שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


עיצוב הזמנות מיוחדות לחתונה

עיצוב הזמנות לחתונההתפתחות החיתוך בלייזר לאורך השנים

החיתוך בקרן הלייזר התחיל עוד בשנות ה-70. אז עוצמת החיתוך היתה מגיעה ל 200-500 ואט. מאז, התקדמנו מאוד בתחום וכיום עצמת החיתוך בלייזר מסוגלת להגיע ל 20,000 וואט. גם מנגנוני הכיוון התפתחו מאוד והפכו לממוקדי מקום מה שמאפשר לחתוך בלייזר בדיוק מרבי עד למיקרונים בודדים. המונח LASER הוא ראשי תיבות של Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation 

איך מתרחש תהליך החיתוך בלייזר?

כאשר קרן הלייזר בעלת עצמה גבוהה מתמקדת בנקודה מסויימת, מתפתח חום גבוה מאוד, ובחיתוך המתכות למשל החום יכול להגיע לאלפי מעלות. במקום הפגיעה של הלייזר נוצרים חיתוכים לפי העיצוב שהגדרנו במחשב ונפלט גז מהפיה החותכת ה"מעיף" את שאריות החומר החתוך ומשאיר אזור נקי. כל תהליך של חיתוך בלייזר מתחיל בחדירת הלייזר בתוך חומר הגלם, תהליך זה נקרא פירסינג (Piercing), ובו בזמן נפלט גז החיתוך המנקה את אזור החיתוך משאריות החו


כיצד להוסיף נופך מיוחד להזמנה באמצעות החיתוך בלייזר?

אם הגעתם לעמוד זה, כנראה הנכם מחפשים רעיונות לעיצוב מיוחד של הזמנות לחתונה שלכם. אם בא לכם להרשים את האורחים בהזמנות ייחודיות - הזמנות חתוכות בלייזר זה בדיוק מה שיעשה את העבודה.
הזמנה חתוכה בלייזר בעלת מראה מרשים, איכותי, אלגנטי. מדובר בהזמנה ייחודית מאוד אשר ללא ספק תשיג את אפשק ה- WOW בקרב האורחים שלכם. הפתיעו וריגשו את המוזמנים באמצעות הזמנות חתונה מקוריות ומיוחדות ובכך תבטיחו לעצמכם את הגעתם לאירוע המרגש.

להפוך את ההזמנה למיוחדת..

כדי להפיק הזמנות חתוכות בלייזר יש צורך במכונות לייזר יקרות ובאבזור מיוחד, לכן לא כל בתי הדפוס מסוגלים להעניק שירות חיתוך בלייזר. במידה והחלטתם כי ברצונכם להפיק הזמנות לחתונה חתוכות בלייזר, וודאו כי בית דפוס מאובזר בכל הציוד הנדרש על מנת להשלים את משימתכם. נייר מעוצב חתוך בלייזר מעשיר את המראה של ההזמנה ומשלים את הסגנון העיצובי המלווה את הארוע. יצירת הזמנות באמצעות החיתוך בלייזר הינו תהליך די מורכב, הדורש דיוק ומיומנות עבודה עם מכונה מיוחדת, על כן חשוב לוודא כי בית הדפוס בעל ניסיון מסוג עבודה זה וכי תקבלו את התוצאה הרצויה. בקשו לראות דוגמאות קודמות של הלקוחות האחרים ובדקו כי ההזמנות בעלות גימור מושלם ועיצוב מתאים לסוג ההזמנה.  

חיתוך ההזמנה לחתונה בלייזר הינה שיטה המעניקה מראה אלגנטי ויוקרתי במיוחד להזמנתכם ומהווה דרך מיוחדת להעצים את ייחודו של יום הנישואים שלכם. את ההזמנות המיוחדות כדאי לשלוח למוזמנים שלכם במעטפה יוקרתית אשר תפתיע ותרגש אותם בעת ראייתם את הזמנה.

הדפסת הזמנות מיוחדות

תוכלו לבחור את העיצוב להזמנת חתונה שלכם על ידי המעצבים המקצוענים שלנו שעומדים לרשות הזוגות המתחתנים. הם ישמחו להמליץ לכם בבחירת סגנון עיצובי נכון של ההזמנה ולעצב עבורכם אותה כדי לקבל גוון מקצועי מהשורה הראשונה. בתום תהליך עיצוב ההזמנה לחתונתכם תוכלו לשלוח אלינו את הקובץ ואנו נדאג להדפיס הזמנות חתונה מושלמות ומיוחדות שיפתיעו וירגשו את המוזמנים שלכם כבר בפתיחת המעטפה. תהיו בטוחים כי הזמנות חתונה מיוחדות חתוכות בלייזר לא ישאירו את המוזמנים שלכם אדישים. אנו בדפוס דיגיטלי בירושלים בעלי ניסיון רב בכל הנוגע להפקת הזמנות מיוחדות לחתונה.
ההזמנות המיוחדות מודפסות על גבי ניירות איכותיים. עבודת חיתוך בלייזר הינה עבודה קפדנית ודורשת מיומנות גבוהה מאוד מצד צוות בית הדפוס. כמובן כל ההזמנות המיוחדות מודפסות על ניירות מיוחדים אשר מעניקים להזמנות שלכם מראה יוקרתי ומרשים. לכן מחירם של ההזמנות שהופקו בשיטת החיתוך בלייזר יהיה גבוה יותר ביחס להזמנות הרגילות, אך שוות כל שקל. ללא ספק הזמנות חרוטות בלייזר הן מההזמנות היפות והמרשימות שתראו אי פע
ר.לפרטים והזמנות פנו אלינו עוד היום 03-691-84-84 ואנו נשמח לעמוד לכל פניה, שאלה או בקשה שלכם.