שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


פוסטרים והדפסה על קנבס

הדפסת פוסטרים

עיצוב פוסטר אונליין, הדפסת פוסטרים והדפסה על קנבס


לטעינת קובץ גרפי מוכן - לחץ כאן   

לקבלת הצעת מחיר להדפסת פוסטר/קנבס -  לחץ כאן


בית דפוס
Print2go מתמחה בהדפסה דיגיטלית של פוסטרים והדפסה על קנבס באיכות גבוהה ובמחיר הכי זול בארץ. בית דפוס Print2go פועל בתחום הדפסת פוסטרים והדפסות קנבס מזה עשרות שנים, ומייצרת כל סוגי עבודות הדפוס בפורמט רחב. עבודות דפוס איכותיות מתבצעות על ידי שימוש במדפסות דיגיטליות המתקדמות בעולם כגון מדפסת Xerox 1000 ומדפסת Duplo אשר מבטיחות דפוס מהיר באיכות גבוהה עם רזולוציה מושלמת, ומאפשרות לבית הדפוס לבצע את כל עבודות הדפוס באופן ידידותי לסביבה.

את עבודות הדפוס ניתן לאסוף באחד משני הסניפים של בית הדפוס: בית דפוס ראשי בירושלים או בית דפוס בתל אביב.  

הדפסת פוסטרים נעשית על ניירות איכותיים עם גימורים מקצועיים ובלעדיים לבית הדפוס. השימוש במדפסת זירוקס 1000 מאפשרת איכות צבעים יוצאת מהכלל, טקסט שמוצג באופן חד ובולט, צבעים נטרליים טהורים ועיבוד תמונה מעולה אשר אינו דוהה גם לאחר שנים. אנו מספקים שירותי הדפסת פוסטרים מקצועיים לחברות, ארגונים ומוסדות, וכן ללקוחות עסקיים דפוס פוסטרים בפורמט קטן.

בית דפוס דיגיטלי Print2go מציע תשתית מקוונת מתקדמת להעלאת קבצים גרפיים מוכנים להדפסת פוסטרים ותמונות על קנבס, המאפשרת הדפסת תמונות וגרפיקה על מגוון חומרי גלם שעומדים לרשות לקוחותינו ביניהם: בד קנבס, קאפה, נייר ועוד. הדפסת פוסטרים ותמונות ענק בכמויות קטנות ומשתנות ובאיכות עם הבטחה למחיר זול על פני המתחרים האחרים.

הדפסה על קנבס

אנו מתמחים בהדפסת תמונות על קנבס ובהדפסת פוסטרים ברמה המקצועית, בשירות אונליין ובמחיר ללא תחרות. הדפסה על קנבס בכל גודל ובכל כמות משתנה. מלבד להדפסה על גבי הבד קנבס ניתן לקבל שירותי מתיחה ומסגור.

כל אדם אוהב לראות את תמונתו בגדול. אצלנו תוכל להגדיל תמונות, "לשפץ" תמונות ישנות מתוך אלבום התמונות שלך ולהדפיס אותן על קנבס. באמצעות שירות הגדלת תמונות תוכל להגשים את הרצון זה. הדפסה על קנבס זמינה לכל אחד מכל מחשב ולכל מי שיחפוץ בכך.
הזמינו תמונה על קנבס עוד היום, ותמונת קנבס מדהימה ומרעננת תהיה בדרך לביתכם!


אנו בבית הדפוס מתחייבים להדפסה על קנבס באיכות הגבוהה ביותר תוך שמירה על רמות גימור גבוהות ואיכות ללא פשרות.
אצלנו תוכלו להדפיס תמונה בכל גודל על חומרי גלם שונים לפי הצורך: הדפסה על קנבס, הדפסה על שמשונית, הדפסה על מדבקת רשת, הדפסה על מדבקת וניל, הדפסה על נייר כרומו והדפסה על קאפה.

הדפסת תמונה על קנבס תוך הקניית אפקט ייחודי לתמונה. ניתן להדפיס תמונה עם צבעיה המקוריים או להפיכה לשחור לבן. כמו כן באפשרותכם לבחור את סוג הגימור אותו תרצו להקנות לתמונה שלכם ליצירת מראה ייחודי: למינציה מבריקה או מט, תוספת למינציה דו צדדית מבריקה, מסגרת עץ יוקרתית, תוספת גב קשיח מקורצף, מסגור אלומיניום
.

הדפסת פוסטרים

הדפסת פוסטרים על פורמט רחב ואורך בלתי מוגבל לצרכי פרסום עסקים וחברות. ההדפסה של הפוסטר מבוצעת על יד מכונות דפוס איכותיות וחומרי גלם איכותיים ששומרים על עמידות ההדפסה לאורך זמן ולא מאפשרים לצבעים לדהות. הגדלת תמונות וקבצים מבוצעת על ידי מערכת מקצועית המפיקה תוצאה באיכות צילום.

רוצים להדפיס פוסטרים ו/או תמונות יחידות? בבית דפוס דיגיטלי Print2go אין הזמנת מינימום וניתן להדפיס מכל כמות.

לא יודעים על מה להדפיס, באיזה גודל ומה המחיר?

פנו אלינו ואנו נשמח לייעץ לכם על האפשרויות שעומדות לפניכם תוך שקלול התקציב שברשותכם ומטרת ההדפסה. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות איכותי, מקצועי ואישי.


להדפסת פוסטרים אונליין
לחץ כאן>>