שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


שמשוניות

הדפסת שמשוניתשמשונית / הדפסת שמשוניות בירושלים/ עיצוב שמשונית

לעיצוב שמשונית און ליין - לחץ כאן (מומלץ להיכנס עם דפדפן Explorer)

לקבלת הצעת מחיר מהירה - לחץ כאן


אנו מציעים הדפסת שמשוניות לצורכי העסק לפי דרישה ובקשת הלקוח. דפוס דיגיטלי פרינט2גו להדפסת באנרים ענקים, כרזות והדפסת שמשוניות בהדפסה איכותית. לרשותנו ציוד טכנולוגי מתקדם המאפשר הדפסה איכותית ללא הגבלה בגודל. אנו מבצעים הדפסת שמשוניות בפורמט רחב בתוך פרקי זמן קצרים ביותר. הניסיון המצטבר שלנו של שנים רבות וידע רב בתחום, מאפשרים לנו להדפיס מגוון רחב של מוצרי דפוס תחת קורת גג אחת.

אנו מציעים שירות מקצועי של עיצוב גרפי של שמשוניות. אצלנו ניתן לקבל מעטפת שלמה של שירותי דפוס, מעיצוב שמשונית לצרכי הלקוח עד להדפסה דיגיטלית של שמשוניות איכותיות לעסק שלכם.


שמשונית

שמשונית מודפסת עשויה מחומר פלסטי אטום לחלוטין, בעל עמידות גבוהה לתנאי חוץ המאפשרת שימור השמשונית לאורך הזמן. הדפסה על שמשונית היא פתרון מושלם ביותר עבור הפצת שילוט חוץ בצורה קלה, נוחה ויעילה במרכזי קניות, קניונים, נקודות המכירה, כנסים, ירידים, במות, מבצעים בעסק ועוד. שמשונית מודפסת הינה אמצעי פרסום אפקטיבי המסייע בהעברת המסרים השיווקיים לקהל הלקוחות שלכם ולחשיפה יעילה של בית העסק שלכם. שמשונית מודפסת משמשת לכרזות ענק, באנרים ושלטי חוץ אחרים. כדאי לתלות את השמשונית המודפסת במקום בולט ונראה היטב לעין. סוג הגימור של השמשונית יקבע לפי מיקום התלייה של השמשונית. הדפסת שמשוניות בדפוס ירולשים "פרינט2גו" אפשרית ישר דרך האינטרנט בלי הצורך לצאת מהמשרד. על מנת להדפיס שמשונית עליכם לעלות קובץ גרפי מוכן, או לשלוח את דרישות ההדפסה אלינו לבית דפוס בירושלים (ניתן גם לסניף תל אביב), ואנו נדאג לבצע הדפסת שמשונית באיכות לעסק שלכם.


עיצוב שמשונית ואופני תלייה של שמשונית

אנו בדפוס דיגיטלי Print2go מדפיסים שמשוניות בכל גודל, צורה או גימור, החל מהגדלים הקטנים ועד לשמשוניות ענק. הדפסת שמשוניות גדולות בפורמט רחב ללא הגבלת אורך באמצעות מכונות הדפסה מהמתקדמות בתחום. ברשותנו מיכון דיגיטלי המתקדם ביותר בשוק המאפשר הדפסות דיגיטליות ללא הגבלה ברוחב או אורך. באפשרותכם לשלב כל עיצוב גרפי בתוך השמשונית שרק תחשקו: לוגו, תמונות צבעוניות, רקעים צבעוניים ועוד. במידה ואין ברשותכם עיצוב גרפי מוכן, תוכלו לפנות למעצבים גרפיים שלנו אשר ישמחו לעצב אתכם ועבורכם את השמשונית העתידית שלכם. לאחר עיצוב שמשונית נעביר את הגרפיקה להדפסת שמשונית איכותית העשויה מחומרי גלם עמידים וחזקים במיוחד. הדפסת שמשוניות בירולשים או בסניף בתל אביב תוך יום עסקים.

תוכלו לבחור את אופני התלייה של השמשונית או נוכל להמליץ לכם על הגימור המתאים ביותר לשמשונית שלכם:

• תליית שמשונית באמצעות חבלים

• תליית שמשונית באמצעות תפירת טבעות מתכת

• תליית שמשונית באמצעות תפירת שרוולים מסביב להלבשת השמשונית על גבי מוט מתכת או עץ


שמשונית - כלי פרסומי ושיווקי יעיל וזול

שמשוניות זוכות להכרה רבה אצל בעלי עסקים קטנים. מבין אמצעי הפרסום הקיימים בשוק, שמשונית נחשבת לכלי פרסומי יעיל וזול יחסית שבאמצעותו ניתן לקבל תוצאות רצויות. הדפסת שמשוניות בירושלים (או בסניף שלנו בתל אביב) אפשרית בוריאציות רבות. ניתן להדפיס על גבי השמשונית בכל צבע, לשלב לוגו של החברה, להוסיף תמונות ואיורים ועוד. בשנים האחרונות השמשוניות הפכו להיות פופולאריות בבתי עסק רבים בשל התועלות והיתרונות הרבים ששמשוניות מספקות. כרזות, פוסטרים, שלטי חוץ, באנרים ועוד הפכו ליסוד בתחום הפרסום והשיווק של העסק. בתי עסק תמיד מחפשים דרכים חדשות ו"טריות" לחשיפת בית העסק שלהם ולמשיכת לקוחות חדשים, שמשוניות מספקות את הצורך הזה ללא השקעות כלכליות כברות. הדפסת שמשוניות בירולשים או בסניף הדפוס בתל אביב תוך יום עסקים עם שירותי שילוח בכל הארץ. 

כיום, הודות להתפתחות הטכנולוגית, להתקדמות בתעשיית הדפוס ולהתייעלות בשירותי החברה, אנו בטוחים כי הזמנת מוצרי פרסום מקצועיים לעסק כמו שמשוניות או באנרים, הפכה לדרך פשוטה, מהירה ויעילה לכל בית עסק, גדול כקטן. עם מערך שילוח עצמאי של בית הדפוס, הדפסת שמשוניות בירושלים הפכה להיות נגישה לכל בית עסק!  


לפרטים והזמנות: 03-691-8484 
כתובתנו: דרך השלום 7, תל אביב | קרן היסוד 36, ירושלים