שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


15 כרטיסי ביקור מיוחדים

15 כרטיסי ביקור מיוחדים ומבריקים במיוחד

כרטיס ביקור הוא הפנים של העסק ומשמש כאמצעי לפרסום וקידום העסק. אם אתם באמת רוצים שהלקוחות יכירו את העסק שלכם, אתם חייבים לבדל את עצמכם באמצעות כרטיסי ביקור שייחדו אתכם מכל המתחרים, כלומר בעזרת כרטיסים מיוחדים לעסק. כרטיסים מיוחדים נצרבים בזיכרונם של הלקוחות. ברגע שהלקוחות יצטרכו בשירותי החברה או מוצרי החברה, הם מיד ייזכרו בכרטיס הביקור שהענקתם להם. כרטיס ביקור הוא גורם משמעותי ביצירת רושם ראשוני נכון, ורושם ראשוני חשוב בהשגת העבודה. אם אתם רוצים לזכות לחשיפה רחבה של העסק, כדאי להשקיע מחשבות וזמן על מנת להפיק כרטיסי ביקור מיוחדים שלא ישאירו אף לקוח אדיש למראם.

כרטיסי ביקור מיוחדים  כרטיסי ביקורי מיוחדים  כרטיסי ביקור מיוחדים
 
   
 
 1. כרטיס ביקור בצורת מחשב - כרטיס ביקור מתקפל בצורת מחשב היא דרך מצוינת לבדל את העסק שלך. השוק שופע בכרטיסי ביקור מגוונים, אך בודדים שמנצלים את חזקותיו של כרטיס הביקור ומשתמשים ביתרונותיו הרבים לקידום העסק שלהם. כרטיס ביקור בצורת מחשב כולל את כל פרטי החברה בצורה יצירתית במיוחד. ברגע שאתם מוסרים כרטיס ביקור בצורת מחשב ללקוח שלכם הוא ירצה לפתוח אותו ולהציץ פנימה. כרטיס עסק בצורת מחשב, הוא בהחלט כרטיס ביקור שמעורר עניין וסקרנות אצל הלקוח, והינו כרטיס עסק מיוחד.

 2. כרטיס ביקור בצורת מסגרת של תמונה - רוב כרטיסי הביקור בשוק רגילים למדי ומשעממים, לכן סיכויי השלכתם לפח גבוהים מאוד. בעל עסק אשר ינצל את מלוא הפוטנציאל הטמון בתוך כרטיס הביקור וישקיע מחשבות, זמן ומשאבים כלכליים נדרשים לייצור כרטיסי ביקור מיוחדים ומבריקים, הוא יצליח לקדם את העסק ביעילות ובאפקטיביות רבה יותר. הפקת כרטיסים לעסק בצורת מסגרת לתמונה אינה כרוכה בעלויות ייצור גבוהות. ניתן לשלב בתוך עיצוב המסגרת פרטי התקשרות עם החברה, שם החברה, לוגו החברה ועוד. המסגרת אינה חייבת להיות בצורת מלבן, וניתן להקנות למסגרת כל צורה שתחשקו. תוכלו להדפיס מסגרת בצבעי רטרו או צבעים מודרניים. הפתיעו את הלקוחות שלכם בכרטיסי ביקור מיוחדים בצורת מסגרת של תמונה.

 3. כרטיס ביקור עם בר קוד QR - היום, כאשר הטכנולוגיה מגבירה את הקצב, המחשב הפך להיות חברנו הטוב והפלאפון החכם בקשר רציף איתנו יותר מבן או בת הזוג, הדפים מתחילים לאבד ממשמעותם ואנחנו מכנסים את כל חיינו במסך הגדול או במסך הקטן. המציאות היום כי לרובנו יש לפחות מכשיר סלולארי חכם אחד באמצעותו ניתן לסרוק בר קוד QR ולהגיע לדף נחיתה עשיר במידע, תמונות או סרטון. בעל עסק אשר מעוניין להציג בפני לקוחותיו מידע רב יותר בצורה אסתטית, יכול להפיק כרטיסי ביקור עם בר קוד QR. שילוב ברקוד QR בתוך עיצובו של הכרטיס, היא שיטה זולה יחסית לעיצובים אחרים של כרטיסי הביקור.

 4. כרטיסי ביקור מגנטיים – מגנטים, הם מוצר הדפוס בעל חיי המדף הארוכים ביותר ומשמשים את בעליהם למשך שנים ארוכות. אנשים אוהבים לתלות מגנטים על המקרר או דלת הכניסה. כרטיס ביקור מגנטי במקום בולט תמיד יזכיר ללקוח כי חברתכם עומדת לשירותיו בכל עת. ניתן להפיק כרטיסי ביקור מגנטים דרך האינטרנט, ללא הצורך להגיע למשרדי בית הדפוס. תוכלו לעצב כרטיס ביקור באמצעות ממשק אינטרנטי חכם, ולשלוח את הקובץ ישירותי למייל החברה עם בקשה להדפיס כרטיסי ביקור על מגנט. כרטיסי ביקור מגנטים הם בהחלט כרטיסי ביקור מיוחדים ומקוריים לעסק שלכם.

 5. כרטיסי ביקור בחיתוך לייזר – טכנולוגית הלייזר המתקדמת פתחה בפנינו עולם שלם של כרטיסי ביקור מיוחדים. חיתוך בלייזר מציע פתרונות עיצוב ייחודיים שלא היו קיימים בעבר. כרטיסי ביקור המופקים בשיטת החיתוך בלייזר בעלי מראה נקי ואלגנטי. ניתן לבצע חיתוך בלייזר על חומרים מגוונים. שיטת החיתוך בלייזר משיגה תוצאות דיוק גבוהות ביותר. חיתוך כרטיסי ביקור בלייזר הינה דרך מהירה, מדויקת ויחסית זולה לשיטות ייצור אחרות להפקת כרטיסי ביקור מיוחדים.

 6. כרטיס ביקור בתוך מעטפה מעוצבתיצירת כרטיסי ביקור עם מעטפות מעוצבות, מתאימה במיוחד למשקיעים, ספקים, לקוחות VIP ועוד. כרטיסי ביקור בתוך מעטפות מעוצבות מהווים כלי פרסום יעיל וייחודי. אם אתם מעוניינים לבדל את העסק שלכם משאר המתחרים, הדפסת כרטיסי ביקור מיוחדים עם מעטפות מעוצבות היא אחת הדרכים להגיע למטרה זו. ניתן להדפיס מעטפות מעוצבות לכרטיסי ביקור על שלושה סוגי נייר שונים: כרומו, דורינה ופנינה. בחירתכם בסוג הנייר תלויה במטרות העסקיות ובתקציב אותו תרצו להשקיע להפקת כרטיסי ביקור מיוחדים.

 7. כרטיסי ביקור להרכבה – יש שסוברים כי אם הצלחתם להניע את הלקוח לביצוע המעשה המתוכנן, חצי מהדרך עברה. הרכבת דברים, זה חלק בלתי נפרד מהתרבות האנושית. הרכבה דורשת הפעלת חשיבה ויצירתיות. אנשים אוהבים להרכיב דברים ולהצליח במשימתם. בנוסף לתהליך חוויתי במיוחד, הלקוח יכיר את מהות העסק שלכם מקרוב.

 8. כרטיס ביקור כתשתית לכוס קפה – מה יכול להיות יותר שימושי מתשתית לכוס קפה, תה או משקה חם אחר? מי לא שותה היום קפה? בעת שהלקוח נהנה משתיית כוס קפה, הוא מביט בכרטיס הביקור שלכם הכולל את פרטי החברה שלכם לפחות פעם אחת. תשתית לכוס קפה הוא פריט שימושי במשרדי החברה, בבית ואף אם החלטתם לצאת לפיקניק בטבע. כרטיס ביקור כתשתית לכוס, הוא ללא ספק כרטיס ביקור מיוחד אשר נטמן בזכרונו של הלקוח.

 9. כרטיסי ביקור אסימטריים – לא חייבים להפיק כרטיסי ביקור מלבנים סטנדרטים. שיטות טכנולוגיות היום מאפשרות להפיק כרטיסי ביקור בכל צורה שתחשקו וכמעט על כל חומר גלם: נייר, קרטון, פרספקס ועוד. כרטיס ביקור בצורת נגיסה באחד מקצותיו למשל, מייד מגלה ללקוח על אופי פעילות העסקית של החברה, תחום המסעדנות. תוכלו לעצב ולחתוך בלייזר בקצה הכרטיס את לוגו החברה שלכם או תמונה. כרטיס ביקור בצורה אסימטרית יבלוט מבין כרטיסי הביקור המעוצבים אחרים בשוק, מה שיביא לחשיפה גדולה יותר של העסק שלכם והתעניינות מצד הלקוחות בחברתכם. יצירת כרטיס ביקור אסימטרי היא משימה מאתגרת ודורשת הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר והשקעת זמן. כדאי להיעזר באנשי מקצוע רלוונטיים בתחום להפקת כרטיס ביקור מקצועי ואיכותי, אך מה שבטוח שכרטיס ביקור מיוחד כזה, יזכה לתשומת ליבו של כל מקבליו.

 10. כרטיס ביקור בצורת חוברת – אם אתם מעוניינים להציג בפני הלקוח יותר מידע ופרטים אודות חברתכם ושירותים אותם היא מספקת, כרטיסי ביקור בסגנון חוברת הוא פתרון מעולה לדבר. חוברת מיניאטורית , בגודל של כרטיס ביקור רגיל או בכל גודל אחר שתחשקו, יכולה לכלול מידע מתומצת על חברתכם, פעילויות שונות של העסק, רשימת מוצרי כוכב של העסק, פרטי התקשרות בולטים עם החברה ואף תמונת העסק. בנוסף תוכלו לשלב בר קוד QR על מנת להוביל את הלקוח אל דף נחיתה רצוי.

 11. כרטיס ביקור עם מסר סמוי – יצירת כרטיס ביקור עם יכולת הצגת מסר סמוי דורש טכנולוגיה מיוחדת וחומרי גלם מיוחדים. מסר סמוי מופיע כאשר הלקוח מבצע את אחת הפעילויות אשר חושפות את המסר תחת תנאים מיוחדים. כרטיס ביקור מסוג זה מפעיל את הלקוח וגורם לחוויה בלתי נשכחת של אופן הצגת פרטי החברה ללקוח. תוכלו להרשים את הלקוחות שלכם באמצעות הפקת כרטיסי ביקור מיוחדים עם מסר סמוי.
   
 12. כרטיס ביקור בצורת סימניה לספר – סוג כרטיס ביקור זה מתאים במיוחד לקהל יעד של אוהבי קריאת ספרים. כרטיס ביקור בסגנון סימניה לספר מוסיפה ערך נוסך לכרטיס הביקור. כרטיס ביקור בצורת סימניה לספר הוא כרטיס ייחודי ואטרקטיבי, אשר יספק עבור הלקוח שלכם חוויה חדשה ויתרום רבות במשיכת הלקוחות לבית העסק המפרסם. כרטיסי ביקור אפקטיביים הם אלו שהופכים לכלים שימושיים והופכים לחלק בלתי נפרד מחיי הלקוח, ובכך מגבירים את הפרסום לחברה.

 13. כרטיס ביקור כמעמד לשולחן – מדוע לא ליצור כרטיס ביקור לשימושו הקבוע של הלקוח? כל אחד מאיתנו צריך מעמד לשולחן: מעמד לפתקיות ממו, מעמד לפתקיות Post-in, מעמד לתמונות ועוד. כרטיס ביקור בצורת מעמד לניירת משרדית, יזכה לחשיפות תדירות מצד הלקוח, ופרטי התקשרות עם חברתכם תמיד יהיו מול עיני הלקוח. ניתן ליצור מעמד לשולחן מחומרי גלם מגוונים.

 14. כרטיס ביקור כחותמת בעיצוב אישי – כרטיס ביקור זה מתאים במיוחד לבעלי עסקים אשר רוב זמנם מבלים מחוץ למשרד ואינם מעוניינים להדפיס כרטיסי ביקור כל כמה חודשים. ניתן לשלב בתוך החותמת כל עיצוב שתחשקו: לוגו החברה, פרטי התקשרות עם החברה, סלוגן החברה ועוד.

 15. כרטיס ביקור פלסטי שקוף - אם ברצונכם להפיק כרטיסי ביקור בעלי קשיחות איתנה עם רמות גמישות מסוימות, כרטיסי ביקור מפלסטיק פי וי סי הינם האופציה הטובה עבורכם. כרטיסי ביקור מפלסטיק פי וי סי בעלי מראה נקי וחלק במיוחד. כרטיסי ביקור פלסטיים ייצרו את רושם הראשוני המאפשר גם שימור לקוחות וייצור מכירות חדשות. כדאי להפיק כרטיסי ביקור פלסטיים בגודל של כרטיס אשראי על מנת שהלקוח יוכל להכניסו לתוך הארנק. כרטיס ביקור פלסטי מאפשר לכם להיות ייחודיים ויגרום לכם להתבלט בקרב המתחרים. רותים לייחד את העסק שלכם? הזמינו כרטיסי ביקור מיחדים מפלסטיק פי וי סי.

*מאמר זה נכתב לצורך התרשמות מסוגי כרטיסי הביקור השונים בעולם. אם אהבתם סגנון כרטיס ביקור מסוים, התקשרו אלינו למספר 03-6918484
וודאו כי שירותי הייצור שלנו מספקים פתרון ייצור מלא לסגנון כרטיס ביקור מסוים.

*התמונות להמחשה בלבד