שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


כריכת עבודות

כריכת עבודות/ כריכת עבודה בכריכה קשה או ספירלה

כריכת עבודות

כמה פעמים בשנה התבקשתם להכין עבודה בנושא מסוים? במהלך הלימודים, אם זה במסגרת הבית ספרית או במסגרת להשכלה גבוהה, לעיתים אנו נדרשים להגיש עבודות שונות. תהליך ומשך כתיבת העבודה עלול להיות ארוך ומייגע ולעיתים להימשך מספר חודשים ארוכים. לבסוף, נרצה לכרוך את עבודתנו בכריכה המתאימה לסוג העבודה ולהגישה בכבוד למורה/ מרצה. תהליך כריכת עבודות דורש מיומנות מסוימת לביצוע כריכה איכותית ומתאימה אך הוא פשוט ומהיר.

כיצד בוחרים כריכה נכונה לעבודה?

כאשר מגיעים לשלב של בחירת סוג הכריכה לעבודה יש להקפיד לבחור את הכריכה המתאימה הן לאופי העבודה והן לסוג העבודה. כריכה נכונה ואיכותית מקנה ערך נוסף וייצוגיות לעבודה. אך מה היא הכריכה הנכונה ביותר עבור העבודה שלכם? קיימים מגוון סוגים של כריכות עבודה. כריכה קשה מתאימה לעבודה עם מספר דפים רב. ניתן לעצב את הכריכה הקשה כרצונכם ולטעמכם על ידי הוספת פיטצ`רים שונים לכריכה. למשל, תוכלו להוסיף הבלטות לכריכת עבודה שלכם או הטבעות, ואולי תרצו להדפיס תמונה על גבי כריכת העבודה שלכם. כריכת עבודה שלכם יכולה להיות צבעונית או בגווני שחור- לבן. כריכת עבודתכם בכריכה קשה תוסיף יוקרה ותבדל את עבודתכם מהמגישים האחרים. כריכה רכה, לעומת זאת, מתבצעת בד"כ בחוברת בעלת מספר מועט של דפים הנכרכת על ידי ספירלה. קיימים 3 גוונים נפוצים לספירלה: כסוף, לבן ושחור. תוכלו לבחור את הגוון המתאים ביותר לכריכת עבודתכם.

כיצד מזמינים שירות כריכת עבודות?

במידה ואתם מתלבטים בין סוגי כריכות שונים לעבודתכם, אל תהססו לפנות אלינו ואנו נשמח להמליץ לכם על הכריכה המתאימה ביותר עבורכם. הזמנת שירותי הכריכה פשוטה ונגישה לכל אחד. כל מה שעליכם לעשות, זה לשלוח לנו את הקובץ עם עבודתכם ולציין איזה סוג כריכה ברצונכם לשלב לעבודתכם. אנו נדאג לספק לכם את עבודתכם עם כריכת עבודה המושלמת בתוך 24 שעות בלבד (יום עסקים).להזמנות:
חייג: 03-6918484
www.print2go.co.il