שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


פולדרים לעסקים

הדרך אל הפולדר המושלםהדפסת פולדרים לעסקים

פולדר הוא אוגדן המיועד לאגד בתוכו מסמכים שונים. פולדרים שימושיים בתערוכות, כנסים, סדנאות, ימי עיון, טקסים ועוד. תפקידו של פולדר ליצור רושם ראשוני ולהבדיל אתכם מהמתחרים שלכם.


מהם השימושים הנפוצים לפולדר?

הצגת מוצר: אנשי מכירות ושיווק משתמשים רבות בפולדרים על מנת להציג ללקוח את מוצרי החברה או שירותיה באופן מיטבי. כמעט בכל תערוכה או יום עיון תעצרו בעמדה של חברה מסוימת אשר תציג לכם את מוצריה באמצעות פולדר מעוצב. פולדר אשר מעוצב באופן מקצועי בעל יכולת שכנוע רב. כאשר הספק שלכם או המשקיע מבחין בפולדר מעוצב היטב, שנראה מקצועי ואיכותי הוא משליך את איכותו של הפולדר על אופי החברה שלכם.

הצגת מחירון: מתכננים להגיע לפגישה עסקית עם הלקוח או ספק השירות לשיווק מוצרי החברה שלכם? קחו אתכם פולדר מעוצב הכולל בתוכו מחירון מודפס של מוצרי/ שירותי החברה, והציגו אותו בצורה מקצועית ללקוח. הצגת מחירון בפולדר יעילה ואפקטיבית במיוחד כאשר מדובר במוצרים/ שירותים בעלות גבוהה.

פגישה עסקית: הגעה עם פולדר מעוצב לפגישה עסקית תשדרג את ההופעה שלכם ותקדם אתכם.

שיווק בתערוכות: רוצים להשאיר חותם בתערוכה חשובה? כנס? פולדר מעוצב הינו פיתרון מעולה.

איגוד מסמכים: מלבד לצרכי קד"מ פולדר הינה תיקייה נוחה לשימוש לצירוף מסמכים בנושא משותף.

חלוקת תעודות: הקלסרים הדקים נוחים גם לצרכי חלוקת תעודות עבור תלמידי בית הספר או לצרכי מסירת עבודת גמר עבור סטודנטים.


עיצוב פולדר

העיצוב בעל משמעות חשובה ביצירת פולדר מקצועי ואיכותי. פולדר אשר מעוצב היטב יחצין את החברה שלכם מהמתחרים ותבליט אתכם משאר הפולדרים. לכן כל כך חשוב להשקיע בעיצוב נכון של פולדר. תשכירו את שירותיו של מעצב מקצועי בלבד, עם ניסיון בתחום הפרסום. בבית דפוס דיגיטלי פרינט2גו סטודיו לעיצוב גרפי עם המעצבים המנוסים, המקצועיים והמוכשרים אשר ישמחו לעצב עבורכן פולדר ייחודי ומקצועי. העיצוב הוא השלד של האוגדן שלכם והוא משפיע רבות על התוצאה הסופית. פולדר שהופק בצורה נכונה מקדם את החברה בצורה מדהימה.


כריכה

ברגע שהגעתם לעיצוב כריכת הפולדר, עליכם להחליט מהם הפרטים שברצונכם לשלב בתוך הכריכה: לוגו, סלוגן, תמונות, פרטי התקשרות ועוד. אחרי שהחלטתם לגבי הפרטים אותם תרצו לשלב בתוך כריכת האוגדן, עליכם לקבוע את מיקומם, צבעם, גודלן וגופנים. מעצב גרפי מקצועי ימליץ לכם על סידור נכון של הפרטים כדי שייצרו את האפקט המרבי.
בעת עיצוב פולדר חשוב לבחור בצבעים ניגודיים אשר יבליטו את הכיתוב מצבע הפולדר.


הדפסת פולדרים עבור בית ספר

מוסדות לימוד ובתי ספר תיכון עורכים טקסי חלוקת תעודות בגרות או חלוקת תעודות מקצוע לתלמידיהם. לשם כך, מדפיסים פולדרים עם לוגו בית הספר ומשלבים מידע נוסף לפי הצורך. לבית ספר מומלץ להדפיס פולדרים על גבי נייר כרומו 300 גרם. ניתן להדפיס פולדרים צד אחד או דו צדדי ולהוסיף חריץ. הדפסת פולדרים לבית ספר ברוח מוסד הלימוד הינה דרך מכובדת לחלק את תעודות הבגרות לתלמידים.


הדפסת פולדרים עבור סטודנטים

הסטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות חייבים להגיש עבודת גמר בסוף כל שנות לימודיהם. כדי להקנות לעבודה את הרצינות ומקצועיות מומלץ להדפיס את עבודת הגמר ולהגיש אותה בפולדר מעוצב עם שם הסטודנט וכותרת העבודה. לעבודות גמר גדולות ניתן ליצור פולדר עם כריכה קשה ומספר חריצים. הגשת עבודת גמר או עבודה סמסטריאונית בפולדר מקצועי מעניקה לעבודה שלכם רשמיות ורצינות.


הדפסת פולדרים לאנשי מכירות ושיווק

פולדרים הם כלי שיווק מצויין עבור איש מכירות או איש שיווק. כאשר איש מכירות יושב בפגישה עם הלקוח ושולף פולדר עם רשימת המוצרים של החברה, או מחירון מוצרים או אודות החברה, הרושם הראשוני שמתקבל הוא שמדובר בחברה רצינית ומכובדת. אם הצגת מוצר נעשית באופן מקצועי, כך גם פועלת החברה.
בבית דפוס דיגיטלי פרינט2גו ניתן להדפיס פולדרים עם עיצובים משתנים. כלומר, אם תצטרכו להדפיס 10 פולדרים עם שמות אנשים שונים, אין שום בעיה. כך אם אתם מתכננים פגישה עסקית עם המשקיעים וברצונכם להכין פולדר אינדיוידואלי עבור כל משקיע, עם שמו הבלעדי על גבי הפולדר, אנו בדפוס פרינט2גו נדפיס עבורכם את הפולדרים עם עיצוב משתנה.


תהליך הפקת פולדרים

אז החלטתם להפיק פולדרים לבית עסק, חברה או ארגון, ממה מתחילים? השלב הראשון הינו הגדרת מטרת הפולדר, לפיו מבצעים את השלב השני-עיצוב פולדר. במידה ונמצא ברשותכם קובץ גרפי לעיצוב הפולדר שלכם, שלחו לנו אותו ואנו נעבור ישירות לשלב שלוש-הדפסת פולדר. ההדפסה מבוצעת על גבי ניירות איכותיים, בגימורים שונים, בגדלים שונים ובצורות שונות. הדפסת תיקיות עם כריכה מתבצעת תוך יום עסקים אחד.
תוכלו להזמין שירותי שילוח ולקבל את הפולדרים עם שליח עד הבית.


מדוע כדאי להדפיס פולדרים בבית דפוס פרינט2גו?

ניסיון בכל סוגי ההדפסה: בית דפוס דיגיטלי פרינט2גו מבין בתי הדפוס הותיקים בישראל, בעל ניסיון עשיר וידע רחב בהדפסת פולדרים לחברות גדולות, ארגונים ממשלתיים, חברות הייטק, עסקים פרטיים ובעלי מקצועות חופשיים. אנו מדפיסים פולדרים בהתאמה אישית לצרכי העסק תוך דגש על מיתוג החברה.

קדמה טכנולוגית: מגוון מיכון טכנולוגי מאפשר לבצע הדפסות ברמת מורכבות שונה, באיכות ובמקצועיות. תוכלו להדפיס פולדרים, חוברות, קטלוגים ועוד בכל כמות (אנו לא מגבילים את לקוחותינו בכמות מינימום). כך למשל תוכלו להדפיס 20 פולדרים עם שמות העובדים/ הלקוחות/ המשקיעים השונים.

מחירים תחרותיים: דפוס דיגיטלי של פולדרים במחירים ללא תחרות. בשל תהליכי התייעלות מתמדת בבית דפוס, באפשרותנו להדפיס פולדרים איכותיים במחירים תחרותיים.

שירות ממוקד לקוח: אנו שמים דגש על היחס המוענק ללקוח. צוות הדפוס שלנו ישמח להעניק יחס אישי לכל לקוח וללוות אותו מתחילת התהליך של הפקת פולדרים ועד לקבלת מוצר מוגמר.

הדפסה מהירה: מהירות הדפסה תוך יום עסקים אחד. במידה ומדובר בהזמנה בהולה, נעשה את כל המאמצים על מנת להדפיס את הזמנתכם בפרקי זמן קצרים יותר.

הדפסה בכל כמות: דפוס דיגיטלי מאפשר להדפיס פולדרים בכל כמות (החל מפולדר יחיד).

ביצוע הזמנת פולדר אונליין: הזמנת פולדרים דרך אונליין. שלחו לנו למייל (info@print2go.co.il) קובץ עם עיצוב גרפי לפולדר שלכם ואנו נשלח אותו להדפסה ישירה.

שירותי שילוח עד לבית: דפוס פרינט2גו מפעיל מערך שליחים עצמאי ברחבי הארץ. תוכלו לקבל את הזמנתכם עד לבית או המשרד תוך יום עסקים אחד מקבלת ההזמנה מכם.


כמה עולה להדפיס פולדר?

מחיר להדפסת פולדר משתנה לפי מספר כיסים בפולדר (1,2 או יותר), הדפסה צבעונית חיצונית, הדפסה צבעונית דו צדדית, ללא הדפסה, סוג נייר, עם למינציה או ללא, כמות ועוד. המחיר יכול לנוע מ 5 שקלים לפולדר ולהגיע לעשרות שקלים.