שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


גלויות

גלויות, עיצוב גלויות והדפסת גלויות אונליין, הזמנת גלויות

                          לקבלת הצעת מחיר לגלויות -  לחץ כאן

                     במידה ויש לכם קובץ מוכן- לחץ כאן להעלאת קובץ מוכן  

                             
                          >> לעיצוב גלויות אונליין בחרו בסגנון בתפריט הימני

הדפסת גלויות
המחירים באתר אינם כוללים מע"מ


בית דפוס Print2go מציע לכם עיצוב גלויות והדפסת גלויות באיכות ובמחיר הכי זול בארץ! רק בבית הדפוס  תוכלו להינות מעיצוב גלויות ועיצוב כרטיסי ברכה ב-3 צעדים פשוטים אונליין, היישר מהבית או מבית העסק 24 שעות ביממה בלחיצת כפתור אחד. אנו מתחייבים על שרות מקצועי, מהיר וזול ושילוח תוך יום עסקים לכל יעד מבוקש.


עיצוב גלויות והדפסת גלויות מעוצבות ב-3 צעדים פשוטים:

מערכת עיצוב גלויות והדפסת גלויות מעוצבות בדפוס דיגיטלי Print2go היא פשוטה וקלה לביצוע! רק בבית הדפוס תוכלו להינות ממאגר עצום של עיצובים, גרפיקה ופונטים יחיד מסוגו, להדפסה של גלויות מעוצבות  וכרטיסי ברכה מעוצבים באיכות ובמחיר חסר תקדים.
כל שעליכם לעשות הוא לבחור בסגנון מועדף לגלויה, להזין בו טקסט, לוגו או להוריד תמונה, לבחור כמות רצויה של גלויות ו/או כרטיסי ברכה עם אפשרות לתוספת למיניציה דו-צדדית, ולהזמין את הגלויות וכרטיסי הברכה על ידי רישום הפרטים למשלוח. אנו נאשר את הזמנת הגלויות, נדפיס אותן על-גבי נייר איכותי 300 גרם מסוג בורגו, ונשלח לכם את ההדפסות תוך יום עסקים אחד לכל יעד מבוקש. בית הדפוס גם מציע ללקוחותיו אפשרות לאיסוף הגלויות וכרטיסי הברכה באחד משני בתי הדפוס של החברה- בית דפוס בירושלים או בית דפוס בתל אביב.

אנו מציעים גלויות בגדלים שונים ובכמויות קטנות ומשתנות מודפסות בצבע על ידי מדפסות דיגיטליות מהחדישות והמתקדמות ביותר בענף בתי הדפוס.
מדפסת Xerox 1000 להדפסה דיגיטלית מהירה של עד 100 דפים לדקה בצבע או בשחור לבן עם אפשרות לציפוי סלקטיבי איכותי למראה מלא חיים.  הדפסת גלויות וכרטיסי ברכה בגימור חלק ואחיד תוך שמירה על צבעי ביניים יוצאים מהכלל, טקסט חד וצבעים נטרליים טהורים. בית הדפוס מתחייב על עיצוב גלויות והדפסת גלויות מושלמות באיכות ורזולוציה שעולה על כל בתי הדפוס ובמחיר הכי זול בארץ!

בכדי לסייע לכם בתהליך עיצוב גלויות וכרטיסי ברכה, בית הדפוס הכין עבורכם מצגת הדרכה לעיצוב גלויות ועיצוב כרטיסי ברכה. כל שעליכם לעשות הוא:
ללחוץ כאן כדי לצפות במצגת הדרכה לעיצוב המוצר 
 

                 

להזמנות: לחץ כאן