שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


תוכניות בניה

תוכניות בניה
הדפסת תוכניות בניה

לאחר שעות מרובות ואינטנסיביות של העבודה הגיע הזמן להדפיס את תוכניות הבניה שלכם. הדפסת תוכניות בניה דורשת מיומנות רבה ודיוק רב. כל מילימטר בודד חשוב בעת הדפסת תוכניות הבניה. לכן כדאי לבחור מקום איכותי להדפסת תוכניות עם צוות מנוסה ומיומן בביצוע הדפסות מסוג תוכניות בניה ולא לקבל החלטות פזיזות בנושא. לפני שניגשים ומדפיסים את תוכניות הבניה כדאי לוודא כי המקום כולל:

  • מכונות וציוד מתקדם המאפשר הדפסה מדויקת של תוכניות הבניה
  • מכשור המתאים לדפים הגדולים שמצריכה הדפסת תוכניות בניה
  • מכשיר החותך את הנייר לממדים המתבקשים ומכשיר לקיפול הנייר וחלוקתו לסטים
  • טכנולוגיה אשר מאפשרת הדפסת תוכניות בניה מהירה בעלויות נמוכות
  • שירות שליחים מהיר ויעיל

הדפסת תוכניות בניה במכון העתקות פרינט2גו מתבצעת על ידי מיכון טכנולוגי חדשני ואבזור מתקדם. מכון העתקות פרינט2גו עם מעל ל-20 שנות ניסיון ובעל מיומנות רבה בהדפסות בפורמט רחב. אצלנו תוכלו לקבל שירותי העתקות מגוונים, החל בהדפסת תוכנית אדריכלית וכלה בהדפסה על שמשוניות, הדפסות קנווב, שירותי מסגור וגימור שונים. ניתן להדפיס תיקיות לתוכניות בנייה שלכם במספק העתקים לפי בקשתכם.

>>>להזמנת פלוטים


הדפסת תוכניות בניה דרך האינטרנט


אין צורך להגיע למשרדנו על מנת להדפיס את עבודתכם. Print2go מציעה ביצוע הזמנת שירותי הדפסה באמצעות ממשק אינטרנטי ידידותי ופשוט. כל מה שעליכם לעשות, זה להירשם למערכת ולהטעין את הקובץ ברצונכם להדפיס. תוכלו לציין הערות נוספות בעת שליחת הקובץ. ברגע שיצרתם חשבון אישי, ההזמנות שלכם תשמרנה ובפעם הבאה תוכלו להעלות קבצים בצורה אוטומטית ואך לעקוב אחר ההזמנות שלכם.


להדפיס תוכניות בניה ישר מהמשרד

אנו מודעים בצורך בחיסכון בזמן בקרב לקוחותינו ומעניקים שירותי הדפסה מהירים בתוך 24 שעות (יום עסקים) עם אפשרות לאיסוף החומרים ישר מבית הלקוח ובסיום ההדפסה להחזיר את עבודתכם המודפסת על ידי השליח שלנו. Print2go מספקת שירותי העתקות ודפוס ברחבי הארץ ללקוחות רבים מהמגזר העסקי וכן מהמגזר הפרטי. Print2go בעלת ניסיון רב בתחומי הדפסות תוכניות בנייה, כרטיסי ביקור, צילומי מסמכים ועוד באיכות גבוהה ובמהירות מרבית.


להזמנות:
לפרטים והזמנות חייגו:
03-6918484
www.print2go.co.il