שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


מפיות עם הדפסה והקדשה

7 דרכים להפיק מפיות לחתונה סופר מקוריות

מפיות לחתונה ואירועים

הזמנת מפיות לחתונה הן לא רק דבר פרקטי באירוע, אשר מיועדות להגן על הלבוש המהודר של האורחים שלכם, מפיות לחתונה הן החותמת האישית שלכם באירוע. כאשר אתם מפיקים מפיות בהדפסה אישית אתם מקנים טאצ` אישי וייחודי לחתונה. מפיות מעוצבות לחתונה הן קישוט מיוחד לשולחן. כמעט בכל האירועים נראה מפיות רגילות בצבע לבן או שמנת, אך בחתונות מושקעות באמת נראה כי הכל מחושב בקפידה רבה, עד לפרטים הקטנים כמו עיצוב אישי של מפיות.

עיצוב מפיות לחתונה מאפשר לזוג שמתחתן להבליט את האירוע ולהפוך אותו לייחודי. כאשר האורחים מתיישבים מסביב לשולחן הם מתחילים לדבר על החתונה, הכלה והחתן, האוכל שהוגש להם בקבלת פנים ועל העיצוב של האולם. מפיות מעוצבות אישית שמונחות ליד כל מוזמן יהפכו לנושא שיחה עיקרי בין המוזמנים. לעיתים קרובות בני הזוג מתכננים את החתונה בחיפזון ואינם מספיקים לשים לב לדברים חשובים רבים. כתוצאה מכך, דברים רבים מתבצעים חלקית או בצורה זניחה. אך אם בני הזוג מתכננים את החתונה זמן סביר לפני האירוע (כחצי שנה), יהיה ברשותם מספיק זמן לחשוב על דרכים יצירתיות שיפתיעו את המוזמנים ויישארו בזיכרונם לעד. אין ספק, כי כל זוג רוצה שהמוזמנים ימשיכו לדבר על החתונה גם זמן רב לאחר שהיא נגמרת. מפיות לחתונה מיוחדות בעיצוב אישי בהחלט יכולות להוות נושא שיחה למשך זמן רב.

1. מפיות עם תפריט מודפס

הדפסת תפריט על גבי מפית לבנה או שמנת, או כל צבע בהיר אחר, היא דרך מצוינת להציג לאורחים שלכם את תפריט הערב של האירוע או להזכיר להם על פרטי התפריט במידה ושכחו.

2. מפיות לחתונה עם טאצ` פרחי

פיזור פרחים על השולחן ומסביב למפית יקנה אווירה רומנטית ופרחונית לחתונה. בנוסף, ניתן לעטוף את המפית בסרט סטן כדי להקנות מראה אלגנטי לעיצוב השולחן. אפילו מפית פשוטה שמוקפת בעלי הכותרת הריחניים או בפרחים תראה מרשימה ומיוחדת, והמוזמנים שלכם ללא ספק יתפעלו מיופיו של העיצוב.

3. מפיות לשולחן חתונה עם הדפסה אישית

מפיות עם הדפסה אישית מהוות כלי קישוט מדהים לשולחן החתונה. בעלי השמחה יכולים להפיק מפיות מבד ולהדפיס על גביו ברכה אישית למוזמנים, או פרטי החתן והכלה או כל דבר אחר שיחשקו. ניתן להדפיס על גבי המפיות עשויות נייר.

4. מפיות לחתונה ואירועים בצבעי פסטל

מפיות צבעוניות בצבעי פסטל מתאימות במיוחד לחתונה בסגנון וינטג`. ניתן להדפיס מפיות בצבעי פסטל מגוונים וזה לעולם לא יראה קיטשי או מופרז בעיצוב. צבעי פסטל העדינים משתלבים בצורה יוצאת מן הכלל לשאר העיצובים ומקנים אווירה נעימה לאירוע.

5. הדפסת שמות המוזמנים על גבי המפיות

הדפסת שמות על המפיות תקל על המוזמנים למצוא את המקום שהוכן עבורם מראש וגם יהווה שי מיוחד למוזמן. ניתן להדפיס את שמות החברה או הארגון עליו משתייכים המוזמנים.

6. מפיות לחתונה ואירועים עם הקדשה אישית

אם אתם מעוניינים לאחל למוזמנים שלכם ברכות חמות ואיחולים אישיים תוכלו להפיק מפיות חתונה עם הקדשה אישית. הדפסת הקדשה אישית על מפיות לשולחן משפחה, מפיות עם הקדשה אישית לשולחן שמיועד לחברים או הקדשה אינדיבידואלית לכל מוזמן במידה ומדובר באירוע אינטימי עם עשרות מוזמנים.

7. מפיות עץ בצורת לב

אם אתם מתכננים חתונה רומנטית, תוכלו להפיק מפיות חתונה עשויות עץ המשלבות את שמות החתן והכלה. מפיות עץ לא קשות להכנה. בבית דפוס "פרינט2גו" ניתן להפיק לב מעץ בחריטה בלייזר ולהעביר דרכו סרט סטן שנקשר מסביב למפית הלבנה.