שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


ניירת משרדית

ניירת משרדית ונייר מכתבים מעוצב ב- 3 צעדים פשוטים! 

                          לקבלת הצעת מחיר לניירת משרדית -  לחץ כאן

                     במידה ויש לכם קובץ מוכן- לחץ כאן להעלאת קובץ מוכן  

                             
                          >> לעיצוב ניירת משרדית אונליין בחרו בסגנון בתפריט הימני

הדפסת ניירת משרדית בירושלים 
המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

 

מחפשים ניירת משרדית במגוון עיצובים? מעוניין בנייר מכתבים מעוצב ו/או דפי לוגו באיכות ובמחיר זול?
לכל בית עסק יש צורך בניירת משרדית ממותגת לניהול שוטף. בית דפוס Print2go נותן לך
פתרונות דפוס לבית ולעסק באיכות ובמחיר הכי זול בארץ. בין אם אתם בעלי עסקים או לקוחות פרטיים, ומעוניינים בניירת משרדית, נייר מכתבים, דפי לוגו, כרטיסי ביקור, פנקסי חשבוניות ועוד מגוון רחב של מוצרי דפוס בעיצוב אישי ובמחיר זול, דפוס Print2go הוא בית הדפוס הנכון עבורכם!

נייר מכתבים/ דפי לוגו בעיצוב אישי ב-3 שלבים פשוטים

תהליך עיצוב נייר מכתבים ודפי לוגו בבית דפוס Print2go הוא פשוט וקל. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את קטגוריית הנייר הרצויה, סוג הנייר מתוך מגוון רחב של ניירות ממוחזרים, סגנון עיצוב נייר המכתבים, להזין טקסט, לוגו או להוריד תמונה, לבחור כמות ניירת מבוקשת ולמלא את הפרטים האישיים. בית הדפוס יאשר את הזמנת נייר המכתבים וידפיס את דפי הלוגו והניירת המשרדית ע"ג נייר נטול עץ 0.80 גרם וישלח לכם את ההזמנה לכל יעד מבוקש תוך יום עסקים אחד. הדפסה של ניירת משרדית מתבצעת על ידי מכונות מתקדמות המאפשרות הדפסת ניירת משרדית מכל הסוגים במהירות ובדיוק מרביים. באפשרותו של הלקוח להדפיס ניירת משרדית על גבי נייר ממוחזר. מדפיסים ניירת משרדית רק בבית דפוס אמין ואיכותי. בית הדפוס גם מציע ללקוחותיו איסוף הדפוס באחד משני בתי הדפוס של החברה: בית דפוס ירושלים או בית דפוס תל אביב.


בכדי לסייע לכם בתהליך עיצוב והזמנת נייר מכתבים, בית הדפוס הכין עבורכם מצגת הדרכה לעיצוב ניירת משרדית. כל שעליכם לעשות הוא:
ללחוץ כאן כדי לצפות במצגת הדרכה לעיצוב המוצר

 אנו בבית הדפוס Print2go מתחייבים על דפוס איכותי, מהיר וזול 24 שעות ביממה, ושילוח הדפוס תוך יום עסקים אחד לכל יעד מבוקש בארץ ובחו"ל ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

ניתן לפנות אלינו בטלפו או במייל באמצעות לשונית
יצירת קשר ותופתעו כמה מהר נציג מטעמנו יחזור אליכם.