שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


מחברות מעוצבות

מחברות מעוצבות/ מחברות בעיצוב אישי/ עיצוב מחברתמחברת מעוצבת

מחברת מעוצבת היא מחברת בעיצוב ייחודי, והיא מהווה מתנה אישית, מקורית ויצירתית. פנקו את ילדכם עם מחברת מעוצבת עם הדמויות האהובות עליהם. עצבו מחברת כמתנה לתחילת הלימודים, ליום הולדת או לכל אירוע אחר. הענקת מחברת בעיצוב אישי מהווה מחווה נאה לקטנים ולגדולים. 

לעצב מחברת אישית אונליין

עיצוב מחברות אונליין עוד לא היה כה פשוט וקל. עיצוב מחברת ב- 3 צעדים פשוטים. תוכלו לשלב בתוך עיצוב המחברת תמונה אישית של הילד, תמונה של הדמות האהובה עליו או גיבור סרטים כלשהו, תמונה משפחתית או ציור מקורי של הילד עצמו. הפתיעו את ילדכם במתנה מיוחדת ואישית. תוכלו לעצב את המחברת כראות עיניכם. ליצירת מחברת מרשימה יותר ניתן לכרוך אותה בכריכה קשה מעוצבת. ניתן להוסיף לתוך עיצוב המחברות נקודות לציון שונות או משפטים מהסרטים או השירים האהובים. במקום לרכוש מחברות משעממות וחסרות דמיון, תוכלו להפיק מחברת מעוצבת מרשימה ומקורית ברמה איכותית.

עיצוב מחברות באמצעות המערכת המתקדמת שלנו אורך מספר דקות בודדות, אך בסוף, מקבלים מחברת מרשימה בעיצוב ייחודי.

הדפסת מחברות מעוצבת

הדפסת מחברת מתבצעת בתום תהליך עיצוב המחברת. ברגע שאתם בחרתם בעיצוב המתאים ביותר עבורכם, ערכתם את התוכן, העלאתם תמונה ושיגרתם אלינו את הקובץ, אנו שולחים במהרה את הקובץ להדפסה. ניתן לשדרג את המחברת ולבחור בסוג נייר ייחודי שיקנה ייחודיות נוספת למחברת. הדפסת מחברת מעוצבת אינה אורכת זמן רב, ותוכלו לקבל את הזמנתכם כבר יום למחרת. אנו מדפיסים מחברות בכל כמות, החל מיחידה אחת. אנו מציעים הדפסת מחברות מעוצבות במחיר ללא תחרות.

מחברות מעוצבות – מתנה מקורית ושימושיתמחברות מעוצבות

מחברת מעוצבת היא מתנה נפלאה לילד או ילדה אותה תרצו לפנק. המשתמשים העיקריים במחברות הם תלמידי בית הספר, והם נועדה לשמש למגוון רחב של משימות: ביצוע שיעורי בית, פתירת תרגילים, כתיבת מבחנים, סיכום שיעורים וכד`. גם במערכות החינוך הגבוהות, הסטודנטים נעזרים במחברות לרישום וסיכום ההרצאות. מחברת מעוצבת היא מתנה מקורית ושימושית.


 

תוכלו לעצב אונליין מוצרי דפוס נוספים לבית הספר, וביניהם: מדבקות מעוצבות למחברות/ספרים, עטיפות למחברות ומערכת שעות בעיצוב אישי.

להזמנות חייגו: 03-691-84-84