים אחד! כמו כן, במידה ויש לכם עיצוב כרטיס ביקור מוכן, תוכלו להעלות אותו ואנחנו נדאג לשאר.

כרטיסי ביקור בירושלים


בית דפוס Print2go הוא בית דפוס בירושלים, המתמחה בעיצוב גרפי וכמובן דפוס דיגיטלי ומציע לכם מגוון גדול של מוצרי דפוס בניהם הזמנות לחתונה, פוסטרים, פליירים, מעטפות וכמובן כרטיסי ביקור. הייחוד של דפוס אונליין הוא בהשתתפות שלכם בעיצוב וביצירה, אנחנו מעניקים לכם אפשרות לבחור מהפונטים הייחודיים לבית הדפוס שלנו, סוגי נייר איכותיים שחלקם אף ממוחזרים ושומרים על איכות הסביבה ועוד אפשרויות רבות. אצלנו תוכלו ליצור כרטיסים חכמים עם גימורים מושלמים באיכות הגבוהה ביותר ובמחיר הנמוך ביותר. בית דפוס Print2go מאמין בטובת הלקוח, שביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו!