שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


מתנות לשבועות


מתנות לשבועות בעיצוב אישי

מחפשים מתנה מקורית לשבועות? רוצים להכין מתנה לחג שבועות בעיצוב אישי?

בבית דפוס און ליין Print2go ניתן לעצב מגוון רחב של מתנות מקוריות לחג שבועות ב- 3 שלבים פשוטים!

באתר תמצאו שלל מתנות ומזכרות מיוחדות לחג שבועות לילדים, משפחה, חברים, עובדים ועוד.

מתנות לשבועות

הדפסת מגילת רות בעיצוב אישי לחג שבועות

כידוע, ברוב קהילות ישראל נוהגים לקרוא במגילת רות העוסקת ברות, גיורת מואביה שהצטרפה לעם ישראל וממנה נולד דוד המלך. תוכלו לעצב מגילת רות ולהדפיס מגילת רות בעיצוב אישי לכבוד החג. ניתן להדפיס מגילת רות עם תפילת השל"ה, אקדמות, שירי החג וברכת המזון בכל נוסח שתרצו ו/ או עם שני נוסחים. מגילת רות בעיצוב אישי היא מתנה לשבועות שרבים ישמחו לקבל.


ספר מתכונים שכולל מאכלי חלב ומתכוני גבינות לחג שבועות

נוהג נוסף האופייני לחג השבועות הוא אכילת מאכלי חלב ודבש. ניתן לשלב מתכונים למאכלי שבועות פשוטים וקלים להכנה ולהעניק מתנה זו למשפחה או חברים. את ספר המתכונים ניתן לכרוך בכריכה קשה מעוצבת ואת דפי הספר ניתן לצפות בלמינציה מבריקה או מט. שלבו בתוך ספר המתכונים את המאכלים שנהוג לאכול בחג שבועות כגון מאכלי חלב ומתכוני גבינות שמזוהים עם החג.


כרטיס ברכה לחג שבועות

בדפוס און ליין ניתן לעצב כרטיס ברכה אישי לחג שבועות. תוכלו להעניק כרטיס ברכה אישי לכבוד החג לאנשים שקרובים ללבכם ולשמח אותם במזכרת מתוקה זו. כרטיס ברכה בעיצוב אישי מאפשר להעלות תמונה ולכתוב הקדשה אישית. מה יכול להיות יותר מפתיע מלהעניק ברכה לג שבועות עם הקדשה אישית ואיחולים לקראת החג?!


מזכרות אישיות לגני ילדים לחג שבועות

חשוב שהמתנה תתאים לכל ילדי הגן. המתנות שהילדים מקבלים בגן הן מסוג המזכרות שנשארות לכל החיים. תוכלו להפיק חותמת אישית לכל ילד עם שמו הפרטי, להדפיס תמונה קבוצתית של כל ילדי הגן על גבי מגנט למקרר, ליצור מסגרת מגנטית אישית לתמונה לכל ילד בגן, להדפיס אלבום תמונות לילד לחג, לעצב ולהדפיס תעודה בעיצוב אישי לכל ילד עם מסגרת עץ, להפיק תמונת פאזל אישית ועוד. צוות הדפוס שלנו ישמח להמליץ לכם על מתנות לחג שבועות.


הדפסת חוברת עבודה לחג שבועות לילדים

אם ברצונכם להפתיע את הילד/ ה שלכם במתנה חינוכית ואיכותית, הדפסת חוברת עבודה היא הדרך הנכונה לעשות כך. חוברת עבודה היא מתנה מעולה לילדים לגנים ולבתי ספר. את החוברת ניתן לעצב לפי רצונכם האישי ולהדפיס אותה בכריכה קשה מעוצבת. על גבי הכריכה ניתן להדפיס תמונה אישית ולרשום הקדשה אישית לילד. בתוך החוברת תוכלו לשלב את הפעילויות האהובות על ילדיכם ובכך להפוך את המתנה למזכרת שימושית ומהנה במיוחד.


הדפסת לוח שנה לחג שבועות

חושבים על מתנה שימושית? לוח שנה מעוצב עם איורים הקשורים לחג שבועות ועם תמונות שלכם שמודפסות על דפי כרומו איכותיים עם תאריכון עברי ולועזי ואירועים אישיים. זוהי מתנה נפלאה שמתאימה הן לילדים והן למבוגרים. ניתן לשלב תמונה אישית על כל דף של לוח שנה. ציון האירועים האישיים הופך את לוח השנה למתנה אישית ושימושית מאוד.


הדפסת מערכת שעות אישית לחג שבועות

מערכת שעות מעוצבת לבית הספר היא מתנה מושלמת לכל ילד לחג שבועות. אם אתם מחפשים מתנה אישית ומרגשת, מערכת שעות בעיצוב אישי בשילוב תמונות אישיות, זה בדיוק מה שאתם צריכים. ניתן להדגיש תאריכים חשובים במערכת שעות חגיגית על ידי הדגשת מועד מסוים בצבע אחר, או על ידי שילוב תמונה בתיבת התאריך. מערכת שעות צבעונית לבית הספר היא מתנה משמחת ושימושית כאחד.


                                                                        להזמנות חייגו: 03-691-84-84