שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


קולאז תמונות אישי

קולאז` תמונות - מזכרת אישית לכל אירועקולאז תמונות אישי

איזה מתנה להעניק לסבתא, לאמא או לזוג אוהבים? כל אחד מאיתנו שאל את עצמו לפחות פעם אחת בחיים שאלה זו. ובכן, להעניק מתנה מיוחדת ומקורית לאנשים קרובים אליכם אינה משימה פשוטה. אם ברצונכם לפנק את היקירים שלכם במתנה אישית ומרגשת - קולאז` תמונות הינה מתנה מושלמת! אוסף תמונות עם הרגעים היפים של החיים הטומנים בתוכם את הזיכרונות הטובים, מזכרת אישית מושלמת. כל אחד ישמח לקבל קולאז` תמונות במתנה, הרי הדבר היקר בכל הינו הזיכרונות.

קולאז` תמונות מעוצב

אם אינכם בטוחים כיצד לעצב קולאז תמונות אישי שלכם בצד הטוב ביותר, אל דאגה. אנו מציעים מבחר גדול של עיצובים גרפיים לקולאז` תמונות. תוכלו לבחור את העיצוב המתאים ביותר בעיניכם לקולאז`. ניתן לעצב קולאז` תמונות באופן עצמאי, אפילו רצוי. עיצוב קולאז` תמונות יחד עם יקיריכם יקרב אתכם ותוכלו לנהל סיור מוחות עשיר לגילוי רעיונות עיצוב נוספים לקולאז` תמונות שלכם.

אין עיצוב אחיד ל
קולאז תמונות, לכן ניתן לשלב תמונות בכל גודל ובכל מיקום, הכל לפי רצונכם וטעמכם. כמו כן לא קיימת מגבלה במספר התמונות בקולאז`, לבחירתכם לשלב 2 תמונות בקולאז או 50 והגודל הוא המשתנה העיקרי. רצוי לשלב תמונות מכל התקופות ומכל האירועים. לאחר שיצרתם סקיצה לקולאז` תמונות שלכם, אתם מוזמנים לשלוח אותה אלינו ואנו נדאג להדפיס עבורכם קולאז תמונות מדהים על בד קנבס איכותי תוך שימוש בצבעים שאינם דוהים לאורך זמן!

הדפסת קולאז` תמונות על בד קנבס

היום מאוד נפוץ להשתמש בבד קנבס למשטח ציור. שיטות הדפסה מתקדמות מאפשרות להדפיס תמונות איכותיות על הבד ושימוש בצבעים מיוחדים מונע דהיית צבעים מהירה. הדפסת קולאז` תמונות איכותית מעניקה אפשרות ליצירת מיליוני גוונים ודיוק מקסימלי בהדפסה. דפוס דיגיטלי Print2go משתמש רק במכונות הדפסה חדשניות בעלות יכולות הדפסה מתקדמות המפיקות תוצאת הדפסה הזהה למקור.


יש לכם שאלות? פנו אלינו במספר 03-691-84-84 או שלחו לנו מייל

התחילו לעצב קולאז תמונות כאן ועכשיו!